2022 yılında hangi burcu neler bekliyor? İşte 2022 burç yorumları (DETAYLI)

2022 yılında hangi burcu neler bekliyor? İşte 2022 burç yorumları (DETAYLI)

2022 yılında dünyanın gündemi parasal konular olacak. Astrologlara göre, güneş ve ay tutulmalarının gerçekleşeceği nisan, mayıs, ekim, kasım ayları; Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçları için ön plana çıkacak. İşte, 2022 yılında burçlar...

2022 burç yorumları Dinçer Güner'e göre, yeni yılda bazı ürünlerin bulunmakta zorluk yaşanabilir. Ülkeler arasında gıda üzerinden bazı ticari antlaşmaların yapılabilir. Koronavirüs salgını 2022 yılının nisan, mayıs, haziran aylarında etkisini kaybederek hayatımızdan çıkabilir.

2022 BURÇ YORUMLARI

2021 yılı, 2020 yılına göre daha kolay ve rahat geçerken, İkizler ve Yay aksındaki tutulmaların sonuna geldik. İkizler ve Yay aksındaki tutulmalar 2020 yılında kaybettiğimiz özgürlüğümüzü bize geri verdi.

19 yıl geçene kadar bir daha bu aksta tutulma yaşamayacağız ve Boğa-Akrep tutulmalarına "Merhaba" diyeceğiz. Boğa-Akrep askındaki tutulmalar; deprem, ekonomi, su savaşları ve birbirinden farklı virüslerin ortaya çıkacağını söylüyor.

Bu tutulmalar herkesin gündemini değiştirmeye ve Akrep-Boğa burçlarını yeniden dönüştürmeye geliyor. Sadece Boğa-Akrep aksındaki tutulmalar değil, Jüpiter'in Balık seyri yine hayatımızda bazı noktalara dokunacak.

Astrologlara göre, 2022 yılının en şanslı burçları ise Aslan, Başak, Boğa olacak.

KOÇ: ŞANS BU SEFER BENDEN YANA!

Bugüne kadar birçok sıkıntı çeken ve özellikle kariyer anlamında yorulan Koçlar, 2022 sizin için daha keyifli bir dönem olacak.

Özellikle Mayıs ayından sonra şans ve bereket gezegeni Jüpiter'in burcunuza yerleşmesi ile liderlik sizin elinizde olacak. Kariyer anlamında büyük atılımlar yapabilirsiniz.

Ancak Mayıs'a kadar olan dönemde Jüpiter Balık seyrini 12. evinizden alacaksınız. Bu dönem biraz daha inzivaya çekilip, kendinizi dinleyebilirsiniz. Sağlık konularında biraz daha dikkat edin sevgili Koçlar.

BOĞA: HAMDIM, PİŞTİM, YANDIM!

2022 yılında yaşayacağınız tutulmalar, değişimin sizi çağırdığını söylüyor.

Nisan ayında başlayacak olan tutulmalarla, hakkınızı almanız mümkün olacak. Ciddi bir ilişkiye başlamak hatta bu ilişkiyi evliliğe taşımak isteyebilirsiniz.

Ancak maddi kayıplar yaşamamak için dikkat etmeniz gerekiyor. 30 Nisan 2021 tarihinde burcunuzda bir Güneş Tutulması olacak.

Bu tutulma ile yeniden başlayabilir ve kaçırdığınız fırsatları yakalayabilirsiniz. 2022'nin son üç ayında kendinizi tanımakta zorlanabilirsiniz.

İKİZLER: HAYAT, YENİDEN BAŞLIYORUZ!

Sevgili İkizler, bu yıl "Şanslı mıydı zor muydu anlamadım" diyen gruptasınız. Şansla birlikte zorluklar ve değişimler kapınızı çalmış olabilir.

Burcunuzda yaşadığınız Güneş ev Ay Tutulmaları hem kazandırdı hem de kaybettirdi. Ancak bu tutulma serisini 18 Ocak itibarıyla hayatınızdan uğurluyorsunuz. 2022 yılının yaz aylarında yıldızınızı yeniden parlatacaksınız.

Yeniden ayağa kalkacak ve herkese meydan okuyacaksınız. Yıla başlarken yorgun olsanız bile 2022 size çok iyi gelecek.

YENGEÇ: ADI LAZIM DEĞİL, BAŞ HARFİ BEN!

Canım Yengeçler! Aşk konularında 2022'nin en şanslı burcu sizsiniz. O kadar çok zorlu yollardan geçtiniz ki.. Artık yeniden iyileşme zamanı geldi.

Jüpiter'e geçen Balık size bolca şans dağıtmaya geliyor. Biraz daha dişinizi sıkarsanız 2023 yılının başında ektiklerinizi biçebilirsiniz.

Eski kalıplardan çıkmanın ve yeni bir çevreye "Merhaba" demenin zamanı geldi.

ASLAN: RADYODA BİR AŞK ŞARKISI ÇALIYOR, BU DEFA BENİM İÇİN!

Sevgili Aslanlar, yuva kurmaya hazır olun. Evlilik çanları sizin için çalıyor.

Ancak tutulmaları kariyer evinizden alacaksınız. Bu nedenle bazı köklü değişimler kapıda diyebiliriz.

2022'nin ikinci yarısında Jüpiter'in Koç'a geçmesiyle bir parlama dönemi yaşayacaksınız. Ancak yılın ilk aylarında sağlığınıza dikkat edin, canım Aslanlar.

BAŞAK: GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ!

2022 yılı kariyer anlamında sizi bir hayli yoracak gibi duruyor. İlk aylarda aşk ve aile ilişkileri gündeminizde olabilir.

İş hayatınızda yeni sorumluluklar, değişimler ve terfi almanız olası. Çok beklediniz Başaklar. Artık meyveleri toplama zamanı geldi. Şubat ayında ruh eşinizi bulmaya hazır olun.

TERAZİ: SONSUZ AŞK YOKSA, BEN YOKUM!

Satürn 5. evinizde seyahat etmeye devam ediyor. Bu nedenle aşkta biraz daha sorumluluk alacak ve kısıtlanmış hissedeceksiniz.

Ancak aşka bakış açınız değişecek. Bu durum hata yapmanıza engel olacak sevgili Teraziler.

Yılın ikinci yarısında evlilik konuları gündemde olabilir. Kariyer anlamında diğer yıllara göre daha parlak bir dönem diyebiliriz. Özellikle Mart ayına kadar taşınma alım-satım işleriyle meşgul olabilirsiniz.

AKREP: HAYAT HIZLANMAYA BAŞLIYOR!

Bu yıl tutulmalar sizin burcunuzda olacak sevgili Akrepler. 2022 yılı Boğa burçları gibi dönüştüğünüz bir dönem olacak. Radikal değişimlere hazır olun. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Bu sene daha derin ilişkiler kurmak isteyeceksiniz. Sizi yoranlara ise "Baybay" diyeceksiniz.

Ancak Jüpiter'in Balık burcu seyahati size şans verecektir. Bu şansı arkanıza alırsanız, rüzgar sizden yana dönebilir. Eğlenceli bir yıl olması sizin çabalarınızla mümkün olacak.

YAY: ÖZGÜR RUHUM BÜYÜMEYE BAŞLADI!

Bu sene tutulmalar sizi bir hayli yordu. Bazılarınız kökten değişti. Bazılarınız ise emeklerinin karşılığını almaya başladı.

2022 daha farklı bir yıl olacak sevgili Yaylar. Bu yıl maddi konulara dikkat etmeye çalışın. İyice düşünün ve kendinizi zorlamayın.

2022 her şeyi iki kere düşünmeniz gereken bir yıl olacak. Jüpiter'in Koç seyrini aman unutmayalım. Boş bir yıl diyemeyiz. Jüpiter Koç seyri size dokunmadan bu yılı kapatmaz.

OĞLAK: YENİDEN DOĞMAK İÇİN ÖNCE ÖLMEK GEREK!

Ne çektiniz be Oğlaklar. Neler yaşattı bu hayat size. Yoruldunuz, baskı altında kaldınız. Yılmadınız ama bitiniz.

Gözünüz aydın. Artık rahat bir nefes alma dönemi başlıyor. Aşk hayatınız hareketleniyor.

Yeni yıl size umut, aşk ve heyecan getirecek. Rahat ve kariyere odaklanacağınız bir yıla hazır olun. Pluton'un 2023 yılında sizin burcunuzdan ayrılmasıyla hayat daha keyifli olacak. Az kaldı az.

KOVA: PARA, PARA, PARA... VARLIĞI BİR DERT YOKLUĞU YARA!

Satürn 2023 yılına kadar burcunuzda seyahat etmeye devam edecek. Bu durum 2023 yılında bazılarınızı zirveye taşıyacak.

Belki çok zorlanıyorsunuz sevgili Kovalar ama az kaldı. Zirveye ulaşmak için bazı mücadeleler vermeniz gerekiyor.

2022 olgunlaşma ve gerçeklerle yüzleşme dönemi diyebiliriz. Satürn'ün ağırlığını Jüpiter burcunuzdan ayrıldıktan sonra daha çok hissedeceksiniz.

Bu yıl gündeminiz para olurken, uzun zamandır görmediğiniz kadar para görebilirsiniz. Maddi yatırımlar gündemde.

BALIK: HERKES KENARA ÇEKİLSİN, BENİM DEVRİM BAŞLIYOR!

Parlıyorsunuz Balıklar. Jüpiter, 30 Aralık tarihinde burcunuza geçiyor. Yeniden başlamak, evlenmek ve şifalanmak için harika bir dönem.

Jüpiter Balık burcunda seyahat ettiği için her alanda şanslı olacaksınız. En aktif ve cesur olduğunuz yıl başlıyor. Bu sene kendinizi korkmadan göstermeye, yıldızınızı parlatmaya başlayın.

Gelecek fırsatlarını doğru ve dengeli bir şekilde kullanırsanız, şansı sonuna kadar hissedebilirsiniz.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN