Back To Top
Akit TV’de patlayan şey

Akit TV’de patlayan şey

 - Son Güncelleme: 21.03.2019 Perşembe 09:17
- A +

Sandıkta patlasın diye millet ha babam doldurulurken, dikkat edin sokakta patlamasın diye uyarmamış mıydım?

Neyse ki ekranda patladı, sabrı dışarı taşırmadı henüz dolduruşlar.

Muhalefet partilerine karşı halkı kin ve düşmanlıkla doldurmanın seçim kazanmaya faydası dokunabilir. Ama sakıncalarını görmezden gelebilir miyiz?

İşte biri karşımızda duruyor, barut fıçısıyla oynamak gibi bir fecaat...

Siyasi muhalefete karşı seçim mücadelesini terörle mücadele gibi yürütmenin, kontrol dışına çıkma tehlikesi her zaman vardı.

Sandığa saklanmasını istediğiniz öfke, size rağmen orada kalmayabiliyor. Körüklendiğinde, infial ve galeyanın nasıl zıvanadan çıkabileceği bilfiil sergilenmiş de oldu.

Akit TV muhabiri Mehmet Özmen'in, müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi'ndeki idam şovundan bahsediyorum. Millet, Kemal Kılıçdaroğlu'nun idamını istiyor diye yayın yapmıştı ya...

Münferit bir şuursuzluk diyen de, alışılageldik bir provokatiflik olarak değerlendiren de, dikkat çekme lümpenliği gibi gören de var.

Ama reyting maymunluğuyla açıklanabilir mi, hayret avcılığına indirgenebilir mi böyle korkunç bir densizlik?

Yıpratma propagandalarının, itibarsızlaştırma taktiklerinin bizi nereye doğru sürüklediğine dair alarm zilleri çalmalıyken...Bu dehşetengiz azgınlık karşısında irkilmek yerine, hala hafifletici nedenler arayıp önemsizleştirenlere rastlanabiliyor fakat.

'Biz nerede yanlış yapıyoruz' demektense  hemen başladı medyadaki tribün amigoları, bilerek muhalefetin eline koz vermeye çalışıldığı suçlamasını yaymaya.

Gözdeleri olmasın mı bir anda kripto hain şüphelisi, yemesin mi 'içimizdeki Brütüs' damgasını, mimleme makinesiyken alaminüt mimlenmesin mi hemen!..

Muhbirlikten geçinen de planlı ihanetten  ihbar edilerek yargının ve linç kalabalıklarının önüne atılmanın ne olduğunu öğrendi bu arada gerçi. Bizzat 'dava' arkadaşları bile yargıyı harekete geçmeye çağırdı. Ve savcılık, tehdit suçundan soruşturma açtı hakkında.

Bir kurban vermek, bir militanı feda etmek, buraya nasıl geldiğimiz sorusundan kurtulmaya yeter sanki. Ne uğursuz gaflet ve aymazlık...

Doğru soruyu sormayan, o arkadaşın bu ilhamı nereden aldığıyla yüzleşmeyen, içine düştüğü gerçekliğe uyanabilir mi?

Bu arkadaşın kabahati, taktik icabı söylenenleri ciddiye almaktan ibaret olmasın?

Öyle ya, demokratik muhalefetle yarış değil de azılı bir terör çetesine  karşı vatanı savunduğunuza inanıyorsanız, hızınızı alamayıp 'ne güne duruyoruz, asalım gitsin' noktasına zıplamaz mısınız?

"Türk kamuoyu, PKK ve FETÖ terör örgütüne de yandaşlık yapan, kol kanat geren, bağrında besleyen örneğin Kemal Kılıçdaroğlu gibi bazı hainlerin de işte bu darağacında asılmasını, idam edilmesini bekliyor diye düşünüyorum" demekten sizi ne alıkoyabilir ki?

Seçmen kızıştırma cazgırlığını infaz çığırtkanlığıyla karıştıranlar, hain avına çıkabiliyor sonuçta böyle.

Dileyelim de ateşle dans bu zıpçıktı gayretkeşliğiyle kalsın.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 20:44
Gaziantep bşb baskanindan gonderdigi imam hakkinda aciklama bekliyoruz.Lutfen kamuoyuna tatmin edici bir aciklama. 15 temmuz sehitlerimiz icin.O guzel insanlar icin.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 19:05
kardeşim ekonomi çekiyor. millet evine ekmek götrüremeyecek hale getirliyor. herkes gırtlağına kadar borçta. bu yüzden intihar edenler var. asıl hain memleketi bu hale getirenler ve memleket bu haldeyken asıl meseleyi örtpas için hedef saptırıp ona buna iftira atanlardır
Timur 21 Mart 2019 17:59
Rahmetli Erbakana soruyorlar. Ya, hocam siz bunlari (AKPnin kuruculari) hep kötülüyorsunuz, ama bunlar sizin talebenizdi...Cevap müthis: Biz ders anlatirken onlar top oynamislar, bu yüzden bizi anlamamislar. Ama, onlar bizim evladimizdir, arkadasimizdir, biz onlari sevdigimiz icin ikaz ediyoruz. Gittikleri yol yol degil...Rahmetli simdi yasaydin daha neler derdin acaba...Demirel, Ecevit, Türkes ve Erbakan bir birlerine hep rakip oldular ama bir birlerine karsi hep saygiliydilar...Belediye baskanligi secimlerini bir ölüm kalim savasina cevirdiler simdikiler!
Alper 21 Mart 2019 17:53
DAEŞ,le aynı dini kaynaklardan beslenenler ellerine fırsat geçince,kendileri gibi düşünmeyenleri,kendilerini seçmeyenleri ne yapaçağını,merak etmeyin,DAEŞ ne yaptıysa o.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 22:55
5
pkk ile aynı inançsızlığı dinsizliği paylaşanların fırsata gerek kalmadan çoluk çocuk kadın bebek demeden ne yaptığı da ortada ve bu muhalefet ile birlikte neler yapabileceği de belli utanmadan attığınız iftiranın sadece islam düşmanlığı olduğu deaşa binlerce kayıp verdiren partiyi karalamanızdan belli
Timur 21 Mart 2019 17:43
K. Kilictaroglu gene saglam ruhlu biriymis, masallah. Onun yerinde baskasi olsa fitirirdin. Düsünün ülkesinin CB her gün defalarca, onun adamlari gergün defalarca Kilictaroglunu asagiliyorlar. Adamcagiz yinede saglam duruyor... Rezil bir durum hemde cooook rezil...82 milyonluk ülke, 2019 yili.....
millet ittifakı 21 Mart 2019 21:08
0
dürüst ve beyfendi oldugu için dayanıyor ve seviliyor kılıçdar oglu akp liler gibi mahalle kabadıyılıgı yapmıyor .
Mustafa ALSANCAK 21 Mart 2019 17:09
İnsan düşündükçe düşünüyor ve yaşını başını almış koskocaman politikacıların karşı parti mensuplarına ağıza alınmayacak bir dille saldırıp çamur atmalarına hala devam etmekteler. Şimdi de hep bir ağızdan Mansur YAVAŞ’ı değerden düşürmek için ona yapılan haksız iftiraları herkes bildiği halde ,Yüzü mahkeme duvarı gibi karanlık Bahçeli Akp’nin tekerleklerine takılmış olarak seçimlerde nal toplamamanın çaresini Sn Erdoğan’ın partisini kurtarmakta gördüğü için desteksiz atışlarını sürdürüyor. Fakat halkımız sessiz kalsa d
METİN P. 21 Mart 2019 16:48
BELLİ Kİ DEVLETİ ALİYEMİZİN DEMİRTAŞ VE BENZERİ BEBEK YÜZLÜ DEMOKRASİ FEDAİLERİ İÇİN BİR DÜŞÜNDÜĞÜ VARDIR.BAKSANIZA BÜTÜN MUHAFAZAKAR GÖRÜNTÜSÜNE RAĞMEN BAZI YAZARLARIMIZ CİLALAMAYA DEVAM EDİYORLAR.DEMEK Kİ BAHÇELİNİN AF TALEBİ DE BOŞUNA DEĞİLMİŞ.BU ADAMLAR KENDİLERİNİ ÇOK AKILLI,MİLLETİ APTAL ZANNETTİKLERİ İÇİN BİR TÜRLÜ HDPNİN PKKNIN KENDİSİ OLDUĞUNU BİR TÜRLÜ KABUL EDEMİYORLAR.DEĞİL Mİ YAHNİ PARDON YANİ?SİZ HALA DEMİRTAŞIN SİZE ÇALIŞTIĞINI ZANNEDİYORSUNUZ DEĞİL Mİ?
GİRESİNLİ 21 Mart 2019 16:23
AKP YARDIM ETMEK ONA OY VERMEYEREK OLUR.ONLAR/ ÇOĞU BİZİM CENAHTAN GELİP AZITANLARDAN OLUŞUYORLAR .AKILLARININ BELKİ BAŞINA GELMESİNE ANCAK VERDİĞİMİZ YETKİYİ GERİ ALARAK SAĞLAYABİLİRİZ.YOKSA BU AZITMANIN SONU FELAKETE GİDİYOR HABERİNİZ OLSUN.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 15:28
Kalemine kuvvet, bu kafa ile bunlar burda kalmaz, daha önce de böyle bir densiz geçti gitti bu kanaldan, belki de kendince en kibarini söyledi densiz.
Ali baba 21 Mart 2019 15:11
Yorumcu kürd arkadaslarin, NEWROZ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN,,NEWROZ PIROZ BÉ, ',, bu yilki newroz,barisa, kardeslige, çözüme vesile olmasi dilegiyle
Özgür basın olmadan demokrasi, insan hakları, kalkınma da olmuyor. Tek merkezden yönetilen medyanın %95’i maalesef öyle bir kara propaganda, hedef saptırma uygulanıyor ki, halkın yarısı bütün iyilikleri iktidardan, tüm olumsuzlukların da 69 yıldır iktidara gelememiş ve gelmek de istemeyen CHP’den kaynaklandığına inanıyor. “Aya 4 şeritli yol yapacağız desek, bizim seçmen inanır” diye bu basına güvenerek söylüyor. Yalan yayma merkezine dönüşen Akit’in muhabiri de bu yalanların etkisinde kalmış olmalı.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 14:48
Gazeteci kılıklı bu alçak Fethullah teröristleri ile kucak kucağa bu ülkeye kötülük yapanların maşasıdır!
Ali baba 21 Mart 2019 14:43
Bu yilki newroz kutlamalari barisa,kardeslige vesile olmasi dilegiyle, kürd halkinin newroz bayrami kutlu olsun, ,, newroz piroz bè
sakın bu idamı patronların ve sen istiyor olmayasın? Enver Paşa, Talat ve yanındakiler hükümeti basıp Sadrazam Kamil Paşa’nın odasına yürüyüp, kafasına silah dayayıp istifa mektubunu yazması isterler. “Askeriyenin talebi üzerine istifa ediyorum” diye yazar. Enver Paşa itiraz eder: “Milletin isteği üzerine” diye ekle der. Sınaypır, millet kavga istemiyor, idam istemiyor, korkutulmak, ötekileştirilmek gerilim, tetikçilik ve tehdit dili istemiyor. Ya ne istiyor? İş, aş, adalet, saygı görmek ve adalet istiyor. Çok mu şey istiyor???????
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:44
Bazen karar yazarlarını okumak icin değil de altındaki yorumları okumak icin geliyorum buraya. Siyasetçilerin yaklaşımları oy tabanları ile eşgüdümlü ve her ideolojik tabanın sahin kanadı mutlaka var ve iktidari ele geçirirsek söyle asariz böyle keseriz kafasında. Arkadaşlar Suriye’nin durumuna bakın, ders alın, bu ülke hepimizin. Bu arada idam yasası hiç bir zaman çıkmayacak, cunku Türkiye’nin ihracatının yarısı AB ile, kimse AB ile ipleri koparmak istemez. Her seçim öncesi idam konusu artık baydı. Akp ideolojik davranmaz.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:46
Isi gücü eleştirmek olan arkadaşlar sizmi hakkaniyetten bahsediyorsunuz. Onu bile hakkaniyetle yapamiyorsunuz.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:25
16
Sizce hakkaniyeti sürekli hükümeti ve adaylarını eleştiren terör örgütlerinin desteklediği muhalefeti görmezden gelenler mi sağlıyor ve savunuyor geçmiş yazılara bir bakın listelerdeki terör sabıkalılardan hiç bahşedilmiş mi
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:44
2
İnanmayın o liste yalanlarına. Olsa değil adayı yasaklamak partiyi kapatırlar. Bunlar seçim numaraları rahat olun.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:24
Pkk ile hainlerle işbirliği içinde olan alcaklar sehidlerimuzin ruhunu muazzep ediyor buna fırsat vermeyeceğiz
KARAR OKURU 21 Mart 2019 14:09
70
Örneğin açılım sürecini yapanları değil mi Örneğin oslo'da habur'da PKK ile görüşen leri değil mi Örneğin Barzani ayağının altına kırmızı halı serenleri değil mi Örneğin Diyarbakır'da Şivan Perver ve Barzani ile Halay çekip Megri Megri diyenleri değil mi sana listeyi uzatayım mı Neyse vaktini fazla almayın daha 3 sene öncesine kadar Abdullah Öcalan Bu ülkenin akıl adamı O ne diyorsa doğru söylüyor diye AKP liler bu listeye de dahil edilsin mi.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 16:42
pkk ile işbirliğine giren akp, fetöye ülkeyi teslim eden akp, işide destek veren akp, sınırda peşmergeyi donatan akp, ilerde başımıza bela olacak ösoya destek veren akp. ama suçlu hain başkası
KARAR OKURU 21 Mart 2019 22:49
0
12:24! sen kimsin?
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:35
Koalisyonlar bitecek , %10 barajı kalkacak , yönetimde istikrar sağlanacak , üstünlerin hukuku değil hukukun üstünlüğü gelecek , terör bitecek analar ağlamayacak , fikrinden inancından veya etnik kökeninden dolayı kimse ötekileştirilmeyecek , mevsim değişecek akdeniz olacak....sahi bunları kim vaat etmişti.?
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:51
9
Kılıçdaroğlu’nun adamlarından isen sıkıntı yok. Degilsen ....
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:34
Her seçim öncesi idam gündeme getirilir Erdoğan tarafından. Kardeşim idam konusunda samimi isen elini tutan mı var. Meclis’te Akp - MHP çoğunluğu var. İdam yasasını Meclis’ten geçirebilirsiniz. Kılıçdaroğluda idamı Meclis’e getirin destek vermesem namerdim dedi. . Evet artık bu tiyatro son perdeye geldi samimi İseniz idam yasasını Meclis’e getiriniz.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:53
18
Matematik özürlü arkadaş tabiki akparti mhp yeter. Ama oy çokluğu ile degil oybirligi daha doğru olmazmi...
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:39
53
Kavrama özürlü arkadaş, KO 12:53, 'oybirliği' böyle mi sağlanır, döve döve mi sağlanır? Veya nasıl sağlanır?
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:16
berbat ettiler.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:13
Hani birazda kendisine bağlı Hatay’da 6 baraj yok bu adamın danışmanı da mı yok diyen ama Hatay da 6 tane barajın olduğunu bile bilmeyen Kılıçdaroğlun dan da bahsetseniz daha hakkaniyetli olacak tabi hükümeti eleştirmekten fırsat bulabilirseniz
karar okuru 21 Mart 2019 12:10
42
Arkadaş baraj yokmuşla halk KK nin idamınıı istiyor sence birmi.Nasıl bir kafa ile yaşıyorsunuz ya. Bu ülke bu utancı bir kez yaşadı Allah bir daha yaşatmasın diyemiyormusun.Yazık hakikaten yazık.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 16:30
81
Erdoğan ispartaya,zonguldaga, üniversiteyi biz getirdik,bizden önce buzdolabı yoktu,ambulanslari köpekler çekiyordu ve hatta hatta yakında ,bizden önce soğan kuyrugumu vardı onu da biz getirdik diyecek,siz de çılgınca alkislayacaksiniz
KARAR OKURU 21 Mart 2019 18:13
2
Hatay'da baraj falan yoktur,olanları da şu basmıştır:)
KARAR OKURU 21 Mart 2019 18:50
12
White see yaani ak deniz(!) e de baraj isteriz; Kılıçdaroğlu bilmiyorda sanki öbürü çok biliyor.Hatay da ki Yayladağ barajı akp den önce yapılmıştır,ben yaptım demeyle olmuyor
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:02
Keşke Gürsel Tekin in seçimden bir gün sonra bütün karşı gördükleri medyaya el koyacağız dediğinde de halk tv de meşru c.başkanının ölümle ve darbeyle tahdit edildiğinde de böyle yazılar yazsaydınız belki gerçekten düşünce özgürlüğü ve adalet eleştirilerinizi daha samimi bulabilirdik.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:52
9
Samimiyet yok kardeş. Bunlar kitabin ortasından degil arkasindan konuşanları sever.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 16:46
61
onlarda size çalışıyor chp akpnin gizli ortağı. o öyle demiş siz yaptınız ya. aha işte en son flash tv yi kapattınız size yalakalık yapmıyor diye
KARAR OKURU 21 Mart 2019 18:19
4
16:46.. CHP hayal eder akp yapar
Denizci Alperen 21 Mart 2019 10:43
Kılıçdaroğlunu tabi ki istemezler , çünkü iktidarın tekerine çomak soktu hiç bir zaman yüzde 30' ları geçemeyecek sosyal demokrat kesimi yaptığı akıllı manevralarla , gösterdiği adaylarla yüzde 50 bandına hatta bazı yerlerde daha da yükseğe oturttu , böyle bir adam idam edilmez de ne yapılır!! akit kafalı adamlarda seçimle gitmek diye bir durum yoktur bunlar geldi mi gitmemek için ellerinden geleni yaparlar , ülkeyi ateş topuna çevirirler , 24 haziran akşamı ağır silahlarla yaptıkları kutlamaları daha unutmadık.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:13
43
10:43 geldikleri gibi giderler
Turgay 21 Mart 2019 09:59
Sözcü gazetesinin bir muhabirinin aynı sözleri Erdoğan için söylediğini farz edin ülke bugün kim bilir ne halde idi. Her halde hiçbir CHP'li sokağa bile çıkamazdı yanılıyor muyum?
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:13
24
Merak etmeyin bu söylediğinizi halk tv de canlı yayında sözde sanatçılar yaptı hemde en ala işkence ve darbe tehdidiyle üstelik onlara o sokağa çıkamaz dediğiniz chp sonuna kadar sahip çıktı ,ak parti hemen soruşturma başlattı hatırlatmak isterim
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:27
15
zaten söylemiyorlar mı?
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:36
45
@11:13: "AKP hemen soruşturma başlattı" Ne güzel de acıkladınız yargının AKP'nin ellinde olduğunu
KARAR OKURU 21 Mart 2019 15:11
4
Hükümetin ve adalet bakanının soruşturma başlatması için yargıyı ele geçirmesine gerek yok biraz yetki bilmek ve kullanmak yetiyor hani yargı başkalarının güdümündeyken rahatsız olmayanlar işlerine gelmeyen durumlarda aynı ordu göreve deyip darbe olmayınca kendi ordusuna kağıttan kaplan benzetmesi yapanlar gibi karalamaya hazır
KARAR OKURU 21 Mart 2019 23:10
1
Merdi Kıpti Şecaat Arzederken Sirkatin söyler.
METİN P. 21 Mart 2019 09:52
İşte size Demirtaşın gerçek yüzü ve zihin haritası:Hdpnin bir piknik proğramında kaçırılan 20 küsür çocuğun anaları hdpnin diyarbakır il binası önünde oturma eylemi ama sadece oturma eylemi yaptığında bu adam ne demişti onlar hakkında?Bu kadınlar istihbarattan para almış kişilerdir.İşte tam burada can alıcı iki soru sormak istiyorum:Bu adam ya doğru söylüyor ya da yalan söylüyor.Eğer yalan söylüyorsa zaten hakikat da budur.Yok eğer doğru söylüyorsa bu adam ya mit ajanıdır veya miti takip eden cia ajanıdır.
METİN P. 21 Mart 2019 09:39
akit gazetesinin habercilik anlayışı ve yöntemi yada siyasi anlayışını bir tarafa bırakalım.söyledikleri şeyler doğru değil mi?hdpnin neredeyse bütün milletvekillleri her gün iç savaş,ayaklanma örgütün propagandasını yapmayı sürdürmüyor mu?obamanın yardımcısı joe bieden ile görüşen selahhattin demirtaş,ertesi gün Türkiyeye geldiğinde her yer kobani her yer direniş sloganıyla milleti sokağa döküp 53 insanın canına mal olan ayaklanma çağrısı yapmadı mı?Pkk silahlı bir halk harketidir demedi mi?Bu adamlar ne zaman örgütten bağımsız bir şe
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:00
7
Bu mudur? iste tam fe budur. bravo
Batının aydınlanmasının önünü açan fikir hürriyeti -senin fikirlerine katılmıyorum ama onları savunabilmen için canımı bile veririm düşüncesi- ülkemizde neşvü nema bulmadı. "Ben bu ülkenin kalkınmasını istiyorum sen benim düşüncelerime katılmıyorsun öyleyse hainsin" felsefesi fikir dünyamızı öldürdü.
Samimiyet 21 Mart 2019 09:05
halk tv, mahsen, metin akpınar, zehirlemek, müjdat gezen........!!!!!!
Zor tercih! 21 Mart 2019 08:05
Akif ,Sen tamda o muhafazakar basının ortasından geldin bu bahse konu olayın Ak partisi ile ilgisi olmayacağını en iyi sen bilirsin.Siyasi rövanş almak için bir tezgah çok da güzel sırıtıyor.İdam cezası mı kalmış Türkiye de!
sabır! 21 Mart 2019 13:54
6
Ak partililerin hiç birisi saadete düşman değil.Cumhur ittifakına davet edildi.Onlar tercihini CHP den yana kullandı kendi düşen ağlamaz.Şimdi bir belediye başkanlığı için HDP ye muhtaç hale geldiniz.Yanlış tercih yapmasaydınız Ak partisi pek çok yerde sizi şimdi destekliyor olacaktı.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 18:35
101
13:54 Akp liler hdp lilerin de düşmanı değiller; hdp liler akp ye oy verse sorun yok,en kutsal vatandaş,oy yoksa hain vatandas
Olması gereken! 21 Mart 2019 19:01
4
Zırva vatandaşa biz hain demeyiz.Hainin vasıfları belli, o vasıflara sahip olanda pkk, dhkp-c, işid, fetö gibi örgütlere mensubiyeti olanlar.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 07:59
Hani %10 barajı kalkacağidi.
sabır! 21 Mart 2019 09:01
13
2,5 partili sistem geldi baraj mı kaldı.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:16
Yalancılar milleti aldattı. "Başkanlık sistemi gelince baraj kalkacak" diyen Akpli Anayasa profesörü Burhan KUZU bizi aldattınız. Akpye oy yok. Oyumuz Saadet partisine.
rukneddin 21 Mart 2019 07:49
Akit, Sözcü, Birgün gibi gazeteleri takip etmeye gerek yok. Herşeyi ya çarpıtıyor ya da abartarak sunuyorlar... Bunu da çok ciddiye almaya gerek yok. Kılıçdaroğlu'nun idamını kim niye istesin? AK Parti, CHP liderini kendisi seçse bu kadar iyisini bulamazdı...
KARAR OKURU 21 Mart 2019 09:26
76
07:49Kilicdaroglu Türkiye için lüksdür son derece saygın ,beyefendi bir kişiliktir,eğer o olmasaydı akp nin gerçek yüzünü goremeyecektik, düşünün ki bu tehtit Erdoğan'a yapılsaydı ne olurdu
KARAR OKURU 21 Mart 2019 07:43
Gündemler yoğun. Bugün trolleri erkenden mesaiye başlatmışlar. Para için eğriye doğru, doğruya eğri diyerek rızkını kazanan bu insanlar eve gidince çocuklarının yüzüne nasıl bakabiliyorlar....
KARAR OKURU 21 Mart 2019 09:04
0
07:43 Haberin yok mu çocuklar utançtan evi terkettiler
KARAR OKURU 21 Mart 2019 10:17
32
...saat 10 gibi geldiler...
KARAR OKURU 21 Mart 2019 13:45
30
Yüzleri mi varmış ki, Sn KO 07:43? Emir gelmiştir.
evin 21 Mart 2019 06:29
bunların 16 yılda islama verdiği zararı "cehape zihniyeti" 100 yılda vermemiştir...
KARAR OKURU 21 Mart 2019 10:52
61
vay be yorumu 150 kişi okumuş. evine genelde katılmam ama bu tespit yüzde yüz doğru
KARAR OKURU 21 Mart 2019 12:31
53
Aynen ben de öyle düşünüyorum.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 05:04
Elif Hanım niye yazmıyor?
Abid 21 Mart 2019 04:33
Bir Atatürk'ün, "Bu topraklar da kanlarını döken kahramanlar! Burada, dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükun içinde uyuyunuz. Sizler, Mehmetçiklerle yan yana koyun koyunasınız. Uzak diyarlardan evlatlarını harbe gönderen analar! Gözyaşlarınızı dindiriniz. Evlatlarınız bizim bağrımızdadır.. Onlar bu topraklarda canlarını verdikten sonra, artık bizim evlatlarımız olmuşlardır" sözüne birde RTE'in sözünü yanyana koyun.Hz.Peygamber(sav)'in Mekke Fethi sonrası müşriklere karşı affedici merhametli aseletli,erdemli söz ve tavrına bakın kimin
SAKINCALI PİYADE 21 Mart 2019 10:09
58
Biraz da veya bayağı haddi aşıp hitabetin ve sözün şehvetine mağlup olup; "Bizim rahmetimiz gazabımızı aşacaktır inşaallah" diye avazı çıktığınca bağırıyordu oysa............
KARAR OKURU 21 Mart 2019 03:28
NEfret suçunun ne olduğunu bilmeyen bir millet oldugumuz icin bunlari bir de normal saniyoruz
Tarihimizde o kadar haksız yere idam edilenler oldu ki, asılmayı hakikaten hak eden caniyi asamamak (Mehmet Barlas’ın iddiası; cani bize asılmamak kaydıyla teslim edildi.) üstelik asma konusunda en iddialı partinin içinde yer aldığı üçlü koalisyonun kararıyla mahkemenin idam karanının meclise getirilmeyip, beklemeye alınması ve soğutulması, Avrupa birliği sevdasıyla idam cezasının mecliste kaldırılması, meclis karar alırsa ben hemen imzalarım diyerek halka havuç gösterilip çekilmesi ne ironik bir durumdur.
mehmet balcı 21 Mart 2019 01:16
sadece kemali değil hepimizi asın. kemal sizin en büyük destekçiniz o olmasa bu kadar zaman iktidar kalmanız mümkün değil. ama tamam asın gitsin. akpli olmayan kim varsa, sadetli, hdpli, chp, iyi partli liberal, hiç oy vermeyen çoluk çocuk kim varsa hepimizi asın. sonra kalanlarla akpli akpli yaşayın. zaten hayattan soğuttunuz. aldığımız havayı yediğimiz ekmeği zehir ettiniz Allahın belaları.. yaşama isteği bırakmadınızki ölümden korkalım
KARAR OKURU 21 Mart 2019 02:15
68
aynen ülkede yaşamaktan bıktım fırsatını bulayım avrupaya tüyecegim burada hayat bitti..
KARAR OKURU 21 Mart 2019 04:22
62
helaaaal .. duygularımıza tercüman olmuşsun kardeşim ..
KARAR OKURU 21 Mart 2019 11:29
48
02:15, kardeş bu ülke muhalefetiyle iktidarıyla vatandaşlık bağıyla bağlı herkesin ve her kesimin ülkesi. Eskiden Ak partiliydim şimdi Saadet Partiyi daha müspet görüyorum.Biz hiç bir yere kaçmıyoruz. Kaçmayı düşünenlere de ülkede kalmalarını tavsiye ediyoruz. Değişim için oyumuz Saadet partisine.
1960'lı yıllarda Amerika Birleşik Devletleri'nde komünist avı başlamıştı gazeteler televizyonlar dergiler hükümet yetkilileri öyle bir Cadı avı baş atmışlardı ki Solcular ve komünistler üzerinde en ufak bir bildiri dağıtan yahut gösteri yapan insanlara bile polis acıması saldırıyor cezaevlerine dolduruyor ve hatta infaz ediyordu Amerika'da bu komünist Cadı avını başlatan da Amerikan yerel gazeteleri ile maalesef Washington Times olmuştur Türkiye'de de Akit Gazetesi aynı bu mantığı bu kafayı sürdürmektedir kendisi gibi düşünmeyen herkese Cadı avı ba
Mustafa ALSANCAK 21 Mart 2019 00:56
Ne büyük bir vurdumduymazlıktır ve memleket insanını birbirine düşürmek için çırpınan Akit tv muhabiri gibi kendini bilmez fanatikler akıllarınca Akp’ye Yaranma yalakalığı ile işlerine gelmeyen insanlara ölüm fermanı hazırlar gibi halkı kışkırtma provalarına başladılar.İnşallah Cumhur ittifakının önde gelenleri muhalefet önderlerini PKK ile işbirliği içindeler şeklinde lanse etmelerinin nelere mal olabileceğini anlama hidayetine ermişlerdir. Yoksa yarın başka bir densiz çıkar onların da idamı gerekir diye yayın yapmaya başlarsa bu kantarın a
batuhan 21 Mart 2019 00:52
Atatürkçü yazar Ahmet Taner Kışlalı hatırlarsanız arabasına konulan bomba ile katledilmişti kaydedilmeden birkaç gün önce Akit gazetesinde Ahmet Taner kışlalı'nın Resmin üzerine çarpı atılmıştı çarpanın ne anlama geldiğini biliyorsunuz Yani bir yerlere mesaj vermişti Akit gazetesi Yani bu insanı öldürün temizleyin demişti kendi kafasına göre Gerçekten de öyle oldu 3 gün sonra tahminime göre arabasına bomba kondu ve öldürüldü Ahmet Taner Kışlalı İşte bu sebeple diyorum ki Akit gazetesi gibi Sözde gazetelerin ne Türkiye'de Ne Dünya üzerinde as
Bu sözde gazetede bir de Mehtap Yılmaz iyi bir kadın vardı havaalanı inşaatı işçilerine o kadar çok hakaret etti ki çok küfürbaz Bir kadındı ağzı bozuk bir kadındı gerçekten hem Bir kadın hem de küfür ediyor Bu ikisini bir arada nasıl götürüyor ben anlamış değilim çok ağzı bozuk bir kadındı zaten Akit gazetesinde yazanların büyük bölümü Böyle ağzı bozuk Kindar insanları aşağılayan Tetikçi tipler Akit gazetesinin özelliği bu olsa gerek.
eski islamcı 21 Mart 2019 00:40
zaten siyasal islamcıların kimyasında vardır insanlara kin beslemek ayrıştırmak ötekileştirmek Çünkü siyasal islamcılığın amacı budur siyasal İslamcılık kimse ile barış içerisinde yaşamaz siyasal İslamcılık üretmez siyasal İslamcılık bilime önem vermez siyasal İslamcılık yok eder siyasal İslamcılık elini attığı her yeri kurutur Suriye Irak ve dünyanın her tarafı siyasal İslamcılık şiddetten beslenir siyasal İslamcılık ranta dayalıdır siyasal İslamcılık çıkarcıdır siyasal İslamcılık güce tapar siyasal İslamcılık Güçlü'den ya
Dr. 21 Mart 2019 00:41
Sonra Menemen olayları niye oldu diye ağlaşıyorlar. 90 yıldır değişmeyen gelişmeyen beyinlerden hala çok var. Yaşamadıkları, anlamadıkları güzelim İslam dinine bunlar kadar zarar veren yok. Atatürk'ü bu vesileyle şimdi daha iyi anlıyoruz.
göktürk börü 21 Mart 2019 00:39
siyasal islamcılar ın gerçek yüzü de budur işte durmadan her yıl Adnan Menderes'in idamını sömürülen Ama gel gör ki ellerine fırsat geçti mi kendi gibi düşünmeyen herkese idam etmeye katletmeye öldürmeye çalışıyorlar işte siyasal islamcılığın gerçek yüzü de budur bunların maskesi düştükçe gerçek yüzleri de ortaya çıkıyor Akit TV denilen yahut Akit Gazetesi bence bir gazeteden çok bir tetikçi insanları birbirine kırdır tam vurdur tam bir Neyse bir şey diyeceğim de şimdi moderatör yayınlaması içimde kalsın..............
musto 21 Mart 2019 00:39
İktidar ve destekcisi akşam sabah tehditler savurur kazanacak adaya ya istifa yada cezanı çekersin derse bundan cesaret alan mafya babalarını geçtik trolleri yandaşları kendilerine ister istemez görev çıkartıyorlar kaybedilecek büyük rant kaynaklarının kaybedilme korkusu herşeyi yaptırabilir. Bu olursa sonun başlangıcı ve partiden istifalar yeni partinin ortaya çıkması ve tekrar erken seçim demektir.
sabır! 21 Mart 2019 10:53
20
Cumhur Başkanı 5 yıllığına seçilmiştir.Bu hükümeti, darbelerin ve kendi isteğinin dışında oradan uzaklaştıracak hiç bir maddi güç yoktur. Bu CHP kafası 1950 ler de yaşıyor.Hala devletin hakim gücü kendileri sanıyor!Adaptasyon yok.Hastalıktan daha kurtulamadılar.Nekahat dönemine geçseler Türkiye rahatlayacak!
musto 21 Mart 2019 13:53
42
Ya sabır şunu iyi anla kimsenin Cumhur Başkanı indirdiği yok kendi isteği ile seçime gidecek.Yıldırım Başbakanken olağan hal altında referandum yapılmaz derken yangından mal kaçırırcasına alt yapısını hazırlamadan yaptınız. Bu sistem Meşrutiyetten sonra Osmanlı Sultanlarına bu yetkiler verilmemiştir. Ülkeye faydadan çok zarar veren sistemin acilen iyileştirilmesi elzemdir.
musto 21 Mart 2019 15:24
42
Korkma ya sabır veli nimetiniz Cumhur Başkanımızdan sizi ayırmayacağız yalnız ekmek su partiden bitecek kendinize yeni işler arasanız ülkeyede faydası olur seçim sonucu % 40 düştüğü zaman ya seçime gidecek veya meclis kendisini fes edecek her durumda bu olmak durumunda buna kendini alıştır millet nefes alamıyor görmüyorsunuz boş boş nutuk atıyorsunuz.
KARAR OKURU 21 Mart 2019 16:10
44
@sabır: "Bu Cumhur Başkanı darbe ve kendi isteğinden dışından uzaklaştırcak madde yok" muş. Öyle mi? Eh hani Milli İrade var dı? Milli İrade de mi yalan cıktı? Erdoğan ölene kadar mı CB olcak artık? Bunu mu söylüyorsunuz?
Olması gereken! 21 Mart 2019 18:14
3
16.10' O zaten milli irade ile geldi.Milli iradenin tayin ettiği süre kadar orada, yazıyı oku be kardeş 5 yıl yazıyor orada,Allah ömrünü uzun etsin inşallah
KARAR OKURU 21 Mart 2019 19:16
107
10:53 milli irade ne demektir veya sen ne anlıyorsun?...kısaca seçimle gelmek diyeceksin; ya doguda seçilen belediye başkanları,onlar milli irade değil mi? Haydi onlar hain (!) ya akp li belediye başkanları,hadi onlarda metal yorgunu,ya AKP ye en çok oy getiren Davutoğlu,bari milli irade demeyin ayıptır ayıp
Olması gereken! 21 Mart 2019 20:08
3
Kurunda partinizi,dersinizi alın.Bu kadar zırvalamaya değmez.Davut oğlunu oraya getiren kim ise o irade onu oradan aldı .Belediye başkanlarına gelince bir daha aday gösterilmeyecekler.Seçime giderken, problem çıkarmasınlar diye önceden istifa etmeleri istendi.Bunlar parti içi meselelerdir.Anap taki gibi Turgut Özal-Mesut Yılmaz zıtlığının inşasını Ak partide başaramayacaksınız!Başaramadınız! Geçmiş olsun.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN