Back To Top
NEF bir haftada 226 konut sattı

NEF bir haftada 226 konut sattı

NEF bir haftada 226 konut sattı
- A +

Son 4 yıldır gerçekleştirdiği konut satışıyla Türkiye’nin en çok satış yapan lider konut geliştiricisi olan Nef, yeni projesi Nef Ortayaka ile de yeni bir rekora imza attı. Projede sadece 1 haftada 226 adet konutun satışı noter huzurunda yapıldı.

DENİZHAN ERKOÇ İSTANBUL 

Nef’in uzun süredir beklenen yeni şehir merkezi projesi Nef Ortayaka’nın ön satışları Cumartesi günü başladı. Nef Ortayaka satışlarında öncelik Nef’ten daha önce konut almış ve proje için talep formu bırakmış müşterilere verildi. Projenin noterin de hazır bulunduğu ortamda yapılan satışlarına oldukça fazla talep geldi. Nef Ortayaka projesinde yer alan 548 adet konutun 226 adedi 1 haftada satıldı. Nef Ortayaka’da evler yılsonuna kadar 299 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 36 aya varan vade farksız kişiye özel ödeme planları ile müşterilere sunulmaya devam edilecek. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, rekor satışın gurur verici olduğunu ancak ülke için daha büyük anlam taşıdığını belirtti. Timur, “Bu satış hem markamıza hem de ülke ekonomisine duyulan güvenin bir göstergesi. Halkın ihtiyacına cevap verecek projeler ürettiğinizde, her dönemde bunun karşılığını görüyorsunuz” diye konuştu. Timur ayrıca üç günde elde ettikleri 84 Milyon TL ciro ile yılsonu ciro hedefleri olan 1,7 milyar TL’yi gerçekleştirmeye çok yakın olduklarını belirtti. Erden Timur, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Gaziosmanpaşa Belediyesi himayesinde yürütülen ve belediye tarafından kentsel dönüşüm projelerini yönetmesi için kurulan belediye iştiraki GOPAŞ ile birlikte geliştirilen projeye gösterilen ilginin konut sektörüne de heyecan getirdiğini kaydetti.  TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka; yanı başından geçecek yeni raylı ulaşım hatları ve köprülerin tamamına hızlıca ulaşımı sağlayan bağlantı yolları ile İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlıyor. 

FELDHOME İLE KİŞİYE ÖZEL EVLER

Dünyaca ünlü Türk Mimar Emre Arolat’ın tasarladığı Nef Ortayaka; 1+1’den 3+1’e kadar farklı yaşam seçenekleri, ince düşünülmüş ortak yaşam alanları ve dünyaca ünlü endüstriyel tasarımcılar tarafından tasarlanan Foldhome odaları ile dikkat çekiyor. Bir Nef keşfi olan patentli Foldhome konsepti sayesinde evlere; özel sinema salonu, misafir odası, kapalı basketbol sahası, davet odası gibi odalar eklenebiliyor.  

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN