Netflix Red Notice 2 ve 3'ün çekimleri için harekete geçti

Netflix başrollerini Gal Gadot, Ryan Reynolds ve Dwayne Johnson'un oynadığı aksiyon komedi tarzındaki Red Notice filminin çok izlenmesi üzerine devam filmlerini de yayınlayacak. Aynı kadroyla çekilecek filmin 2 ve 3. filmi bir yıl sonra platformda olacak.

Netflix'te tüm zamanların en çok izlenen filmleri listesinde zirvede yer alan Red Notice için iki devam filmi daha çekilmesine karar verildi.

Başrollerinde Gal Gadot, Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds'un yer aldığı aksiyon macera filmi Red Notice, Netflix'te tüm zamanların en çok izlenen filmleri listesinde zirvede yer alıyor. Yayınlandığı ilk haftalarda Netflix'in faaliyette olduğu onlarca ülkede en çok izlenen içerik olan film, eleştirmenlerden geçer not alamasa da Netflix izleyicileri tarafından çok beğenildi.

rednotice-movie-213162481-201326288661488-9005978844936487210-n.jpg

Deadline'ın haberine göre, Netflix şimdi devam filmleri üzerine çalışıyor.

Rawson Marshall Thurber tarafından yazılan ve yönetilen Red Notice, dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının, başka bir sanat eseri hırsızı ile iş birliği yapmasını anlatıyordu. Yıldız oyunculu kadrosu ve aksiyon - macera ile komediyi harmanlayan tarzıyla ilgi çeken Red Notice'e iki devam filmi daha çekilecek.

Red Notice 2 ve 3'ün çekimlerinin aynı anda gerçekleştirilmesi ve ilk devam filminin 2023'ün başında yayınlanması planlanıyor. Henüz oyuncu kadrosuyla ilgili resmi bir açıklama yok fakat, filmin üç yıldızının da devam filmlerinde olacağı konuşuluyor.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN