Back To Top
2020 yeni yıl mesajları: Sevgi hep sizinle olsun! İşte en güzel yılbaşı mesajları (Kısa uzun)

2020 yeni yıl mesajları: Sevgi hep sizinle olsun! İşte en güzel yılbaşı mesajları (Kısa uzun)

2020 yeni yıl mesajları: Sevgi hep sizinle olsun! İşte en güzel yılbaşı mesajları (Kısa uzun)
- A +

Bir yıl daha acı ve tatlı olaylarıyla mazide kalırken, 2020 yılına yani yeni yıla en güzel yeni yıl mesajları ile girmek isteyenler internetten bol bol yılbaşı mesajı arıyor. Sizler için en güzel yeni yıl mesajlarını ise biz derledik. Gereksiz bilgilerin arasında kaybolmadan, en güzel resimli 2020 yeni yıl mesajlarını da burada okuyup, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sevgi, barış ve huzur yeni yılda eksik olmasın. İşte en güzel, kısa uzun yeni yıl mesajları...

2019 da hatıralar arasındaki yerini aldı. Acılar, sevinçler, gözyaşları, hüzünler... Hepsi geride kaldı ve yeni yıla, 2020'ye umutla giriyoruz. Tüm dilekler daha çok sevgi, daha çok huzur ve barış. Mazlumların, ezilenlerin kurtulması, küslerin barışması, dargınların el sıkışması, sevenlerin kavuşması yeni yıl için verebileceğimiz en güzel mesajlar... 

Ancak insanlar yeni yıl mesajlarınının özel olmasını ister, arkadaşları, dostları en yakınları için... Bu nedenle bu sıralar herkes tarafından Google gibi arama motorlarında çokça yeni yıl mesajları ya da yılbaşı mesajları araması yapıyor.

Tabii kendi kelimeleri, cümleleri yani mesajlarını oluşturmak için yeterince vakti olmayanlar internetten en güzel yeni yıl mesajları, en güzel yılbaşı mesajları, en çok paylaşılan yeni yıl mesajları vs. şeklinde aramalar yapıyor. Tabi en güzelini, farklı olanını bulmak kolay değil.

EN GÜZEL YENİ YIL MESAJLARI

Binlerce internet sitesinin yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları için hazırladıkları içerikler genelde bir biriyle aynı. Yeni yıl mesajları başlığı altında sıralanan içerikleri okumak gereksiz bilgilerle beraber ayrı bir sorun. Karar.com olarak sizlere en rahat şekilde okuyabileceğiniz ve dostlarınıza WhatSapp ya da SMS ile gönderebileceğiniz yeni yıl mesajlarını, resimli yeni yıl (yılbaşı) mesajlarını hazırladık. Haberimizden hareketli (animasyonluyeni yıl mesajlarına da ulaşabilirsiniz. 

YAKINLAR İÇİN YENİ YIL MESAJLARI

Yaşamın kaynağı sevgi, sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

Allah'ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, yakınlarımı ve Müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et!

Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah bizleri affedip ellerimizi dergâhından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin. Selam ve dua ile Allah"a emanet olun her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

Teyze anne yarısıdır derler ya sen bana anne gibi oldun. Her yıl biraz daha yaşlansan da ilk günkü gibi en yakın arkadaşım gibi genç ruhunla her zaman duygularıma eşlik ettin. Bir anne kadar yakın bir arkadaş gibi dert ortağı oldun bana.İyi ki varsın teyzeciğim. Yeni yılda da arkadaşım olman dileği ile...

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2020 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. Yeni yıl bizim olsun. Seni çok seviyorum.

Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar .. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim.. Mutlu yıllar.

Hep birlikte nice mutlu yıllar! Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını..

Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

Hedefsiz büyük şeyler yapılamaz. 2020 yılında tüm hedeflerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...

UZAK ARKADAŞ ÇEVRESİ YA DA SAMİMİ OLMADIĞINIZ KİŞİLER İÇİN YILBAŞI MESAJLARI

2020 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

Yeni yıl da umutların gerçek, gerçeklerin mutlulukların daim olsun! İyi Yıllar...

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

İşte sonunda buldüm! Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir, yeni yıl mesajını; Mutlu Yıllar!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılı kutlu olsun.

17-12/30/hareketli-yeni-yil-mesajlari-2.gif
Kısa uzun yeni yıl mesajları

2020 yılı sağlık, huzur, mutluluk getrisin

2020 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara

Sevdiklerinizle birlikte nice mutlu senelere. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk ve bol para getirsin.

SAMİMİ YENİ YIL MESAJLARI

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2020 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Mutlu Yıllar!!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar...

 17-12/30/hareketli-yeni-yil-mesajlari-1.gif

Kısa uzun yeni yıl mesajları

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2020 no'lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR...

2019 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2020 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER...

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!

Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum...

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel....

17-12/30/hareketli-yeni-yil-mesajlari-8.gif

Kısa uzun yeni yıl mesajları

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

Sizler için en güzel yeni yıl mesajlarını haberimizde derledik. Sıkılmadan, en güzel resimli yeni yıl mesajlarını burada okuyup, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sevgi, barış ve huzur yeni yılda eksik olmasın.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!!

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2020 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim....

EN EĞLENCELİ, EN KOMİK YILBAŞI MESAJLARI

Yeni yıl için planlar yaparız, hayallerimizi hayata geçirmeyi hedefleriz. Bu planları biraz da kahkaha attıran cinsten yaşamak için komik yeni yıl mesajları tam da size göre ayarlandı. Emin olabilirsiniz ki aşağıda sıraladığımız yılbaşı mesajları komik olma gayesi taşıyor.

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler, bu sene seninle beraber yeni yıla girmiyorum ki bir daha ki yılda da beraber olmayalım, mutlu yıllar.

Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

Yeni yılda Fenerbahçe’nin şampiyonluğu kadar güzel günleriniz, Galatasaray’ın borcu kadar çok paranız, Beşiktaş seyircisi kadar az derdiniz olsun. Mutlu yıllar.

Sevgilinle öpüş mutlu olsun, bira iç köpüklü olsun, gece taksime git kızlar senin olsun, gece gündüz öğlen ders çalış karnenin hepsi 5 olsun, sevgiline pırlanta al şok olsun Laf olsun torba dolsun, 2020 yılın kutlu olsun, bunu herkese yollamayan top olsun.

17-12/30/komik-yilbasi-resimleri.jpg

Kısa uzun yeni yıl mesajları

Yeni yılın kellere saç, hastasına ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, colaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl, onu çekene sabır, vermesini diler mutlu yıllar dileriz.

17-12/30/komik-yeni-yil-mesajlari-ve-resimleri.jpg
En güzel yeni yıl mesajları kısa zun

Bütün resmi ve dini bayramlarımızın, yılbaşlarımızın, sevgililer günlerimizin ve bilimum önemli gün ve haftalarımızın, bütün resmi ve gayrıresmi kurum ve kuruluşlar, dernekler, firmalar, markalar, internet siteleri ve tanımadığımız insanlar tarafından bir anda ve pekguzelsozler.com bir arada kutlanması, mesajların, e-maillerin havalarda uçuşması ve bütün bu çılgınlığın son bulması dileğiyle.

2019 yılında kutup ayılarıyla olan münasebetlerimi 2020 yılında sona erdirmeyi umut ediyorum. İyi seneler.

Yeni yıl sağlık, huzur, mutluluk, para getirsin. getirmese salla gitsin. Daha 2025 var 2030 var.

Küçük mutluluklar diliyorum, elmalı kekler, sıcak sahlepler, yağmur kokusu, pazar kahvaltıları, trafikte yeşil ışıklar, fallarda balıklar nice mutlu yıllar.

Sizler için en güzel yeni yıl mesajlarını ise biz derledik. Gereksiz bilgilerin arasında kaybolmadan, en güzel resimli yeni yıl mesajlarını da burada okuyup, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Sevgi, barış ve huzur yeni yılda eksik olmasın. İşte en güzel, kısa uzun yeni yıl mesajları...

 
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN