Aylin Sözer cinayetinde yeni görüntüler: Yalpalayarak binaya girmiş

Maltepe'de öğretim görevlisi Aylin Sözer'i boğazını keserek öldüren sonra da hırsızlık şüphesi vermek için evi yakan Kemal Ayyıldız'ın binaya girdiği ana ait görüntüler ortaya çıktı.

İstanbul'un Maltepe ilçesinde öğretim görevlisi Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız'ın binaya girdiği anların görüntüsü ortaya çıktı.

Maltepe'de üniversite öğretim görevlisi Aylin Sözer (48)'in boğazını keserek öldüren Kemal Ayyıldız'ın cinayet öncesi görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde 32 yaşındaki Kemal Ayyıldız'ın saat 08.48 sıralarında binaya geldiği görülüyor. Yalpalayarak yürüyen Ayyıldız daha sonra binaya giriyor. Ayyıldız, saat 13.00 sıralarında polis tarafından binadan çıkarılmıştı. Kemal Ayyıldız'ın üzerinden de Sözer'e ait ziynet eşyaları çıkmıştı.

"HIRSIZLIK ŞÜPHESİ VERMEK İÇİN EVİ YAKTI"

Cinayetle ilgili Maltepe Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denilmişti:

"Maltepe ilçesinde meydana gelen Kasten Öldürme konusu ile ilgili olarak yapılan ilk belirlemelere göre; sabah 08.00 civarı Kemal Ayyıldız'ın, Aylin Sözer isimli kadın şahsın evine gittiği, bir süre sonra tartıştıkları, akabinde kadını öldürdüğü, olaya hırsızlık şüphesi vermek için daireyi ateşe verdiği bilgisi alınmıştır. Şüpheli Kemal Ayyıldız gözaltına alınmış, olay ile ilgili olarak adli soruşturma açılmıştır"

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN