2022'nin EN ŞANSLI BURÇLARI kariyerlerinde zirveye çıkacak

2022'nin EN ŞANSLI BURÇLARI kariyerlerinde zirveye çıkacak

2022 yılının en şanslı burçları belli oldu. Günlük, haftalık, aylık burç yorumlarını düzenli takip edenler, 2022 burç yorumlarını mercek altına aldı. Nisan, mayıs ve ekim, kasım aylarında yaşanacak tutulmalara göre, 2022 yılının en şanslı burçları Aslan, Başak, Boğa olacak. İşte, 2022 yılında yükselişe geçecek burçlar...

2022 yılında birçok burcu kariyer hayatında sıçramalar bekliyor. Yeni yılda yaşanacak Ay ve Güneş tutulmaları, kariyer değişikliklerine ve sosyal açıdan olumlu gelişmelere sahne olacak.

2022 EN ŞANSLI BURÇLAR

Astrologların öngörülerine göre, 2022 yılının en şanslı burçları Aslan, Başak, Boğa olacak. Bereketin, şansın ve bolluğun gezegeni Jüpiter, 2022 yılında Balık burcunda gerçekleşecek bir yıllık seyahatine başlıyor. Her burcun şanslı olduğu alan değişecek. Jüpiter her yıl bir burçta seyahat eder ve bizlere seyahat ettiği burç konusunda şanslar verir. 12 yılda bir gelen bu şans, 2022 yılında bu konularla alakalı adım attığımız konularda bize bolluk ve bereket verecek.

ASLAN

2022 ve 2023 yıllarında bu burcun temsilcileri için kariyer sektöründe Boğa tutulmaları gerçekleşecek. Kariyer konusunda profesyonel seviyelere ulaşmak ve ciddi statü kazanmak için eşsiz fırsatlar 2022 yılında Aslan burcunun elinde. Özellikle çevrimiçi platformlarda çalışan veya internette bir iş geliştiren Aslan burçları bu sene terfilere hazırlıklı olmalı. 30 Nisan, 16 Mayıs, 25 Ekim ve 8 Kasım tarihlerinde Uranüs tutulma noktalarına yakın olacağından Aslan burçları aniden istifa edebilir, terfi alabilir ya da kariyer değiştirebilir. 2022 yılında Aslan burçlarına önerimiz sosyal medyayı göz ardı etmemeleri, web siteleri, sohbet odaları, hobi grupları oluşturarak arkadaş çevrelerini olabildiğince genişletmek bu sene Aslan burcuna iyi gelebilir.

Öte yandan listenin iki numarasında yer alan o burcun da 2022’de kariyerde yüzü gülecek.

BAŞAK

İkizler ve Yay burcundaki tutulmalar, sizi olumsuz etkilediği için son iki yıl sizin için kariyer açısından zorlu geçti. Profesyonel planlarınızı yeniden gözden geçirdiğiniz uzun bir yıl artık sona ermek üzere. Boğa burcunda yer alan tutulmalar, olumlu bir yönde ilerlerken; hayalinizde yer alan bir şirkette çalışmaya başlayabilir, hiç beklemediğiniz anda terfi alabilirsiniz. Özellikle 2022 yılında popülerliğinizin artacağı ve sosyal çevrenizin olumlu yönde genişlemesi bekleniyor.

Öte yandan listenin zirvesinde yer alan o burcun da 2022’de kariyerde yüzü gülecek.

BOĞA

2022 yılının kariyer anlamında neredeyse en şanslı burcu; Boğa. Boğa burcunda meydana gelecek tutulmalar, kariyerinizde kazanacağınız yeni başarılara işaret ediyor. 30 Nisan, 1 Ağustos, 8 Kasım tarihlerinde hayatınızda gerçekleşen olaylara dikkat edin. Bu tarihlerde, uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şey size sunulabilir, bu da kariyerinizde keskin dönüşlere sebep olabilir.

gettyimages-540461814.jpg

2022'DE HANGİ BURCU NE BEKLİYOR?

Yeni yılda bazı burçlar hayatının aşkını bulurken, bazıları hayalini kurdukları işlerine kavuşacak. Bazıları ise bol bol para kazanıp yeni yılda kendilerine daha çok vakit ayırabilecek. Jüpiter bol miktarda iyi şans sağlayacak ve Neptün yaratıcılığa ilham verecek.

2022'DE KOÇ BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Koç burçları 2022 yılında şifalanırken bir yandan da içlerindeki bir yeteneği keşfedecekler. 2022 yılını 2023 için bir hazırlık dönemi olarak görebilirler. Bu yıl bol bol meditasyon yapmalı, kalplerinin sesini dinlemeliler. Hayallerine odaklanmalı ve küçük adımlar atmalılar. En son ne zaman böyle bir yıl yaşadıklarını anlamak için 12 sene önceye dönebilirler.

2022'DE BOĞA BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

2022 yılı Boğa burçlarının hayalleri konusunda adım atmaları için en doğru zaman. 'Sakın ben hayal kurmam' demesinler. Çünkü bu şanslı yıl karşılarına bir daha 12 sene sonra çıkacak. Kalabalıklara karışmalılar ve hayalleriyle ilgili küçük de olsa adımlar atmalılar. Hayatın onları nasıl desteklediğine inanamayacaklar.

2022'DE İKİZLER BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

İkizler burçları kariyerleri konusunda son 12 yılın en şanslı dönemine giriyor. Lütfen 'yoruldum, sıkıldım, vazgeçtim' demesinler. 2022 yılında kariyerleriyle ilgili ne yapmak istiyorlarsa adım atsınlar.

2022'DE YENGEÇ BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

2022 yılında yurt dışında yaşamak isteyen, akademik kariyer yapmak isteyen, bol bol seyahat etmek isteyen Yengeç burçları bekledikleri desteği görecek. Bu konularda oldukça şanslı ve bereketli olacaklar. Kitap yazmak isteyen, yayıncılıkla ilgili hayalleri olan Yengeç burçları önlerine düşen fırsatları mutlaka değerlendirsinler.

2022'DE ASLAN BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Aslan burçları 2022 yılını yatırımlarının karşılıklarını görecekleri bir sene olarak düşünebilir. Davaları varsa sonuçlanabilir ya da güzel kredi fırsatları yakalayabilirler. Miras gibi konular gündemlerinde olacak. Aslan burçları 2022 yılında değişmekten korkmasınlar, değişime açık olsunlar. Onlar için bereketli bir sene olacak.

2022'DE BAŞAK BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

2022 yılı Başak burçlarının evlilik ve ortaklık konusunda en şanslı oldukları yıl. 12 yıllık beklentilerinin karşılığını görecekleri bir yıl onları bekliyor. İşi, gücü bırakıp etraflarına iyice bakınmalılar. Sergilere, davetlere, konserlere gitmeli; sosyalleşme fırsatlarını kaçırmamalılar. Başak burçları için bu sene evlilik senesi olabilir. Zaten evli olan Başak burçları için evliliklerindeki tüm sorunları çözüp, uyum ve bereketi yakalama dönemi. Ortaklık isteyen Başak burçları ise bu durumla alakalı çok güzel imzalar atabilirler.

2022'DE TERAZİ BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Terazi burçları 2022 senesinde rutinlerini değiştirecek. Belki iş ortamlarını değiştirebilirler. Sağlıkları ile ilgili çok güzel haberler alacaklar. Yeni iş fırsatları, yeni olasılıklar 2022 yılında onları bekliyor. Kendi işini yapmak isteyen ya da iş değişikliği düşünen Terazi burçları bu dönemde oldukça hazır olmalı.

2022'DE AKREP BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

2022 yılının aşk konusundaki en şanslı ismi Akrep burçları oluyor. Eğlendikleri, çok farklı ortamlara girdikleri, flörtleştikleri kısacası sahnede olacakları bir yıl onları bekliyor. Uzun yıllar boyunca 2022 yılının kendileri için ne kadar güzel olduğunu hatırlayacaklar. Evli olanlar ise çocuk konusunda oldukça şanslı olacak.

2022'DE YAY BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Yay burçlarının 2022 gündemi ev almak, ev değiştirmek, evi güzelleştirmek olacak. Bazı Yay burçları şehir değiştirebilir bazıları gayrimenkul yatırımı yapabilir. Ailesel konularda yıllardır bitmeyen sorunları çözüme kavuşturacaklar. Kökleriyle ilgili sorunları 2022 yılında aşacaklar hatta bazıları yeni köklenmeler yaşayacak.

2022'DE OĞLAK BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Oğlak burçlarının 2022 gündemi seyahat, iletişim, eğitim olacak. Yeni insanlarla tanışacaklar, yeni eğitimler alacaklar. Kimi Oğlak burçları ticaretle ilgilenmeye başlayacak. Hatta bu konuda başarı elde etme ihtimalleri de oldukça yüksek. Kimi Oğlak burçları ise yayıncılık işine girecek. Bir şeyler yazıp, insanlarla paylaşmak isteyecekler. Oğlak burçlarını, etraflarının çok kalabalık olacağı bir yıl bekliyor.

2022'DE KOVA BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

2022 yılında Kova burçlarının gündemi para olacak. Hem maddi hem de manevi anlamda oldukça bereketli olacaklar. Yeni yatırımlar yapacaklar. Bu senenin değerini bilmeliler. 2022 yılı para konusunda Kova burçları için son 12 yılın en şanslı yılı olacak.

2022'DE BALIK BURCUNUN EN ŞANSLI OLDUĞU KONULAR NELER?

Jüpiter Balık burcunda seyahat ettiği için Balık burcu her alanda en şanslı burç olacak. Ellerini nereye atarlarsa o konuda şans ve bereket onlarla olacak. Adım atmaktan, istemekten ve talep etmekten vazgeçmesinler. 2022 yılı Balık burçlarının en aktif olacakları yıl olacak.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN