Oğuzhan Uğur ile Cüneyt Özdemir, Twitter'da kapıştı! Seçim atışması sosyal medyaya damga vurdu!

Oğuzhan Uğur ile Cüneyt Özdemir, Twitter'da kapıştı! Seçim atışması sosyal medyaya damga vurdu!

'Mevzular: Açık Mikrofon' programıyla adından söz ettiren Oğuzhan Uğur, mayıs ayında yapılacak genel seçim için Anadolu Ajansı ile yaptıkları anlaşmayı duyurdu. Oğuzhan Uğur'a Cüneyt Özdemir'den yanıt gelince Dilara Gönder de konuya dahil oldu. İşte detaylar...

Video paylaşım sitesi Youtube'da 'Babala TV' adlı kanalında yaptığı 'Mevzular: Açık Mikrofon' programında siyasi liderleri ve parti temsilcilerini ağırlayan yayıncı Oğuzhan Uğur, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılması planlanan seçimler için hazırlıklara başladı.

"ANA AKIM MEDYADAN GERİ KALMAYACAĞIZ"

Seçim akşamı özel bir yayın yapacaklarını duyuran Oğuzhan Uğur, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Anadolu Ajansı, tarihinde ilk defa seçim günü bir Youtube kanalı ile veri paylaşacak. O da biziz. Yani ana akım medyadan geri kalmayacağız. Ayrıca merkezlerinde bir muhabirimiz de hazır bulunacak. Şaşırtıcı ama güzel bir gelişme. Çok teşekkür ediyoruz. Elbette birçok veri kaynağımız var. Bu izin ayrıca önemliydi."

oguzhan-ugur-mevzular-acik-mikrofon-bilet.jpg

"BİR SIKINTI OLURSA BİZİM CANLI YAYINA BAĞLANABİLİRSİN"

Youtube'da uzun süredir yayınlar yapan ve seçimlerde de özel programlarla izleyici karşısına çıkan gazeteci Cüneyt Özdemir, Uğur'un paylaşımına esprili bir yanıt vererek, "Oğuzhan bizimle de paylaşıyorlar güzel kardeşim. Mesele birincilik değil de bilginin doğruluğu. Bir sıkıntı olursa bizim seçim özel canlı yayınına bağlanabilirsiniz" dedi.

Bunun üzerine Uğur da esprili bir yanıtla, "Biz şimdi ikinci mi olduk yoksa ilk tweet atan mı?" dedi.

"BİZDEN DOĞRU BİLGİYİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDEBİLİRSİNİZ"

Yapılan paylaşımları takip eden Show Ana Haber spikeri Dilara Gönder de Uğur ve Özdemir'e şunları söyledi:

"Şöyle ki aslında sadece size de değil, Anadolu Ajansı'nın şartlarını yerine getiren diğer yayıncılar da faydalanabilir. Ancak internet bazen canlı yayında sorun çıkarabiliyor, siz de bundan dolayı sıkıntı yaşarsanız bizden doğru bilgiyi takip etmeye devam edebilirsiniz. Eminim herkes şahane bir yayın yapacaktır. Ayrı yerlerden de yapıyor olsak aynı heyecanı oy veren herkesle birlikte paylaşıyor olacağız."

oguzhan-ugur-cuneyt-ozdemir-twitter.jpeg

"ORTALIK KARIŞTI VAZİYET ALIN"

Dilara Gönder'e esprili bir yanıt veren Özdemir ise, "Dilara hanım sonuçta siz de bizim yorumlara bakıp aktaracağınız için haberleri sıkıntı yok. Siz de bağlanabilirsiniz sıkıntı yok bizim için" dedi.

Oğuzhan Uğur ise konuşmaların ekran görüntüsünü, "Ortalık karıştı vaziyet alın" notuyla paylaştı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN