Back To Top

Diğer Van Haberleri

Türk Kızılay Erciş Şube Başkanlığına Kurbani Özdaş seçildi
Türk Kızılay Erciş Şube Başkanlığına Kurbani Özdaş seçildi Van’ın Erciş ilçesinde Türk Kızılay Şube Başkanlığına Kurbani Özdaş seçildi.
Erciş’te mağaza açılışı
Erciş’te mağaza açılışı Van’ın Erciş ilçesinde Sami Coşkun Durmaz ve Kenan Sönmez isimli ortaklar tarafından yaptırılan giyim mağazası törenle hizmete açıldı.
Erciş’te ‘Amatör Denizci’ ehliyetine büyük ilgi
Erciş’te ‘Amatör Denizci’ ehliyetine büyük ilgi Van’ın Erciş Kaymakamlığı, Tatvan Liman Başkanlığı ile Erciş Gençlik Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa geçekleştirdikleri ‘Amatör Denizci Belgesi’ eğitim ve sınavı büyük....
Van’da ‘Türkiye Güven Huzur’ uygulaması
Van’da ‘Türkiye Güven Huzur’ uygulaması Van Emniyet Müdürlüğü tarafından 109 ekiple yapılan ‘Türkiye Güven Huzur’ uygulamasında 2 bin 284 kişi sorgulanırken; 5 iş yerine, 8 araca ve 5 aranan şahsa işlem yapıldı.
Van’da 61 yerleşim yeri ulaşıma kapandı
Van’da 61 yerleşim yeri ulaşıma kapandı Van’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 61 yerleşim yerinin yolu ulaşıma kapandı.
Elite World Van Hotel’de ’Çikolata ve Pasta Worksfop’u
Elite World Van Hotel’de ’Çikolata ve Pasta Worksfop’u Van’da kurulduğu günden bu yana düzenlediği birbirinden farklı etkinliklerle misafirlerini buluşturan Elite World Van Hotel’de ’Çikolata ve Pasta Worksfop’u gerçekleşti.
Doğu illeri için buzlanma ve çığ uyarısı
Doğu illeri için buzlanma ve çığ uyarısı Meteoroloji 14.
(Özel) Engelli çocuğun isteğini Kaymakam Öztürk yerine getirdi
(Özel) Engelli çocuğun isteğini Kaymakam Öztürk yerine getirdi Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, bedensel engelli Onur Sağlam’ın isteği üzerine bina girişine engelli rampası yaptırdı.
Doğu Anadolu ile İran arasında seyahat çilesi son buldu
Doğu Anadolu ile İran arasında seyahat çilesi son buldu İran ile en uzun sınır hattına sahip Van’da yaklaşık 2 yıl önce temeli atılan ve proje maliyeti 100 milyon TL olan Kapıköy Gümrük Kapısı’ndaki modernizasyon....
Van kedileri bu yıl erken doğum yaptı
Van kedileri bu yıl erken doğum yaptı Her yıl yerli ve yabancı on binlerce kişinin ziyaret ettiği Van Kedi Villası’nda koruma altında bulunan kedilerin bu yılki ilk yavruları dünyaya geldi.
Öğrenciler hem eğleniyor hem öğreniyor
Öğrenciler hem eğleniyor hem öğreniyor Van Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (VASKİ) başlatmış olduğu “Altın Damla Bilinçli Su Tüketimi Projesi” kapsamında okullarda öğrencilere çeşitli etkinliklerle....
Dört ilçede yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı
Dört ilçede yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı Van’ın Bahçesaray, Edremit, Gevaş ve Çatak ilçelerindeki okullarda görev yapan öğretmen ve çalışan personellere yönelik yangın eğitimi ve tatbikatları yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN