Back To Top

Diğer Van Haberleri

Vali Bilmez, “Bu bölgenin terör ve cehaletten kurtulması eğitimden geçer”
Vali Bilmez, “Bu bölgenin terör ve cehaletten kurtulması eğitimden geçer” Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, eğitimin birinci öncelik olduğunu ve bu bölgenin kurtuluşunun eğitimle sağlanabileceğine dikkat çekerek, “Bu bölgenin terör ve....
Okullar yükümlü eliyle güzelleşiyor
Okullar yükümlü eliyle güzelleşiyor Adalet Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol çerçevesinde denetimli serbestlik tedbiri altındaki yükümlüler, okulları boyayıp duvarlara....
Vali Bilmez, hayvan barınağı ve hayvan pazarını inceledi
Vali Bilmez, hayvan barınağı ve hayvan pazarını inceledi Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile hayvan pazarında incelemelerde bulundu.
Dkmp ekiplerinin hafta sonu kaçak avcı mesaisi
Dkmp ekiplerinin hafta sonu kaçak avcı mesaisi Van Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü ekipleri kaçak avcılara yönelik hafta sonu yoğun bir mesai harcarken, Gevaş ilçesinde kaçak avcılık yapan 2 kişinin....
Van’da ev yangını
Van’da ev yangını Van merkez İpekyolu ilçesinde bir evde soba bacasından çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, evde büyük çapta hasar meydana geldi.
Su borusunun patlamasıyla buz dağı oluştu
Su borusunun patlamasıyla buz dağı oluştu Van’ın Çaldıran ilçesinde 10 mahalleye içme suyu sağlayan hatta meydana gelen patlama sonucu buzdan dağ oluşurken, ekipler zorlu bir çalışma sonucu buzları kırarak....
Van’daki usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri
Van’daki usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri Van Meslek Usta Öğreticiler Derneği tarafından usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi.
Van’daki usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri
Van’daki usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri Van Meslek Usta Öğreticiler Derneği tarafından usta öğreticilere yönelik bilgilendirme semineri düzenlendi.
Doğu illeri için buzlanma ve don uyarısı
Doğu illeri için buzlanma ve don uyarısı Meteoroloji 14.
Erek Dağı’nın sütun şelalesi eşsiz görüntüsüyle büyülüyor
Erek Dağı’nın sütun şelalesi eşsiz görüntüsüyle büyülüyor Van’ın doğusunda yer alan 3 bin 204 rakımlı Erek Dağı’nda bulunan 20 metre yüksekliğindeki sütun şelalesinin ilk oluşumu başladı.
Van’da ilk kez ‘Apendiks kapatma işlemi’ yapıldı
Van’da ilk kez ‘Apendiks kapatma işlemi’ yapıldı Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Van Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ilk kez ‘Apendiks kapatma işlemi’ olan kalp kaynaklı felç risklerine tıpa uygulaması yapıldı.
Jandarma personeline “Evlilik Öncesi ve Erken Yaşta Evlilik” semineri
Jandarma personeline “Evlilik Öncesi ve Erken Yaşta Evlilik” semineri Van İl Jandarma Komutanlığı tarafından kurum personeline yönelik “Evlilik Öncesi ve Erken Yaşta Evlilik” konulu seminer düzenlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN