Back To Top
Kılıçdaroğlu tutuklandı tutuklanacak

Kılıçdaroğlu tutuklandı tutuklanacak

 - Son Güncelleme: 24.04.2019 Çarşamba 08:51
- A +

Atılan işaret fişeğiyle paralel bir kampanya başladı medyada. Saldırgan Osman Sarıgün'ü sevdirme, saldırıya uğrayan Kılıçdaroğlu'ndansa nefret ettirme kampanyası...

Başsavcılık, saldırganların terör ve organize provokasyon bağlantılarını soruşturuyordu. Sonucunu, paralel güdümlü medya açıkladı.

Buna göre provokasyon bulgusu yok, terörle ilişkilendirilmesi kabul edilemez, planlı ve organize bir eylem değil, spontane gelişmiş doğal tepki,  Sarıgün'e saldırgan demek bile saygısızlık, kelepçeli fotoğrafı vicdanları yaraladı,  Kılıçdaroğlu suçu kendinde arasın, mesajı alsın ve halkın rahatsızlığını gidermeye yani kendini affettirmeye baksın, seçim öncesi söylem ve ittifaklarını hazmedemedi millet, anayasal protesto hakkını kullandı, maksadı aşsa da saldırıyı yapan protestocu halktı, bu toplumsal öfkeyi karalamak yerine anlamaya çalışması lazım, kızgın bir grup marjinal denilemez, münferit olay değil, organize suç çetesi de değil, terörist muamelesi kesinlikle yapılamaz vesair...

Araya şiddetin asla tavsip edilemeyeceğine dair ama'lı cümleler de sıkıştırılıyor tabii, yasak savma kabilinden.

"Partimizi ve arkadaşlarımızı gizli fail ve azmettirici gibi göstermeye kalkışmasın  kimse...Akkuzulular sert insan, 'ne geziyor burada, köye sokmayın' denmişse...Arkasında provokasyon, oyun, tuzak, organize tertip varsa hiçbir şey gizli kapaklı kalmamalıdır" demiyor muydu oysa Bahçeli?

'Sokmayın' diyen bir gizli failden, bir azmettiriciden, bir organize provokasyondan, bir örgüt bağından şüphelenmeye yer var demek ki.

 

SALDIRAN MELEK, SALDIRILAN ŞEYTAN

'Osman amca', bir anda fiili saldırganlıktan ortak hislere tercüman olan milli bir kahramanlığa terfi ettiriliyor. Tezahürat ve alkış gırla!

Kılıçdaroğlu'nun, maruz kaldığı suça zemin hazırlamak ve saldırganları üzerine saldırtmaktan niye hala tutuklanmadığını sorgulatmalarına ramak kaldı. Ha bugün ha yarın...

Şimdilik neden bunu hak ettiğini kendine sormaya, şapkasını önüne koyup düşünmeye çağrılıyor CHP lideri.

Sevimlileştirilen cici saldırgan Osman Amca'nın ne demeye tutuklandığı, bu zulme sessiz kalınamayacağı çığlıkları da işitilmeye başlandı zaten.

Gözaltına alınanlara yöneltilen suçlama 'suça teşvik'. Fakat yanlış tarafa yöneltiliyormuş bu suçlama. Manipülasyonlarla, çarpıtmalarla, suni algı aldatmacalarıyla gerçek tersyüz ediliyormuş. Halkımız artık bu kurgulara kanmıyormuş.

Yani kışkıranları kışkırtarak suça teşvik eden Kılıçdaroğlu'nun kendisi. Acısına yenilen ve terörle siyasi işbirliğini yediremeyen masum ve hassas bir vatanseverden başkası değilmiş 'Osman Amca'...

Halbuki Osman Amcaları, ifadesinde ağzıyla söylüyor, "Kılıçdaroğlu'nu terör destekçisi gösteren haberlerden etkilendim" diye...

Dün o haberlerden biri daha çıktı Yeni Şafak'ta. "Terör örgütü PKK elebaşı Duran Kalkan, CHP'nin HDP desteğiyle kazandığını söylerken işbirliğini daha ileriye taşımalarını istedi" spotuyla anons edilmişti.

Ama açıp okuduğunuzda, HDP ile ittifak yapmadığı için Kalkan'ın CHP'yi kıyasıya uyardığını ve yerdiğini görüyorsunuz. "CHP niye HDP ile ittifak yapmıyor? HDP'nin bir marazı mı var? Yasalara göre kurulmuş bir parti" şeklinde hariçten gazel okuyor.

 

GERÇEK YALANLA SIVANABİLİR Mİ?

Sonuna kadar haklılar, algı çarpıtmaları tutmaz, nafile! Gerçeği istediğiniz gibi olduğundan farklı sunun, er veya geç foyası çıkıyor ortaya.

Ha, ondan önce algı operasyonlarınızdan etkilenen birileri çıkarsa emelinize ulaşmış olursunuz, o ayrı. Kışkırtma sorumluluğunu da hedef gösterdiğiniz kimsenin üstüne yıktınız mı, sıyrılıverirsiniz provokasyonun içinden.

Milleti birbirine kırdırtmadan rahatlamayacaklar demeye dilim varmıyor. Ama seçtikleri kurbanı tutuklatmadan rahatlamaları zor, onu söyleyebilirim.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 23:55
Yakında Osman' ın heykeli törenle açılır. E buna tören yapılırsa, diğerininide sebep olduğu için linç edip, tutuklama lazım
süleyman d. 24 Nisan 2019 23:24
Nasıl bir Ahir zamana rastladık Allahım! Havuz medyasının başçavuş kanallarından birinde "bana göre pekeke bir terör örgütü değildir" dediği videoları internette topik olan Akp milletvekili O.Miroğlu an itibarıyla Habertürk oturumunda şehit aileleri üzerinden ajitasyon yapmaya çabalıyor. Beynimdeki mantık hücreleri ısındıkça ısınıyor. Hasbünallah ve niğmel vekiiil!!!
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 23:14
Buralara adım adım geldik maalesef Akif Bey ve hepimiz oradaydık. Biz, yeterince tepki göstermeyenler de dahil hepimiz katkı sağladık. Buradan geri dönmek artık çok çok zor. Ama artık görüyorum ki daha çok insan gidilen yönün farkında. Özellikle sizlerin farkındalığını paylaşması gelecek adına umut vaadediyor. Umarım etki alanınızda yönlendirici olursunuz...
süleyman d. 24 Nisan 2019 23:01
Yaşananları: Melih Gökçek'in "AYAKLANMA ŞİMDİLİK ERTELENDİ" tweetiyle brlikte değerlendirilmesi gerekir.
süleyman d. 24 Nisan 2019 22:54
Taner Yıldız'a yumruk atan Bilmem ne bey(!) 3 (üç) ay hapis yattıktan sonra hakim karşısına çıkmış. Sizin Osman Bey(!) iniz ya da Osman Amcanızın dokunuzmazlık zırhı mı var? Sorvayvır mı oynjyorsunuz ülke mi yönetiyorsunuz???
ali namlı 24 Nisan 2019 22:25
Aşağıda , hem lehte hem aleyhteki okuyucu yorumlarını okudum ;bence her iki tarafın da gerçekten haklı olduğu noktalar var .O nedenle iki tarafın da haklı ve haksız olduğu noktaları ortaya koyarak yaklaşmak daha doğru olur. Ben bu arada şunu belirtmek istiyorum: Geçenlerde bir hakimin masasında kaybolan çay fişleri ile 20 (yirmi) lira için temizlikçi iki kadın suçlanıyor ,hakimin de şikayetçi olması üzerine bu kadıncağızlar tutuklanıyor !Biz işte böyle bir adaletin olduğu bir ülkede yaşıyoruz !!!
Nasreddin hoca:)) 25 Nisan 2019 22:14
0
Sen de haklısın Ali Namlı :)
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 21:53
Bir bakışınız Aleon Delon'u öldürecek.Ne ki; o artık yaşamını idamede zorlanıyor. Siz O'nun yerine Fransız kalabilirsiniz.
Vatandaş 24 Nisan 2019 21:36
ESERLERİYLE ÖVÜNSÜNLER! EKTİKLERİ MEYVESİNİ VERDİ! Milletin huzurunu sağlamakla görevli olanlar maalesef huzurun bozulmasına seyirci kalabiliyorlar!Çok yazık,ülkenin geldiği noktaya bir bakın!Allah beterinden korusun.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 21:27
Hayatım boyunca kimseye vurmadim yaralamadim sovmedim öldürmedim hep iyi insan dürüst insan olmaya çalıştım ama devletin kullanıldıklarında yasal kabul ettiği sendika dernek banka gibi kurumlarla ilişkim var diye başıma gelmeyen kalmadigi gibi medya her gün hain terörist demekten geri durmadı. Ben insan müslüman değilmiyim. Medya beni de görsün lütfen!
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 20:26
Zaytung: Eli incinen Osman Sarıgün, Kılıçdaroğlu'na dava açmaya hazırlanıyor...
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 19:30
Tutturmuslar, Kilicdaroglu sanki sadece demiski : hapiste pkk lilari ziyaret ettik; oysa tamami ( bu bile tam degil)hapisteki " DINCI" HASTALARIDA ZIYARET ETTIK, hasta pkk lilarida ,AYRIM YAPMADIK kesinti yapip sadece bir bolumunu yayinlarsaniz sadece zavalli "Osman amcalari" azitirsiniz.
Fatih Kahraman 24 Nisan 2019 18:49
YPG terör örgütü değil vatanını savunmak için örgütlenmiş bir oluşumdur diyen de CHP lideri değil miydi? Selin Sayede Böke de YPG'nin terör örgütü olduğuna dair elimizde bir delil yok dememiş miydi? Söz konusu Özgür Suriye ordusu olunca ise onlar terörist idi. Türkiye cumhuriyeti devletinin fiilen desteklediği ve işbirliği içerisinde olduğu ÖSO terörist, ancak PKK'nın Suriye kolu olan YPG terör örgütü değil öyle mi? 15 Temmuz hain darbe girişimine "kontrollü darbe" diyen de aynı zât değil miydi? Bu parti liderinin! şehit cenazesine gitme
süleyman d. 25 Nisan 2019 01:15
0
He he Kahroman ! Hatta ypg lileri otobüslerle hakkariden Türkiyeye sokup, Kobani'ye de Kılıçtaroğlu taşıdı. Kobani yolcularının Lahmaccun faturaları da CEhape genel merkezince ödendi; Türk mahkemelerince terör örgütü olduğu kesinleştiği halde Türkiyeye davet ettiği Ypg nin başkanı Salih müslim'i kırmızı halıyla da Kılıçtaroğlu karşıladı. Daha neler neler! Sadece Ypg ile ilgili kısmından ufak bir bölüm. Bir de Habur'dan Oslo'ya uzayan Pkk ile ilgili kısmı var ki ne ben yazayım ne sen oku! Ayıp be ! Sizin bu akıldan izandan uzak tutumunuz yüz
Fatih Kahraman 24 Nisan 2019 18:05
Akif bey! Size "Rüzgar eken fırtına biçer" atasözünü hatırlatmak isterim. Hayatta hiçbir laftan tiksinmedim "şehitler ölmez vatan bölünmez" lafından tiksindiğim kadar diyenler, terörist cenazelerinde boy gösterip, tabutlarına omuz atanlar, öldürülen PKK'lılar için ağıtlar yakan, devleti suçlayan, onlar piknik yapıyorlardı diyenler, devlet katil değil seri katil diyenler, Afrin'de öldürülen teröristlere şehit diyen, çocuğum diyenler, biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik hiç ayrım yapmadık diyenler, bunlar hangi parti mensubu i
Menderes YILDIRIM 24 Nisan 2019 16:47
Akif Bey; FETÖ ye Ne istediniz de VERMEDİM - Vatanına Hasret Kaldın Gel Artık diyenler + TBMM de Övgüler Düzenler + Mezardakileri Kaldırıp OY Kullandıranlar + PKK elebaşı ile İMRALI' da ve Canileri ile OSLO da Görüşme Emri Verenler + Bebek Katilinin Mektubunu Diyarbakır Meydanında Okutturanlar + Çözüm süreci adı altında PKK ile MÜCADEYE yerine MÜZAKERE edenler + HDP ile Dolmabahçede PKK adına 10 Mad. anlaşma imzalayanlar sanki CHP ve Kemal Beymiş gibi YÜKLENİYORLAR. ŞAŞIRDIM mı? Saygılarımla
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 16:41
Akif bey, Olaylara Objektif bakış açınızı ve doğrudan yana duruşunuzu takdir ediyorum. 55 yaşındayım. Kimler geldi kimler geçti. Fani dünya. Yanlış, yapanın yanına kalmaz. Allah dürüst insanlarla bizi muhatap etsin. Devletimizi, bu asil milleti birlik beraberlikten ayırmasın. Saygılar Mahmut KORKMAZ
Menderes YILDIRIM 24 Nisan 2019 16:34
Akif Bey; Şehidimizin cenazesinde Kemal Beyin yaşadıkları; Bu eylemi yapanlar ve destekleyenler BİLMİYORLAR mı? Kemal Bey ile Bizlerin taşıdığı CAN' ın ve Aldığımız NEFESİN Bizlerin EMANETÇİ olduğunu + Yakmaya - Linç Etmeye kalktıkları CAN ve NEFES Yaradan ALLAH' ın CAN' ına ve NEFES' ine KAST ve İHANET Ettikleri Bilmiyorlar mı? Yakmak ve Linç Etmeyi DÜŞÜNÜNCE Ülkemizin Geldiği Durum içler acısı. Bunu Yapanlar ve Destekçileri, Elbette ALLAH Yerine ALLAH' ın Vasfına TAŞIYANLARA İNANIRLARSA Olacağı bu. Saygılarımla
Menderes YILDIRIM 24 Nisan 2019 16:02
Akif Bey; Kemal Beye ve CHP ye Karşı Olan Vatandaşlarımız. 28.02.2015 de DOLMABAHÇE de AKP Hükümeti ile HDP arasındaki 10 Mad. Anlaşmaya + Binlerce Asker, Polis, Sivil ve Bebeklerin Katili ile İMRALI da - Canileri ile OSLO da görüşme emri verilmesine + Bebek Katilinin Mektubunu Diyarbakır Meydanında Okutturup TRT den CANLI yayınlatılması + FETÖ Terör Örgütüne TBMM de ÖVGÜLER - AĞITLAR - Vatanına Hasret Kaldın GEL - Ne İstedin de VERMEDİM denilmesine + Vb. OY VERDİLER mi? ve Yapanlar HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORLAR? Saygılarımla
İşte tarafgirlik böyle birşey.Haksızlığa uğrayan,saldırıya maruz kalan,yuhalanan kimse senden değilse;o insan masummuş,mağdurmuş,haklıymış buna bakılmıyor.Yeterki öteki olsun,yeterki bizden olmasın.İlke,düstur,hak,hukuk,adalet hiç önemli değil.Hani mazlumun dini sorulmazdı,hani mağdurun kimliği ,aidiyeti hesaba katılmazdı.Öfkemiz,nefretimiz,bencilliğimiz,kinimiz,kibrimiz her şeyin önüne geçmiş.Aklımız ve duyularımız,duygularımızın esiri olmuş.Yazık şu halimize,veyl olsun halkı birbirine düşürenlere .
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:49
Kılıçtaroğlu'nun yapacağı basit; beka, yeni anladım, tek kurtuluşumuz Erdoğan desin, bir anda milli kahraman olur yada yapılır. Erdoğan'a miting meydanlarında en ağır hakaretler yapan hatta Ver Bilal'i al iktidarı diyen Bahçeli hain statüsündeyken "Gemerek" pardon beka sorununu fark edip tek kurtuluş çaremiz Erdoğan deyince bir anda kahraman statüsüne yükselmedi mi bizim halkımızda böyle ne yaparsın
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:17
En azından chp liler gibi yumruk atanin yüzünü silmiyolar yorumları okuyunca anliyoruzki yumruk atan bizden se sorun yok tek kelimeyle iki yüzlü sunuz
Çoban 24 Nisan 2019 15:07
tweet attığı için tutuklanan insanların ülkesinde ana muhalefet partisinin başkanına yumruk atan Osman serbest bırakıldı. hukuk guguk. başınızın çaresine bakın derim.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:04
Eggman (ırkçın Yeni Zelandalı senatörün kafasında yumurta kıran çocuk) şu an gündemde olmaktan uyanıyorum. Çünkü ben onların acılarını gölgelemiş oldum. Oysa ki katledilenlerin acılarına odaklanmalıyız dedi. Biz ise şehit cenazesini yepyeni bir ayrışma vesilesi kılıp, acıları be acılı insanları görmezden geliyoruz.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:02
Butun bu yapilanlar,akp nin oyunu, sehitler bu Akp lilerin umrunda degil; Zaten onlar icin sehitler birer " kelle" bedelli askerlikle gariban cocuklari atese atiyorlar,kendi cocuklarini gondersinler,niye o kutsal sehitlik mertebesinden yoksun birakiyorlar? Asker pkk ya operasyon icin izin istediginde vermeyende akp,Turk bayragini indirende akp,hdp nin oyuna talip Olanda Akp,T.C rahatul Olanda Akp
Ahmet Özyazıcı 24 Nisan 2019 14:28
Bu devlette laik olmadığın yere seni taşıyanlara bügün bu kinini kusmayı anlıyorum.Layık olmadığın vede asla dolduramadığın vede sana verilmiş makamın gölgesinde hainlik sana yakışıyor. Romen ata sözünü sana hatırlatmamda fayda var.
TEZAT 24 Nisan 2019 14:21
Acizane bir teklifte bulunmak istiyorum. İzmir'de Hasan Tahsin'in nasıl "İlk Kurşun Anıtı" varsa, Osman Amcaya da Ankara'da bir "İlk Yumruk Anıtı" yaptırılabilir (!)
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 14:09
pkk cenazesine giden diye devamli iftiralar atılmış.. pkk cenazesine giden hiç chp li yoktur, pkk cenazesine katıldığı yayınladıkları resimde diyarbakır baro başkanının cenaze torenidir. devletin duzenlediği ve katıldığı bir törendi..öldürülen pkk lılar bnim cocuklarım diyen, pkk terör örgütü değildir diyen akp kişi değil milletvekili ooooo.
Kemal Adamoğlu 24 Nisan 2019 14:08
KILIÇDAROĞLU adam gibi adam. Kaos kışkırtıcılarına, hukuk tanımazlara, insanlıktan nasipsizlere rağmen tam bir devlet adamı refleksi gösterdi. İlgili ve yetkililerse sınıfta kaldı. Milyonları temsil eden bir politikacıya yumruk atan eşkiya kahraman (!) ilan edildi. Yazık canım ülkeme. Allah korusun bu bahtsız vatanımızı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 13:46
Saldırganları adeta mazur gösteren konuşmaları dinledikçe 'hırsızın hiç mi suçu yok' diye düşünürken yazınız çok iyi geldi. Taraftar haline gelen insanları daha da keskinleştirmek isteyenler ortamı 80 öncesine mi döndürmek istiyorlar? Hiç mi aklı selim sahibi kalmadı çevrelerinde? Onca değerli insan, onca genç boşuna mı öldü, niye ders almıyoruz? Üstelik o günleri yaşayanlar hala hayattayken...
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 13:47
Keşke CHP'nin HDP ile ittifak yapmadığı bölümünü başa koysaymışsınız boşu boşuna yazıyı okuyup zaman kaybetmezdim. Bu temel üstüne bina edilen mantık garip. Aslında sürekli ittifak olmadığını söylemekle, Akpnin yaptığı arasında bir fark yok. İkisi de bu ittifakı problemli görüyor biri var diyor biri yok. Ama olduğu çok bariz.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 12:49
Sen ne kadar chpyi savundanda onlar seni sevmez bosa ugrasma
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 13:53
0
Müslüman"Elinden dilinden herkesin emin olduğu kişidir" birine yaranmak amacı taşımak senin gibilerin davranışıdır.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:00
3
CHP yi savunmuyor,adaleti savunuyor
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 16:58
2
bunlar kafayı yemiş. bunların yüzünden ülkemizden olacağız.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 12:42
adımızla soyadımızla yazıyoruz yayınlamıyorsun troller isimsiz yağdırıyor yayınlıyorsun alacağın olsun karar
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 18:36
0
Yetmez ;temiz kagidi 2 vesikalik ,acik ev adresi ve telefon numarasida gerekli:) tovbe , tovbe,alinganliga bak:)
lamia 24 Nisan 2019 12:42
Eski fotograf makinalarında resmi çeker önce negatifi denilen bir şeritte görüntü elde ederdiniz o negatifle karta basılan resim çok farklıydı birinde siyah olan diğerinde beyaz olurdu biz uzun bir zamandır bu durumu yaşıyoruz bir olay bir foto iki resim iki sanal gerçeklik
Taşgetiren Okuru 25 Nisan 2019 00:29
0
Çok doğru bir yorum ve benzetme. Bravo :)
ramazan gün... 24 Nisan 2019 12:12
(6)tek sen okumuyorsun, okudum kalkanın beyanlarını.. SENİN DEDİĞİN GİBİ DEĞİL!. onların dediğini görmedim.. kalkan da benimle aynı noktaya değiniyor: 'chp açısından böyle konformist ve sırf oy devşirme vb menfaatlar üzerinden 'oynama' çabalarını görüyoruz. AMA BİR GÜN BUNLARIN BİR BEDELİ OLACAKTIR. chp bu bedeli ödemekten kaçınamayacaktır'; maximlere varmak durumundadır, varacaktır. demektedir..provokasyon?. öyle yada böyle bu da bir vakıa ve bir taraf olmak durumundayız, ben tarafım!..
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:58
Bu ülkede cumhurbaşkanına hakaretten hâlâ hapiste yatanlar var. Bu Kılıçdaroğlu olunca neden adaletimiz çalısmıyor. Yazık çok yazık ne olur bu ülkeye yazık etmeyin...
Faruk 24 Nisan 2019 12:00
Akif bey bu güzel yorumlarınız için sizi candan kutluyorum.Her zaman gerçekleri dile getiriyorsunuz.Allah yardımcınız olsun.Tebrikler,
Kerim Aslan 24 Nisan 2019 11:41
Kasıtlı olarak birilerini suçluyor ve Kemal'i mağdur göstermeye çalışıyorlar. Ne ara bu kadar gözünüz döndü de şehitlerin acısına yüzünüzü tersine çevirdiniz. Sebep sonuç ilişkisine bakıldığında Hdp bir siyasi parti ise terörle arasına niçin mesafe koymuyor. Hdpkk terör örgütü yandaşıysa ki öyle tevır ve davranışları bunu gösteriyor. Peki Hdpkk yı palazlandıran meclise sokan aileden 1 oyda hdepkk ya verin diyenler Kemal beyin başında olduğu chp değil midir. Chp destek vermese hdp bugün mecliste olmayacağını biliyorsunuz.Bilin artık Şehit
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 14:22
0
11:41 o kirli emellerinize bari sehidi alet etmeyin,ne zamandir boyle vicdansiz oldunuz!! o ASKER aslanlar gibi askerligini yapti sehit oldu,akp bedelli cikardi, Kilicdaroglu nun ogluda bu asker gibi askerligini yapti,askerlikten kacmadi,ya Akp liler cocuklari hepsi bedelli, hdp lilerin 2. tercihi Akp ,chp degil,dediginiz gibi o " terorist" hdp nin oyuna talip Olanda Akp li Binali Yildirim.T.C yazilarini sokende yine Akp,edep ,edep
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 17:00
1
adam ölüyordu daha nasıl mağdur olacak. kafayımı yediniz siz
musto 24 Nisan 2019 11:36
Adamın evine ateş düşmüş birileride ateşi söndürmek yerine yangına körükle gidiyor acısını paylaşmak için gidenlere'de linç girişimi yaparak gidemeyenlere mesaj veriyor biz sizin yokluğunuzu aratmayız.
Sermet Ilgaz 24 Nisan 2019 11:16
Arkadaş, hem şehitler ölmez vatan bölünmezden tiskiniyorum, ezan ağzıma ağzıma okunuyor her sabah diyenlerle, terorist cenazesine gidenlerle olup hem de şehit cenazesine gelinmez ki. Özgürlük olsun da, bu genişlik nedir?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:18
0
Bu oyunlara karnimiz tok, sehitler umrunuzda degil,secimleri yeniletmek icin dolap cevirdiginizi dunya biliyor,ama Istanbul belediye baskani Imamoglu o kadar..ha unutmadan muslumanliktan bahsetmissin,milletvekiliniz kuran ayetleriyle dalga gecip bakara makara yaparken gorduk muslumanliginizi.
Halil 24 Nisan 2019 11:11
Şşşşşşşiiit, herkes sakin olsun.Bir kavga da bu sütunlarda çıkmasın yahu!
Zafer 24 Nisan 2019 10:50
1- 20 Nisan 2010 tarihinde Kayseri'de bir şehit cenazesinde saldırıya uğrayan dönemin Enerji Bakanı Taner Yıldız'a ait bir fotoğrafı alaycı bir üslupla manşetine taşıyan CHP'nin Sözcü gazetesi "Yumruk Terapisi" başlığı atmayı tercih etmişti. 2- Benzer bir saldırı 2013 yılında Hacı Bektaş Veli anma törenlerinde Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a yönelik gerçekleştirilmişti. Hüseyin Satı isimli bir şahsın saldırısına uğramıştı. Yüzüne ve göğsüne darbe alan Bozdağ, güvenlik görevlileri tarafından bölgeden uzaklaştırılmıştı. Bu
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 18:59
0
Taner Yildiza ve Bozdaga yapilanlari kotu davranis ise ( ki oyledir) karsi tarafa ayni kotulugu niye yapiyorsunuz? Yarin cikariniza ters dusunce bugunun Osman amcanizi aninda fetocu terorist ilan edersiniz; oysa o doldurusa gelmis zavallinin biri,ayni sizin gibi,hepiniz papagan gibi ,sabah ,takvim gazetesinin mansetlerini kopyaliyorsunuz; yuzun bir karis oldu bari guldureyim,ist.13000 oy daha fazla oy aldik ist gelmeyin (!) :)oy benim ulkem oy
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 10:24
Yandas medya bü ülkeyi hangi mezralara götürme niyetinde? Artik çoktandir özgür düsünme suç!
Mehmet fatih 24 Nisan 2019 10:18
Chp nin müslüman hassasiyeti olan insanlara 28 şubatta neler yaptığını unutmadık!siz akpartiyei eleştirirken,din düşmanlarının safında bize yumruk atıyorsunuz.chp iktidar olsun önce imam hatip liselileri memuriyetten,kamudan atar.Aklnızı başınıza alın.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 12:29
5
Chp zihniyeti 28 şubatta dindar insanlara çok zulmetti. Hepimiz yaşadık gördük. Bizlerde güçlenince onlar gibi yapmamalıyız. Yalan haber, iftira, israf, devlet malını hoyratça kullanma . Daha neler var neler? Müslümanlıkla bunlar uyuşurmu? 28 şubatta kartel medyası vardı şimdi yandaş medya var.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 09:49
Sebebi ne olursa olsun kimse kimseyi bir yere tıkayıp olum tehditleri arasinda iki saat esir ettikten sonra , ya cok sinirliydim vb. Bahaneye siginamaz. Bu gasptir ve suçtur. O zaman cok açtım çok kıskandım çok azıtmıştım diyip kır dök öldür.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 09:27
Hic bir siyasal islamci masum degildir.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 09:28
Aslında tek istedikleri HDP oyları CHP'ye gitmesin bunlar da seçimleri rahat rahat kazansın. Zamanında aralarında HDP ile koalisyon ülkeyi normalleştirir diyenler bile vardı.
İskender Çayla 24 Nisan 2019 09:26
Acı gerçekler. Utanç duyması gerekenler zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkmaya çalışıyorlar. Nafile. Zaman herkesi hakettiği yere koyar. Demokrasi bir tek sandıkta kalmıştı. O da sallantıda. Anlaşılan birileri birilerini köşeye sıkıştırmış, Türkiye İttifakı da başka bahara kaldı...Sözü edildikten 2 gün sonra geri adım bu kadar olur. Neden acaba bu endişe?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 09:12
Kılıçdaroğlu’nun bindiği araça koca taşı atan kadın kameralarda tespit edildi. Hiç bir suçlama yok.
Kararlı 24 Nisan 2019 08:45
O değil de, 1 Mayıs için Türkiye turları başladı... Ne kadar işçi dostu var ise uçaklarda yerlerini ayırdı. Muhtemelen İstanbul seçimleri iptal olacağı için, hem iptal edilen seçimler protesto edilecek, hem işçilerin hakları savunulacak, arta kalan vakitte de Kılıçtaroğlu na atılan yumruğun hesabı görüleceği konuşuluyor. Şimdiden akşam sofralarda bir bahar havası esiyor, yeni hükümetin bakanlar kurulu bile tamam. Bu arada bu tayfa organizasyon kabiliyeti olan cinsten. Zira bu tayfaya göre uygun şartlar sağlandı. Bazıları şimdi buna komplo der, korku
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 14:54
0
08:45 secimler niye yenilenecek?fetocular hirsizlik yapti,ya siz fetoyle ortak iken girilen secimler,ya onlar,mesele oluleri kaldirip oy kullandirdiginiz secimler ,onlarda yenilenecek mi? Tamam senin ekmek paran,sana dedilerki karar gazetesine gideceksin,karalama yapacaksin, halki birbirine dusuremeyeceksiniz,oglu aslan gibi askerligini yapmis gercek vatansever Kilicdaroglu buna izin vermeyecek.
Kararli 24 Nisan 2019 17:54
1
14:54, dost aci söyler. Aslinda dememe gerek yok devlet zaten farkinda. Biraz farkli kisilerin görüslerini dinleseniz belki gelen sesi sever, farkli da olsa ondan bir kazanciniz olur. Sizin gibi düsünmeyen herkesi mutlak suretle parali asker gibi görmeniz çok aci ve cahilce maalesef.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 08:38
Akif cey gerçekten sizde insanın akliyla oynuyorsunuz sizi hic samimi bulmuyorum nefret bir yazı uslubunuz var ben her türlü yazari okurum ama sizinki kadar itici gelmiyor
Marasli 24 Nisan 2019 10:05
10
Okuma ma özgürlüğün var
DEDE 24 Nisan 2019 14:25
0
Evlat şifa niyetine alınan ilaçların bile yan etkileri var unutmayasın.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 08:33
Yazınızı okurken DEVLETIN kanalında Yenişafak haberindeki DOĞRU tespitleri aktaran! sunucu "terörün arkasındaki bu dangozlar" ifadesini kullandı. Kindar nesil gümbür gümbür... Pkk silahla bunlar dilleriyle vuruyor bölüyor
Hasan Fevzi 24 Nisan 2019 08:06
İyide bu ülkenin gasım gasım gasalan herşeye bir yorum yapan (asıl yapması gereken yorumları itina ile ıskalayan ekonomi, işsizlik gibi) değerli dünya ve hatta kâinat lideri neden müdahale etmez, uyluk kemiğinin üstünde daim kaim
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 07:32
Akif bey bu yapilanlar belli bir stratejinin başlangici yakinda istanbul secimlerini iptal ettirip gerilimi daha tirmandirarak milliyetci oyları kendilerine gelmeyi sağlamaya çalişiyorlar ysk biraz daha oyalayarak 2 hazirana 20 gün kala secimi iptal edip seçimi almak ben bi koylü kafam la bunu strateji çözdüm sizlerin bilmemeniz bence imkanı yok
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:27
0
Aynen ben de böyle düşünüyorum..
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 06:57
Sayın yazar farkında değil sanırım ama ülkemizdeki her yaşanan olayda böyle bir ayrı fikirlilk söz konusu. Kimseye dayatamayız ne dşüneceğini. Ne yani hep beraber o yaşlı adama saldıralım mı Toplumun her kesimi o yaşlı adamın hata yaptığını zaten söylüyor. Ama bir grup o adamın da yumruk yemesi için özel bir çaba içerisinde. Bence toplum önderlerinin ve kıymetli yazarların daha hassas olup bulundukları siyasi pozisyon ya da mevkilerini kaybetme korkusu yaşamadan iki yönlü değerlendirme yapması daha faydalı olur. Zira toplumun bir kesiminde PKK ortakl
chp li yorumcu 24 Nisan 2019 08:52
13
akp li yorumcu. Yahu kanun varken nasıl uydurdun hep birlikte saldırma fantezisini... hiç olmazsa büyüklerinin dediği gibi kurtarılmış bölgede ne işin vardı, ben bile sormadan gitmiyorum, kimse saldırgana teröist diyemez filan diyemez deseydin... Pekiiiiiiii ya bu yaşlı ve de masum amca -gözlerim doldu zavallı için - büyüklerinin hep birlikte açmaktan onur duyduğu bir bankaya para yatırsaydı durumu ne olur du hiç aklına geliyor mu. Evet evet iyi bildin. Fetö teröristi olurdu. Yahu bu adam şiddet uygulamış bir sanık.. Bırak canına ot tıkasın yasa ki ba
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 10:26
6
sayin 08:52, Kimlik, ırk ya da siyasi görüş tespiti yapmayı tasvip etmiyorum. Mahkemeler işini yapar siz rahat olun. Size mi kaldı, bana mı kaldı bunun kararını vermek? Bu yaşlı adam işlediği suç için cezasını alır. Demek istediğim intikam isteniyorsa ona kimse müsade etmez. Bu mesele haklı bir düşüncenin savunuculuğunu yapmamıza hiç bir zaman engel olmaz. Her şerde bir hayır vardır. Bu musibetten ders çıkartan karlı olacaktır.
BURSALI KARARLI 24 Nisan 2019 11:10
1
YAZIK OLMUŞ IHTIYAR ADAMA AMA GÜCÜNDE HİÇBİR ŞEY KAYBETMİŞE BENZEMİYOR YUMRUK SAVURURKEN.
karar okuru 24 Nisan 2019 12:07
0
Senin o yaşlı amca dediğin kişiler derin devletin organize ettiği sivas madımak otelde galeyana gelip insanları yaktılar.Senin o yaşlı amca dediğin kişiler çorumda k.maraş ta çoluk çocuk öldürdü.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 04:44
Akp üyesi saldırgan sizce bu bakanca iyi soruşturulur mu velevki suçlu olsaydı imkansız
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 04:36
Nerde kaldı şehitlik nerde kaldı vatan ortada bir şehit var Boş yere şehit oldu askerim onu unuttular Kılıçdaroğlu değilmi ben PKK cenazesine de giderim Türk askeri şehit cenezasine de giderim Ha sen PKK cenezasine git ama bizim şehit cenazesinde seni istemiyoruz Atatürkçülüğünüz nerede ya bu vatan için ölmüş 100 binlerce şehit kanı yazıklar olsun size Kılıçdaroğlu gibi Pkk sevicileri zihniyetlere İsrail uşağı Türkiye düşmanı terörist PKK cenezasi ile Türk şehit cenezasini bir tutanlara gelmeyin bizim cenezelerimize sahte siyasetlerinize Alet etme
Turgay 24 Nisan 2019 09:25
10
Kılıçdaroğlu'nun ben PKK( PKK'lı olacaktı) cenazesine de giderim sözünü ne zaman ve nerede etti ispat edemezsen dünyanın en tehlikeli yalancı ve provakatörüsün.Ne kadar kolay değil mi buralarda uyduruk kaydırık yorum yapmak.Vicdanlarınız kurumuş PKK'lıların saldırdığı tek lider Kılıçdaroğlu bunu bile bilmeyecek kadar cahilsiniz.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:01
16
Turgay, cenaze değil ama ben Kılıçtaroğlundan "PKK'lının da hapiste ziyaretine giderim" sözünü ben işittim. Belki istemeden söylemiştir ama bir düzeltme yapmamştır. Ayrıca sözden öte PKKlı cenazesine giden CHPliler yok mu?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:22
1
Akp liler Pkk terör örgüt değildir derken öcalana övgüler düzergen sesiniz çıkmadı....sizin derdiniz pkk falan falan değil...Derdiniz ülkeyi bizimkiler yönetsin..başka derdiniz yok..
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:25
1
YYok. Pkk lı cenazesine giden CHP'li vekil de yok. Ssezgin tanrikulu için gittiği iddia edildi. Ki kendisi kürt vatandaşların dertleriyle çok ilgili bir kişidir. Sonra o haberde yalan cikti. Yalanlarla geçiyor ömrümüz. Lozanın gizli maddeleri var mı ona ne diyorsun?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 04:29
Cumhurbaşkanı’na hakaret hapislik suç ama muhalefet liderine linç girişimi adli kontrolle serbestlik.
Ilhan 24 Nisan 2019 09:52
22
Cumhurbaşkanı’na saldırıda yüzlerce adli kontrol şartıyla serbest bırakılma vakası var, sürekli halttv seyredersen beyin error verir
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:08
0
ilhan bey örnek verebilirseniz sevinirim
Şahin 24 Nisan 2019 17:45
0
İlhan Bey cok komiksiniz! Erdoğana "hakaret" sucundan binlerce kişi hapiste! Bu hakaret de sade bir Facebook paylaşım, yani demokratik eleştirme belki. Ama saldıranlar serbest diyorsunuz. Ya atcasksan bu kadar atma.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 04:15
Neden sizler gibi aklı selim gazetecilerin sesleri daha gür çıkmıyor? Birileri tarafından ortalık yangın yerine çevriliyor
Baytarr 24 Nisan 2019 02:38
Yahu beyin algılamada niye zorluk çekiyor.çözüm sürecinde şehitler gelince halk iktidar milletvekilleri ve bakanlarına aynısını yapmadımı dün müzakere yapanlara bugün terörle aynı sandığa gidene halk tepki veriyor.akif bey istanbulda silahlı sol terör örgütleri doğrudan ve dolaylı kimi destekledi.biz halk olarak günlük siyasi menfaat için teröre göz kırpmaya çözüm sürecinde olduğu gibi göz yummayada karşıyız.kusura bakma bizde siyaaetçi yumruğu yemeyince akıllanmlyor.çözüm süreci akabinde iktidar milletvekilleri tepkilerden cenazelere katılamaz
ilahi adalet 24 Nisan 2019 01:56
Osman amcaları açılım zamanı nerdeymiş. haburda çadır mahkemeleri kurulurken, dolmabahçede mutabakat imzalanırken diyarbakırda mektup okutulurken megri megri türkü söylerken gözyazşları sel olup gitmişti sahi o zaman neredeymiş bu insanlar.. bunların hepsi aynı partili .
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:55
0
Galeyana gelip partiye katılmış daha ne yapsın Osman Amca'm? Bu kararı alacak kadar şuur sahibi olan olan Osman Amca'm, daha sonra politikacı hipnozunu bertaraf edemeyerek şuur yetmezliğinden yumruk dürtüsüne teslim olur ve sonrası, bir dizi hikâye.. Bana kampını söyle sana hikâyeni söyleyeyim gibi bir şey daha doğrusu.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 01:39
Adaş taner yıldıza atılan yumrukta chp liler tepki gösterseydi simdi kılıçdaroğlu nayapılana tepki göstemelerini samimi bulmuyorum o zaman oh diyenler kendi başlarına gelince bagırmıyacak tabi yapılan hoş deyil
Şehit yakınları, Katillerin "heykelini dikeceğiz" diyen ittifaka çiçek vermediği için ayıp etti. Beki, bir gün senin yeğenin şehit olursa Apo'nun heykelini dikecek ittifaka çiçek verirsin...
Dursun ERDEM 24 Nisan 2019 10:23
12
O katillerle ilk kapıyı aralayıp meşrulaştıran bu yönetim değil mi? apo ya güzelleme yapan, kandile selam gönderen, şivan perverle kuzu sarması olan kimdi dersiniz? el insaf, iftira atarken hiç mi vicdanınız sızlamaz? ortada bir suç ve terörst/terör örgütü varsa Devlet nerede denmesi gerekir.. Aksi halde Türkiye de yaşayan herkes zanlı olmaz mı?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 10:54
52
Şehit yoksul ailelerden çıkar. Bedelliyi çıkaranlar ne kadar akilli değil mi?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:03
10
Dursun, Selo terörden içerde. CHP de Seloya özgürlük diyor.
Şahin 24 Nisan 2019 17:53
1
@11:03: Demirtaş hangi "terörden" icerde? Erdoğana "seni başkan yaptırmayacağız" diyene kadar hergün iktidar ile görüşyordu. Bundan sonra "terörist" oldu. O kadar terör suçu varsa neden 4 yıldır yargılama yapılmadı, neden dava acılmadı?
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 01:37
Cocukken izlemiştim. Show haber falandi galiba adam karisini almiş sokakta elinde bicak surekli bicakliyor. Polisler elllerinde silah adamin basinda yapma etme diyorlar. 10 dakika Adam devam kimse vurmuyor adami , sonra bir numara cekiyolar da öyle kurtariyolar kadini. Kadin 62 kez bicaklanmiş. Adami neden vurmuyorlar? O kadin o adami delirticek bişey yapmıştır diyor cunku erkek egemen az gelişmiş beyin. Bu kadar vahşileşmek bu kadar yoldan cıkmak hersey serbest artık, çünkü kesin o kadın bişey yapmıştır.
Karar Okuru 24 Nisan 2019 08:38
11
Ortadoğulu erkek ürkektir. Kendi beceriksizliklerine kılıf arar durur. Ezik ve öfkeli olduğundan duruma göre saldırır
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 01:28
Bu ülke zıvanadan çıktı.Allah akıl fikir versin.Gencecik çocuk bile başka ülkenin vatandaşı olmak istiyor ki.Haksızda değil.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 01:22
Akif bey istenmedigin sevilmedigin yere gidme uzulurzun diye bişeler var bilmem biliyomusunz..Kendinizi o sehit ailenin yerine koyun lutven..
ali 24 Nisan 2019 09:03
10
gençler bilmiyor okumadıkları için 1980 döneminin kurtarılmış mahalle bölge hatta solcuların kahvesi sağcıların kahvesi dönemlerini. Bilselerdi o mahallede ne işin var, bu mahallede ne işim vardı nın çok tehlikeli sonuçlar olduğunu....
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 01:19
Kürt siyasetçilerinin, yıllardır maruz kaldığı, iftira ve karalama durumlarını düşününce, buda ne olacak diyesim geliyor, yapilan o iftira ve aşağılama durumlarına, keşke zamanında bu kadarda olmaz diyebilseydik...demedik
german 24 Nisan 2019 00:58
bu ülkede adalet yok bu ülkede huzur yok Ben Almanya'ya gitmek ve Alman vatandaşı olmak istiyorum AKP beni kendi ülkemden soğuttu
vatansever 24 Nisan 2019 10:14
18
güle güle ve hatta PKK+HDP+DHKPC sevicilerin tümü giderse memleket daha huzurlu olur
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 11:56
11
Durduğun kabahat bu cennet vatan eyreti gelin gibi durulacak bir yer degildir bence hic durma
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 15:09
1
Ben de gitmek istiyorum ama gitmeyeceğim çünkü vatansever görünenlerden daha vatanseverim.
göktürk börü 24 Nisan 2019 00:46
milyonlarca Türk halkından oy almış anamuhalefet partisinin genel başkanına Ankara Çubuk'ta linç girişiminde bulunup saldıran yüzlerce kişinin içerisinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun suratına yumruk atan tekme atan Osman adındaki kişi bugün adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış bu teröristin tutuklanması için Kemal Kılıçdaroğlu'nun ölmesimi gerekiyordu Türkiye'de Adalet AKP'nin elinde gerçekten mundar oldu
oku oku 24 Nisan 2019 00:45
Kilicdaroglu derhal istifa etmelidir etmezse khk ile ihrac edilip mazbatasi elinden alinmalidir
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 12:09
1
Dikkat! Troller kinaye, sarkazm ve ironi işini çözmeye başladılar :)
İbrahim DİRİ 24 Nisan 2019 00:26
ABD nin MCCARTHY dönemini okur,jim carrey'in majestik filmini seyreder gülerdik,bizde olmaz milletimizin ARİFLİĞİ buna engel hem bin küsür yıllık devlet aklı var derdik.Şimdi elalem seyredip seyredip gülüyor ağlanacak halimize.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 00:27
Saldirgana AK Partililerden buyuk sempati var. Osman Sarigun yandas medyada Osman "amca" oldu. Ne diyorlardi: "kizgin demiri sogutalim"...he tamam olur.
Şehit yakını Osman Amca... 24 Nisan 2019 02:29
46
Şehit yakını olmak utanılacak bir şey değildir. Utanacak olanlar seçimlerde, Apo'nun heykelini dikeceklerle ittifak yapıp, şehit cenazesine katılanlardır... KK habersiz cenazeye gitmeseydi, Osman Amcanın onu yumruklamak diye bir planı yoktu. Ama Kılıçtaroğlunun PKK'ya terör örgütü yerine silahlı halk hareketi diyen HDP ile çok planları var...
Karar Okuru 24 Nisan 2019 08:48
17
HDP parti, PKK terör örgütü. PKK ile doğrudan görüşmeler yapanları hatırlayan var mı? Türkiye artık sosyolojik olarak iflah etmez. Boşa vakit kaybı buralarda uğraşmak.
KARAR OKURU 24 Nisan 2019 09:00
28
00:27...Sehitlik utanilacak birseydir demedim ki ben. Nedense hep yoksullar sehit oluyor bu ulkede. Sen hic bir milletvekilinin veya zengin birinin cocugunun sehit oldugunu duydun mu? Ustelik bir de bedelli askerlik cikardilar simdi. Yuzbinlerce "vatansever" parayi verip ismini yazdirdi. Kim cikardi bu bedelli askerlik kanununu?..ben sehit babasi olsam asil bu kanunu cikaranlara kizardim....Kilicdaroglu sehitin babasiyla konusmus o koye gitmeden. Gelecegini soylemis. Olaydan sonra da sehitin babasi "herkes cenazeye gelebilir, yumrugu atan akrabam degil" dedi. Sen ana muhalefet partisi liderine
Şahin 24 Nisan 2019 17:57
2
@"Şehit yakını Osman Amca" Birkere bu "amca" şehir yakını değil! HDP bir yasal siyasi parti dir! Isteyen konuşur, isteyen itifak kurar. AKP HDP'liler ile görüşürken iyi di, onlardan oy isterken iyidi de CHP konuşunca mı kötü oluyor?
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN