Bu kedi öyle bir suç işledi ki duyanlar inanamıyor! Sahibi çaresiz kaldı, sosyal medyadan yazdı

Bu kedi öyle bir suç işledi ki duyanlar inanamıyor! Sahibi çaresiz kaldı, sosyal medyadan yazdı

Evcil hayvan besleyenlerin sayısı her geçen gün artarken, hayvanlar ile insanlar arasında ilginç olaylar da yaşanıyor. Bir kedi, yaşadığı evin penceresinden çıkıp suç işleyip geri dönüyor. Durumu fark eden sahibi ise ne yapacağını bilemiyor. İşte, suç işleyen kedi...

İngiltere'de bir kedi, komşularının kıyafetlerini ve yemeklerini çalıp evine getiriyor. Harry adlı kedinin sahibi Donna Hibbert, eşyaların sahiplerine ulaşabilmek için Facebook'u kullanıyor.

Hibbert, Harry'nin çevredeki evlerden 4 yılda sosis, ayakkabı ve iç çamaşırı gibi birbirinden farklı pek çok mal yürüttüğünü söyledi.

Derby'ye bağlı Darley Abbey'de yaşayan kadın, kedinin sadece geçen hafta 6 eşya çaldığını belirtti.

"KEDİLER ÖDÜLLENDİRİLMEYİ SEVİYOR"

Harry'nin bunları hediye olarak düşündüğünü söyleyen Hibbert şöyle konuştu:

"Bence kediler, sahiplerine ödül getirmeyi seviyor. Bu davranışın arkasındaki psikoloji de bu... Harry gördüğü fırsatı değerlendiriyor."

Hibbert, Harry'nin çaldıklarının değerinin toplamda yaklaşık 300 sterlini bulduğunu ifade etti.

hirsiz-kedi.jpeg

EŞYALARI SAHİPLERİNE İADE EDİYOR

Harry'nin kardeşi Luna'nın da eve eşya getirdiğini söyleyen kadın, bunların genellikle cips ya da sigara paketi gibi çöpler olduğunu açıkladı.

Facebook grubundaki paylaşımın ardından bazı eşyalar sahiplerine teslim edildi. Gönderide özür dileyen Hibbert, "Hemen yanımızdaki komşumuz Facebook'taki paylaşımı gördü ve 'Onlar benim. Delirdiğimi sanmıştım' dedi" diye konuştu.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN