Bir kadın daha cinayete kurban gitti! Selda Taş'ın katili 'suç makinesi' çıktı

Bir kadın daha cinayete kurban gitti! Selda Taş'ın katili 'suç makinesi' çıktı

Malatya'da çok sayıda suçtan sabıka kaydı bulunan 40 yaşındaki Mehmet Taş, 38 yaşındaki eşi Selda Taş’ı başından tabancayla vurarak, öldürdü.

Malatya’da sabah saatlerinde kan donduran bir kadın cinayeti yaşandı. Bostanbaşı Mahallesi'nde  meydana gelen olayda, Mehmet Taş ile eşi Selda Taş arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. 

Tartışma sırasında Mehmet Taş, eşini tabancayla başından vurdu. Selda Taş, kanlar içinde yere yığılırken, silah sesi üzerine çevredekiler polisi aradı.  

İhbar üzerine eve polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesinin ardından Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Selda Taş, doktorların tüm çabasına rağmen hayatını kaybetti. 

Mehmet Taş ise, polis ekiplerince gözaltına alındı. 

ÇOK SAYIDA SABIKASI VE UYUŞTURUCU BAĞIMLISI OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI 

Emniyet müdürlüğünde sorguya alınan Mehmet Taş’ın uyuşturucu bağımlısı olduğu ve çok sayıda sabıka kaydı bulunduğu öğrenildi. Taş, gözaltına alınırken, üzerinde bir miktar uyuşturucu bulundu.

Anneleri gözleri önünde öldürülen çiftin 3 çocuğu, polise babalarının sürekli uyuşturucu kullandığını anlatarak, "Babamız uyuşturucu kullanırdı. Babam, annemle sürekli kendisini aldattığı şüphesiyle kavga ediyordu" dediler. 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN