Back To Top
Binali Bey’den ‘özür’ açılımı

Binali Bey’den ‘özür’ açılımı

 - Son Güncelleme: 20.06.2019 Perşembe 09:10
- A +

Özür diliyorum" sözüyle, Milli Gazete'nin dün manşetindeydi. Gazeteyi ziyaret eden Binali Yıldırım, siyasi tercihleri sebebiyle iktidardan suçlayıcı, düşmanlaştırıcı, ayrıştırıcı ve hakaretvari karalamalara maruz kalıp incinmiş Saadet Partililerden özür diledi. Bunun bir seçim yatırımı gibi görülmemesini de özellikle rica etti.

Oy değil gönül almak, helalleşmek için dilenmiş bir özür daha samimi, kıymetli ve makbul olsa gerek.

Muhalefetin üstüne boca edilen 'ezan, cami ve din düşmanı, hain ve terörist, onun bunun maşası' gibi suçlamalardan Saadet camiası da hatırı sayılır miktarda nasibini almıştı. Şimdi, bu gibi agresiflikleri siyasetin cilvelerine ve seçim gerginliklerine verip mazur görmelerini istiyor, 'oldu' dediği kutuplaştırma 'yanlışları'ndan kucaklayıcı dile dönüyor Binali Bey.

Saadetliler için özlenen, iktidar içinse önemli bir adım. Bilhassa ķötü söz ve saldırıların sona ereceğine işaretse çok daha anlamlı.

Binali Bey, bu toparlama açılımıyla 'özür' sezonunu resmen başlattı madem... Arkası neden gelmesin!

Dün sabah, Saadet lideri Karamollaoğlu'yla İstanbul adayları Gökçınar'ın basın toplantısına katıldım.

Karamollaoğlu, geçen sene pasaport başvurusu sırasında 'terörist' diye fişlendiğini fark etmişti. Hesabını nasıl soracağı sorulunca, "Kimi kime şikayet edeceksin" serzenişiyle İçişleri Bakanı Soylu'dan bir özür beklediğini açıkladı.

Zaten seçim yatırımı ya da rüşveti amacıyla dilenmediği için, ne Binali Bey lehine yarıştan çekilmek niyetindeler ne de oylarını ona doğru yönlendirmeyi düşünüyorlar. Eleştirilerinden vazgeçecek, hızlarını kesecek gibi de görünmüyorlar. Ama onca birikmiş kırgınlıklarına rağmen Binali Bey'in özrünü kabul etme eğilimindeler. Bu da sıradaki özürler için umut verici, ilgilenenlere duyurulur.

Saadet oylarını kazandırmasa bile Binali Bey'e sempatilerini geri kazandırdı ya bu özür...

Bakarsınız, TRT Haber de bir adım atar ve şimdiye dek yok saydıkları için Necdet Gökçınar'dan mütevazı bir özür diler.

Malum, İmamoğlu nihayet çıkarıldığı TRT Haber yayınında sitemlerini bildirince "Talep edenleri çıkarıyoruz, kendimiz kimseyi çağırmıyoruz, Yıldırım istediği için çok çıktı" cevabı almıştı.

Saadet adayı Gökçınar da bunun üzerine yazılı başvurdu. Talebine cevap bekliyor. Sabırsızlandığını ama sayılı gün kaldığını hatırlatarak TRT'nin elini çabuk tutması gerektiğini söyledi.

İş buralara gelmişken oldu olacak bir özür de benden...

1994 İstanbul seçimlerinde, İlhan Kesici ile Zülfü Livaneli o ekran senin bu ekran benim dolaştırılırken Refah adayı Tayyip Erdoğan görmezden gelinmişti epey zaman. Milli Görüş siyasetinden hiç hazzetmediğini saklamayan rahmetli Duygu Asena bile  köşesinden yadırgamıştı bu ayrımcılığı. Sonra Erdoğan da TRT dahil popüler adaylarla aynı ekranlarda kendini anlatma fırsatları bulabildi.

İşte bu seçimde favori adaylara odaklanırken dışlanan Gökçınar'la diğerlerine şans eşitliği sunamadığımız ve Duygu Asena kadar bunu yadırgamadığımız için kendi adıma özür dilerim.

İçişleri Bakanlığı soruşturacak mı?

İsmail Küçükkaya açıkladı, İmamoğlu’yla görüşmeye gittiği otele yüklüce bir tazminat davası açacaklarmış. Güvenlik kamerası görüntüleri yasadışı olarak sızdırılıp yayınlatıldığı için...

İçişleri Bakanlığı da 6 ay önce 81 ilin valilliklerine genelge göndermişti. Bu tür görüntüleri veren, elde eden ve kullananlar hakkında hem adli hem idari soruşturma başlatılacaktı.

“Bakanlık duyurdu! Güvenlik kamerası görüntüsü paylaşanlara soruşturma” başlığıyla büyük haber olmuştu.

Buyurun Sabah’tan okuyalım:

“İçişleri Bakanlığı, kişisel veri niteliğindeki güvenlik kamerası görüntülerinin basın ve sosyal medyada paylaşılmasının önüne geçmek amacıyla genelge yayımladı. Elde edilen görüntülerin paylaşılması, yetkisiz kişiler tarafından elde edilmesi, kullanılması ve ifşasının önlenmesi amacıyla bina, apartman, kamu ve özel sektör yöneticileri ile şoför esnafı bilgilendirilecek ve uyarılacak. Güvenlik kamerası görüntülerini paylaşanlar hakkında adli ve idari soruşturma başlatılacak...”

Görelim bakalım!

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
erhan 20 Haziran 2019 22:29
AKP’li Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Kenan Gültürk, Bağcılar Yeşil Cami’de kadınlara seslenerek, AKP’ye oy verilmezse “dinin elden gideceğini” iddia etti!!! İşte bunlar yüzünden toplumda deist ve ateistler arttı. İslama en büyük kötülüğü bunlar yaptı.
Mustafa Işılak 20 Haziran 2019 20:32
Seçim yatırımı olmaması için, o özrün bir hafta sonra dilenmesi gerekirdi. Basbayağı seçim yatırımı bence...
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 19:02
Bu da oldu. Binali Bey Kurtce anadil egitimi sozu verdi. Kurtce ogreten ogretmenler yetistireceklermis. Bugune kadar neden yapmadiniz bunu? ..Dilin kemigi yok. Durmadan vaatler veriyor. Umut tuccarligi yapiyor. Belki birkac Kurt vatandasimiz inanir, Binali Bey'e verir oyunu. Bu arada Dogu'da secim kazanan Kurt vatandaslarimizdan bazilarina mazbata vermediler. Kurtce tabelalari kaldiriyorlar. Selahattin Demirtas hala hapiste. inanilir gibi degil.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 21:28
1
Son haber HDPye cagri: tarafsiz kalin.Pacalar tutusmus.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 17:22
81 ile gönderilen genelgede binaliye kumpas kurulmasi ve kopya sorularla halvet ile çalmakla varmı ayıp ya utanin biraz anlaşıldı ki sağlam çaldılar
Özay İbrahimbaş 20 Haziran 2019 17:03
Cumhurbaşkanı sicil memurluğu da yapıyormuş, haberim yoktu. Az önce bir fetva verdi "İmamoğlu'nun sicili bozuktur." !!!???
HAKKI SEVER 20 Haziran 2019 16:43
BİNALİ beyden Saadet Adayı GÖKÇINAR lehine çekilmesini bekliyoruz.İşte o zaman İnanırım.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 16:04
Kameradan sızanlar mı, kamerayı sızdıranlar mı? 'Karar'sız kaldım.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 15:57
Cumhurbaşkanı kendisine ne kadar küfür eden kişi varsa hepsini bir bir yanına aldı çok ciddi görevler verdi. Kendisini omuzlarında taşıyan kendisine her türlü desteği verenleri ise tek tek kenara attı. Omuzlarında taşıyanlar samimiydi çalışkandı Babacan gibi, kendisine küfredenler ise güç peşinde koşanlardı, ilk tökezlemesinde de yanından ilk kaçacak olanlar... Maalesef film bitti, tuz koktu, ne ekonomi kaldı, ne demokrasi ne de hukuk - adalet kaldı.... Bunu yapanlar bu hale getirenler de elbette bedel ödeyecektir halk gerekenleri yapacaktır... Editör Tarihe notlar bunlar yayımla!
Gazete okuru 20 Haziran 2019 15:45
Sadece Saadet Partisinden özür dilemek yeter mi? 31 Mart öncesi hain, teröristlerle işbirliği yapan vb. hakaretlerle suçlanan milyonlarca diğer parti mensupları ne olacak? Oy için bu riyakarlığa gerek yok. Acaba Sayın Yıldırımın oyu %55'lerde olsaydı özür diler miydi?
mustafa 20 Haziran 2019 15:36
özür kamuflajı ile şimdide saadete mi oy istitiyorsunuz yada saadetlileri manipüle edip oylarını akp ye kaymasını mı engelleyip yalancıya(doğru söylemeyene)yancılık yapma peşindemisiniz ya hangi ipte oynuyorsunuz zekamızla alay etmeyin bari
KARAR OKURU 23 Haziran 2019 05:08
0
Tebrik ediyorum adaş!
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 15:35
Binali bey İsmail K.kaya dan da Özür dilemelidir. Eğer İsmail, A. Müfit Gürtuna sizi neden görevden aldı, gibi sorular sorsaydı belki haklı olabilirdi. Ancak çoğumuzun sıkılarak izlediği bir programa bile tahammül edememiş, yok yere bir gazeteciyi küçük düşürmeye çalışmıştır.
Süheyl CALISKANOGLU 20 Haziran 2019 14:26
Degerli okurlar biraz da gülümseyelim,ne dersiniz ? RTE'nin konvoyu gecerken,yol kenarinda donduma satan,satici "Dondurmam gaymak'diye haykirmis,korumalar bunu "Diplomam gaymak'anlamislar,saticiyi yaka paca karakola götürmüsler.. Diploma kelimesine "yasak konmus'bazilarini rahatsiz ediyormus(!). Sizleri birazcik da olsa,gülümsetebildim mi (?)..
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 16:28
5
Başka kimden özür dilesin onuda söyle de toplu olarak halletsin. Sen neyin kafasını yaşıyon hemşerim...Tamam ben senden özür diliyom aynı suyu içtiğimiz aynı havayı tenefüs ettiğimiz için.....
tunç 20 Haziran 2019 12:58
Allah rızası için bir özür de TORPİL belası için.../ÇOK YORULDUK
ÖZTÜRK 20 Haziran 2019 12:42
ÖZÜR DİLEMEK SEÇİM YATIRIMI DEĞİLSE NİYE ACELE ETTİ? SEÇİMDEN SONRA ÖZÜR DİLEYEBİLİRDİ.
Süheyl CALISKANOGLU 20 Haziran 2019 12:31
Türkiye Cumhuriyet Tarihinda katakulliyi en iyi beceren ve kullanan AKP olmustur,tabi ki FETÖ'yle olan kankalik döneminde cok seyler ögrendiler,bunu "kulak arkasi'etmeyelim (!)..
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 11:59
İster misiniz seçimden sonra Ordu Valisi'ni İstanbul Valisi atasın. Sonra da vali İmamoğlu'nu mahkemeye versin. Sonra İmamoğluna sen devlet erkanı ile geçinemiyorsun, o görev sana göre değil desin. Ben demiyorum, AKP çevrelerinde konuşuluyor, haberiniz olsun. Şeytan utanır mı bilemiyorum, o kadar yani.
karar okuru 20 Haziran 2019 11:57
Yalancı çobanın biri yandaş bir tv de İ.Melih Gökçekin fetö ye attığı tweet i aslında Ekrem İmamoğlu atmış dedi. Bu müslümancıkta araştırması basit bir olayı çarpıtarak bir insana iftira attı.Sonra kalkmış özür dilerim diyor.Neyin özrü yalancı çoban.Önce iftira at sonra özür dile.Karamollaoğlu benimde görüşüne katıldığım Çamlıca Camii için ısraf dedi. Biriside Karamollağolu nu kirli yerine koyup elimi kirletmem demişti. Binali gazeteye gidip özür dilemiş saadet camiasından.Saadetten özür dilenecek yer parti merkezidir ve Karamollaoğludur.
KARAR OKURU 23 Haziran 2019 05:08
0
Sakin ol pehlivan amma dolmuşsun sen! Karamollaya da o kadar baglanma sonucta kara m! Ne demisler tencere dibin kara, kara gozlum catal karam cingenem.
GİRESİNLİ 20 Haziran 2019 11:53
İktidarın Saadet ve top yekun topluma algı,karalama ve dışlayıcı politik dil ve söylemleri nedeniyle borçlu olduğu doğru.Ancak bu öyle faylar oluşturduki ; öyle siyaseten dilenmiş özürle düzeltilemez.
Menderes YILDIRIM 20 Haziran 2019 11:49
Akif Bey; AKP nin, AKP Olmasında ve Tayyip Beyin Bu Makamlara gelmesindeki EMEKLERİ çok büyük olan ve en büyük katkıyı veren, A. GÜL - A. DAVUTOĞLU - A. BABACAN - Vb. ni Kağıt parçası gibi ÇİZİP - BURUŞTURUP Atanlar 23 Haziran da SANDIKTA gereken cevabı alacaktır. Öyle ki; A. GÜL - A. DAVUTOĞLU - A. BABACAN - Vb. EMEKTARLARI, DP li S. Soylu - HADEP li M. Metiner - HAS li N. Kurtulmuş' a değişenlere ve Bunlara Laf Söyletenlere Gerçek AK Partililer 23 Haziranda EVET ve TERCİH mührü ile CEVAP VERECEKTİR. BEKLEYİN. AZ KALDI. Saygılarımla
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 19:46
0
Gerçekten mi sen olsan koltuk kardeşim Abdullah in deyip verirmiydin kim kimi yuceltti Davutoğlu neredeydi Tayyip bir yere getirinceye kadar. Babacan zamanında ekonomik düşmanlar bu kadar çelme takma gereği duymuyordu.
Fatih Kömürcüoğlu 20 Haziran 2019 11:34
Sırf şan uğruna Çamlıca'ya 60.000 kişilik cami yaptırılınca Temel Karamollaoğlu bir kere doldurun elinizi öpeceğim demişti. İstanbul'un elden gittiğini görüp şimdilerde Saadet Partili kardeşleriyle 94 ruhu toplantısı düzenleyen birileri de o zaman "ne el öpmesi. ellerim kirlenir" demişti. Milli Görüş gömleğini niye tekrar sırtlarına geçirdiler sizce?
Süheyl CALISKANOGLU 20 Haziran 2019 18:44
2
Camlica camisini doldurmak,resmini cektirmek icin hesaplar yapildi hesap tutmadi,gelmeyen,hocalar,imamlar vs..Yazili sorusturma actilar. Komedi bu adamlar(!)..Kendilerini cok uyanik sanan garibanlar..
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 11:34
Bir Saadet Partisi seçmeni olarak bu özrü samimi bulmuyorum. Aylardır duymadığımız hakaret kalmamışken Binali Bey'in son virajda her oya ihtiyacı varken özür dilemesi kesinlikle bir stratejidir. Bundan sonraki ilk seçimde bizler yine aynı iftiraları duyacağız buna eminim. Bize yapılan bu zalimliği insanlar görmüyorsa bile Rabbim görüyor unutmayın.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 14:57
7
Bende samimi bulmuyorum ama CHP zihniyetiden hiç haz etmiyorum.akp ye değil ama binali ye oy verecegim.insallah seçimden sonra saadetten gercekten özür dilerler.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 16:30
3
14.57 olay CHP zihniyetini çoktan aştı. Milli birlik bozulmaya başladı, bunun da en büyük sebebi ayrıştırıcı olan dildir. Binali bey samimi olsaydı kenara çekilir hakikatleri haykirirdi. Yanlış yapıyoruz derdi. Ama şimdi Erdoğan ne derse ona tabi. Kendi hiçbir zaman karar veremeyecek. Binali bey değil saray yönetecek her halükarda.
KARAR OKURU 21 Haziran 2019 12:48
0
14.57 Saadet partisi seçmeni değilsiniz sanırım. Öyle olsaydı tavrınızı Binali Bey'e oy atarak değil bizim adayımız olan Sayın Gökçınar'a oy atarak gösterirdiniz ki partimizin hainlikle suçlanıp, particik diye alay edilemeyeceği bir oy potansiyeli olduğunu göstermek için. Ben ne yazık ki sizi de samimi bulmuyorum.
Menderes YILDIRIM 20 Haziran 2019 11:24
Akif Bey; Siz Tayyip Beyin yanında uzun yıllar bulunmuş birisiniz. Biz vatandaşlar da Uzun yılar Tayyip beyi TV lerde REKLAM ARASI bile vermeden izlemek durumunda kalanlarız. Tayyip bey, Son 2 - 3 yıldır KORKULARI ile yüzleşmekten korkar oldu. Tayyip bey kendisi için SANDIK' ta THE END - FİN - последний - آخر - olduğunu anladı. Akif Bey; Mesajlarımız sizlerin yazılarının altında kaldığı sürece ileride yazdığım yorumu örnek göstereceğim. TAYYİP BEY EKREM BEYİN KARŞISINA ARTIK CUMHURBAŞKANI ADAYI OLARAK BİLE ÇIKMAYACAKTIR. Saygılarımla
Bilal 20 Haziran 2019 11:13
SAKIN YANLIŞ ANLAMAYIN diyorsun saadet parti ziyaretini oy avciligi ile zerre ilgisi yok diyorsun FAKAT secimden hemen önce gidiyorsun binali. Bu ne iştir. İliklerine DNA larina kadar işlemiş oy avciligi BELKİ DE haketen farkinda olmadan yapiyorlar. Kas hafizasi:)
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 09:45
Tüm bunlar seçimde üç beş oy almak için gerisi boş.. Eğer Binali Yıldırım bu özürü Saadet partisi Lideri Temel Karamaollaoğlu söylenen sözler için olsaydı bir nebze anlardım.. ''bu İslam alemi için ülke için yapılıyorsa ellerinden öperim. Verilen cevap ellerimi niye kirleteyim...''
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 09:24
Sıkışınca akp nin sınır tanımadığına tanıklık ediyoruz...Her yolu yapmaktan çekinmeyen zihniyet..
yorumcu 20 Haziran 2019 09:14
anlaşıldı ki bu ülkede "it" -denilip denilmediği tartışmalı- demek "eşek" -belgeli itirazsız - demekten daha ağır cezalık suçtur.. -elbette ikisi de yanlıştır, hatadır- keşke başkomutan validen olduğu kadar generallerinden de özür dilenmesini talep etse... çünkü ikisi bir arada olmayınca "siyaseten" devreye giriyor.. Tıpkı "çaldılar" gibi...
Drzbne 20 Haziran 2019 09:13
Hatanın özrü elbette kabul edilebilir,ama özür dilenen hatalar 1234 değilki vallahi billahi bir tek oyum olacağını bilsem saadetten ve saadetin oyundan vazgeçmem sebebi kendi saadeti değil başta insanlığın ve milletinin saadetini düşünen bir yapı üzerine kurulu bir topluluk olduğunu dün olduğu gibi bugünde göstermiştir.kirlenen zehirlenen bedenlerimiz vijdanımız doğruyu yanlış algılıyor doğruyu taşlıyoruz.
Musto 20 Haziran 2019 09:00
Menfaatleri için her tur kılığa girebiliyorlar rahmetli Erbakan hoca şöyle derdi hadi ordan hadi ordan.
Fatih Kömürcüoğlu 20 Haziran 2019 08:44
Asıl özür dilemesi gereken 31 Marttan önce Saadet ve HDP-Kandil sözleşme imzaladılar diyen Süleyman Soyludur. Ya çıkarsın işte sözleşme desin ya da ben öylesine salladım seçim zamanı atış serbest zannediyordum deyip özür dilesin.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 08:35
Lead xeleqnel insane fi ehseni teqvim sümme redednahü esfele safilin. Biz insanı En güzel biçimde yarattık sonra onu aşağıların en aşağısı kıldık. Yüce Rabbimiz böyle buyurur iman ettik iman ettik bi daha iman ettik ayetin tezahurune şahit olduk ve tekrar iman ettik.
Hureyre 20 Haziran 2019 08:23
AKP yurt dışında siyasi miting yapma yasağı da getirmiş sonra bu yasağı Hollanda ve Almanya gibi ülkelerde kendisi çiğnemişti. Kamera görüntülerini de yasaklayan onlar yayınlayan da onlar oldu. Adaletle değil kendilerine fayda bakımından hareket ediyorlar.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 07:21
Bu tür son dakika jestlerine tav olacak seçmen hangi partiden olursa olsun oy kullanma hakkı elinden alınmalı.
talebe777 20 Haziran 2019 06:06
Hani "particik"ti Saadet Partisi ne oldu? :) Bu ve diğer özürü gerektiren ne kadar laf varsa söyleyen Erdoğan olduğundan onun özür dilemesi gerekir öyle vekaleten özür komik oluyor. Bir de tam seçim öncesi. Ne tesadüf.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 10:40
3
İsabetli yoruma ne denir. Soyluyu da dahil edelim. Topluca özür dilesinler.
KARAR OKURUfransa 20 Haziran 2019 16:27
0
Slm manidar yersen
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 05:37
Yahu bırakın şu safdilliği yahut Ak Parti hayranlığını. Biri böyle derken, ötekisi hala çalmaktan, muhalefeti hırsızlıkla itham etmekten bahsediyor. Bunun neresi iyiye gidiş. Yolsuzluk hukuki, hırsızlık siyasi ifade imiş. Bu yorumu duyan dünya, Türkiye'ye nasıl bakabilir?
bizim apdi 20 Haziran 2019 05:22
trt ye cikmak icin. dilekce ile müracat etmek gerekiyormus. sonunda bunuda duydum. 1980 öncesi. parti genel baskani. genel sekreterinden. evet bu sahis partimizin genel baskani diye belge verirdi. o belgeyle genel baskan trt ye cikabiliyordu.
Bence öncelikle Temel Bey ve muhterem eşinden özür dilemeliler. Attıkları iftiralar, yaptıkları imalar hepsi dipsiz kötülük. Bu özrü de manşetlerden günlerce, tvlerden aylarca yayınlamalılar ki belki kara propagandalarıyla gönüllerini kirlettikleri insanların yükünü hafifletirler.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 01:19
E şimdi imam durup dururken penaltı mı vermiş oldu rakibe ne gereği vardı ki tüm Türkiyenin dünyanın gözü ondayken böyle bir penaltı verilirmi şimdi Binali ye boş kaleye topu atmak kaldı ve yani artık ahmakça demek düşüyor insana böyle bir hata
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 00:48
Klasik Akparti. Her secimden once 'Saadet partili kardeslerim, eger bizi desteklemezseniz bizi oculer yer. Biz eski dostuz', secimden sonra 'Saadet Partisi teroristlerle isbirligi yapti. Saadet partisi %1'lik oyu kadar konussun' diye cigrinirlar. Ben ayni filmi Cumhurbaskanligi seciminden once de izledim, 31 Mart seciminden once de izledim.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 00:10
Erdoğan dan Ahmet Kaya açılımı da var.Ey seçim, nelere kâdirsin.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 03:30
2
İşlerine gelmeyince bölücü, gelince türkücü.
KARAR OKURU 20 Haziran 2019 15:23
5
Anamın başındaki örtüye el uzatanin elini kırarım dediğinde kimlerin zoruna gitmiş karar okuru ve yazar lari ak Parti ye niye bu kadar düşman gibisin iz alah hepimiz i sevdigiyle Haşr etsin
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN