Şaka amaçlı soygun videosu çeken YouTuber öldürüldü

Şaka amaçlı soygun videosu çeken  YouTuber öldürüldü

ABD'de Youtube kanalı için 'soygun’ videosu çekmek isteyen Timothy Wilks adlı genç vurularak öldürüldü. Wilks’in katili ise kendisini ve yanındakileri korumak için böyle bir şey yaptığını söyledi.

ABD'nin Tennessee eyaletinde yaşanan talihsiz olayda, ‘şaka amaçlı soygun’ videosu çekmek isteyen 20 yaşındaki Timothy Wilks, silahla vurularak öldürüldü.  Olayla ilgili kimsenin suçlanmadığı ve soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Yerel medyada yer alan haberlere göre, ülkenin Tennessee eyaletindeki Nashville şehrinde YouTube kanalı için ‘şaka amaçlı soygun’ videosu çekmek isteyen 20 yaşındaki Timothy Wilks, soygunu gerçek sanan 23 yaşındaki David Starnes Jr. tarafından vurularak öldürüldü.

Wilks’in, video çekmek için gittikleri bir iş yerinin araç parkında vurularak öldürüldüğü ve Starnes’in, ihbar üzerine yerel saat ile 21:30 civarı olay yerine gelen polis ekiplerine Wilks’i vurduğunu kabul ettiği belirtildi.

youtubersakayaparken-olduruld-jpg1.jpg

İddiaya göre, Wilks ve bir arkadaşı YouTube kanalı için ‘şaka soygunu’ videosu çekmek için Starnes’in de aralarında bulunduğu bir gruba ellerinde kasap bıçaklarıyla yaklaştı. Starnes’in ise polise, soygunun ‘şaka’ olduğunun farkında olmadığını ve Wilks’i kendisini ve yanındakileri korumak için vurduğunu söylediği belirtildi.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN