Back To Top
‘Bulut hırsızlığı’nı da duyduk ya!

‘Bulut hırsızlığı’nı da duyduk ya!

 - Son Güncelleme: 07.07.2018 Cumartesi 00:57
- A +

Bana sorarsanız, dünyanın aslında yuvarlak olmadığını, NASA’nın yalanlarla bizi kandırdığını savunan ‘düz dünyacılar’a dahi parmak ısırtacak bir tez.

Ayrıca şiirsel de, Farsçanın müzikalitesiyle söylendiğinde kulağa ne kadar hoş geleceğini tahmin edersiniz.

Komplo teorilerine çağ atlatan bu buluş, İranlı general Celali’ye ait.

Celali, İran’a gelen bulutların İsrail tarafından kısırlaştırıldığına inanıyor.

Yani düşman, İran’ı susuz bırakarak terbiye etmeye, iklim savaşı çıkarmak suretiyle ıhtırıp diz çöktürmeye çalışıyor.

Hafta içindeki bir Sivil Savunma Konferansı’nda, yaşadıkları kuraklığın arkasındaki gerçek sorumluları böyle açıklıyor acem generali.

“İran’da meydana gelen iklim değişikliğinde yabancıların parmağının olması şüphesi var. Ülkedeki bilim merkezleri de bunu teyit etmektedir” diyor.

Ekonomik savaşın parçasıymış bu, bazı ülkeler iklim silahlarıyla da saldırıyormuş.

İsrail ile komşu ülkelerden biri de, işte bu yöntemle İran’a giren yağmur bulutlarını yağmasın diye kısırlaştırmış. Ayrıca bulut ve kar hırsızlığıyla da karşı karşıyalarmış.

Vay vay vay!... Ayakta uyuyor hasbelkader yaşıyormuşuz, etrafımızda ne büyük oyunlar oynanıyormuş da haberimiz yokmuş desenize.

Sağlam kanıtlar da sunuyor general, öyle yüzlerce yıllık NASA yalanlarını güya çürüten ‘düz dünyacılar’ gibi desteksiz atmıyor.

Afganistan’dan Akdeniz’e uzanan yüksek dağlarda kar bulunurken İran’da bu yükseklikteki yerler nasıl kurak olurmuş!...

Bu mantığın ikna gücüne karşı gelinebilir mi, tek vuruşta bitiriyor işi.

***

Gerçi ülkenin Hava Tahmin Genel Müdürü Vazife’nin inancı zayıf, üstüne vazifeymiş gibi fitne çıkarıyor. Şu anki teknolojiyle bunun mümkün olmadığına dair safsatalar yayıyor. ‘Bulut hırsızlığı’ yapabilecek bir ülke dünya üstünde yokmuş henüz de, yok daha neler...

Hatta bu Vazife, muhtemelen vazifeli bir Siyonist uşağı ya da Haçlı ajanı. Değilse anlı şanlı koskoca generalin iddiasının İran’daki susuzluk krizine çözüm üretmediği görüşünde niye ısrar etsin?

“Bilimsel verilere göre, bir ülkenin bulut veya rüzgar çalması mümkün değildir” diye kestirip atıyor bir de, soran varmış gibi.

Aklını kendine saklamıyor çok bilmiş, malumatfuruşluk taslayıp duruyor.

Allah bilir ya, araştırsan devlete sızmış bir maşa çıkar, ipi dışarıda bir kukladır muhakkak. Yoksa ne diye kaos güçlerine hizmet etsin, kargaşa efendilerine, gizli savaş lordlarına alet olsun?

Operasyoncu, besbelli şer odakları adına operasyon çekiyor. Fakat kendini de paralasa... Şu herzevekil generalin yumurtladığı herzenin büyüklüğünü ortadan kaldıramaz, azametine halel getiremez.

***

Bir bu kalmıştı, ‘bulut hırsızlığı’nı da duyduk ya, aklımıza bir şey olmaz daha.

İlahi Celali!... Yok böyle cevher. Nereden gözüme takıldı, hay Allah... Durup durup ne eksantriklikler patlatır daha, düşünsenize.

Bizde en fazla, operasyon için bulut gönderip tepemizden aşağı sağanak yağmur yağdıran, sel baskıncısı dış güçlerin varlığı bulunmuştu.

Şu sıra üstünde kara bulutlar dolaşan CHP’nin yerinde siz olsanız, bugünden tezi yok ‘İklim manipülasyoncularının saldırısı altındayız’ diye transfer etmez miydiniz yaygarayı?

Akıl bedava ama hey gidi, ‘bizden uzak olsun’ demeyip alan nerede!

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
Göktuğ Noyan 10 Temmuz 2018 10:13
Generalin söylediğine şaşırdık mı asla, bunun kafasında yaşayan 60 milyon var bizim ülkede ve içlerinden biri tv programında çok yağmur yağmasını dış güçlere bağlamadı mı? Bu garibim susuzluğu bizim aklı evvel ise yağmuru dış güçlere bağladı. Hadi insan olda sevme bu kafada ki insanları. :) Ya hu ne dış güçmüş bunlar böyle, aslında Allah'ı suçlayacaklar fakat şu an o kadar ileri gitmiyorlar belki ilerde bunu da görebiliriz...
Pardon eksik yazmışım 18nisan 1999 secimi ile emperyal güçlerin istemediği ecevit gibi bozuma tabir liderin turkiyenin başına getirilişi ekonomide çok radikal karalar alınması yada alınacağı ihtimaliyle 4 ay sonra 17 ağustos depremi
Evet general doğru söylüyor. Kaç yıldır idda ediyorum kimseyi kaldıramadım. Dikkat edin turkiyenin en kritik siyasi yıllarında kuraklık ve depremler olmuştur. 17 ağustos depremi hatırlayın ardından bir sürü siyasi söylemleri getirmiştir. Hatırlayın cup li olarak itiraf ediyorum akp tek başına iktidar olunca ki güçlü iktidar demektir Van depremi oldu. Turkiye suriye politikasını değiştirdi çanakkale boğazında irili ufaklı birçok deprem ki halen ufak tefek devam ediyor en etkili olanı saros ve midilli açıklarındaki tahminim istanbula uzanan fay hattını
M. METİN KAPLAN 09 Temmuz 2018 01:37
Sayın yazar; Alay etmeyin, lütfen... Adam doğru söylüyor! İnanmıyorsanız ki inanmadığınız kesin, bizahmet HAARP PROJESİ ile ilgili birkaç ilmî makale okuyun...
HACI VAK VAK 08 Temmuz 2018 03:21
Dolar lobisi faiz lobisi deprem lobisi yağmur lobisi bulut lobisi dış mihraklar v.s neden islam dünyası bu kadar gerinin cevabı değil mi . Bulut ve deprem lobisi ülkenin başkentinin 20 yıllık belediye Başkan'ı bulut lobisi de İranlı general .
KARAR OKURU 08 Temmuz 2018 13:07
2
İslam dünyası derken. Türkiyemiymiş İslam dünyası. vay o dünyann haline o zaman
KARAR OKURU 07 Temmuz 2018 15:27
Merhaba Akif bey Ilk önce belirtmeliyim ki teknoloji ile alay edilen bir yazi kaleme almissiniz uygun degil Ulkeler veya Kurumlar hele bilhassa uluslararasi boyuttaki ler Asla ve kata sahip olduklari ve ellerinde ki teknolojik ustunluk saglayan imkan ve kabiliyetleri tam olarak aciklamazlar ve gizli tutarlar Biraz arastirma ile Guney Africanin west coast ve Guney Americanin da east coast bolgesinde yogunlasan bulut kumelerini kuraklik çeken capetown gibi bolgelere kaydirmak suretiyle yagmur yagdirdiklarini ( june2018) bulursunuz gazetenizde ki sanayii devrimi neden Anadolu’da baslamadi
Sorgulayıcı 07 Temmuz 2018 12:00
Bizdeki senaryoyla İran'dakini birleştirirsek balkanlar üzerinden gelen yağmur yüklü bulutların Türkiye'de aşırı yoğunlaşarak sele neden olması, İran'a ise susuz ve kısır bulut yığınlarının intikali sağlanıyor. Böylece Türkiye sellerle, İran kuraklıkla terbiye ediliyor. Sonuç: Ortadoğu üst aklı mitoloji üretme konusundaki maharetini gösteriyor.
Hasan Ruhani 07 Temmuz 2018 11:00
Göklerden gelen bir "karar" vardır.
metin p2 07 Temmuz 2018 10:54
Haberiniz var mı?Büyük marmara depremiyle abdnin haarp teknolojisiyle bu depremi tetikleyecek sismik dalga gönderdiği ve depremin bu şekilde meydana geldiği hala da işin uzmanları,profları ve araştırmacı yazarlar tarafından dile getirilmekte ve tartışılmaktadır.
KARAR OKURU 07 Temmuz 2018 20:43
0
bu işle uğraşanlar arasında i.melih gökçek ve metin p2'yi unutmuşun. onların hakkını inkar etme
engineer 07 Temmuz 2018 10:39
hatırlayın Nurettin Sözen'de bulut çalıyordu, amerikalı pilotlara yüklü paraslar ödeyip istanbul üzerinden geçen bulutlara gümüş iyodür bombası atarak bulutları yoğunlaştırıp yağmura zorluyordu, iski işçileri davul zurnalı grev yaparken çeşmelerden su yerine hava çıkıyordu, sözen,klor yolsuzu göknelin karısıyla dansederken, göknel ise sözen'in metro ihalesinden 8milyon dolar rüşvet aldığını iddia ediyordu,demekki neymiş bulut çalınabilirmiş.
KARAR OKURU 07 Temmuz 2018 08:06
Bulut gönderen bulutu geri de çekebilir demek ki. Olur mu olur :)
KARAR OKURU 07 Temmuz 2018 03:22
Acem generali hakkında suç duyurusunda bulunuyorum: 'Dış mihrak' kavramı bizim buluşumuzdur, çalamazsınız!!!!!!
KARAR OKURU 07 Temmuz 2018 03:12
Çok mutluyum, bu defa bizim ülkemizin dışından biri bu kadar absürt iddialarla gündeme geldi. Gerçi M. Gökçek'in depremi bile dış mihraklara bağlayan beyanları orjinallikte bir numaradır, kimse onun eline su dökemez.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN