Back To Top

Diğer Hatay Haberleri

Temizlik kampanyasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
Temizlik kampanyasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde temizlik kampanyasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere tablet verildi.
Anaokulu öğrencileri asker ağabeylerini unutmadı
Anaokulu öğrencileri asker ağabeylerini unutmadı Hatay’da anaokulu öğrencileri, Tunceli’de görev yapan askerler için komando andı okudu.
Hatay’da taksi durağı kundaklandı
Hatay’da taksi durağı kundaklandı Hatay’ın İskenderun ilçesinde sabaha karşı kundaklanan taksi durağı kullanılamaz hale geldi.
Kedisiyle kitap okuduğu fotoğrafı ödül getirdi
Kedisiyle kitap okuduğu fotoğrafı ödül getirdi Hatay’ın Dörtyol ilçesinde 10 yaşındaki Suriyeli Ahmet İbrahim, kedisiyle kitap okurken çektirdiği fotoğrafla katıldığı uluslararası yarışmada ikinci oldu.
Hatay’da köylüye destek için ceviz ve alıç fidanı dikildi
Hatay’da köylüye destek için ceviz ve alıç fidanı dikildi Hatay’ın İskenderun ilçesinde orman köylüsüne gelir sağlanması amacıyla ceviz ve aşılı alıç fidanı dikildi.
CHP Antakya İlçe Kongresi yapıldı
CHP Antakya İlçe Kongresi yapıldı CHP Antakya İlçe Başkanlığına Hasan Ramiz Parlar yeniden seçildi.
Hatay Girişimcilik ve Kariyer Günleri
Hatay Girişimcilik ve Kariyer Günleri Hatay Valiliği, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) ile Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü tarafından nitelikli işgününün kişisel gelişimine katkı sağlamak, girişimciliği....
Hatay’da sınıra askeri sevkiyat
Hatay’da sınıra askeri sevkiyat Hatay’ın Kırıkhan ilçesinden Suriye sınırına askeri mühimmat ve askeri personel takviyesi yapıldı.
Samandağ’da zabıtadan pazar denetimi
Samandağ’da zabıtadan pazar denetimi Samandağ Belediyesi zabıta ekipleri, vatandaşların gönül rahatlığıyla alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla pazar tezgahlarında denetim yaptı.
Suriye’ye 2 bin kişilik cami
Suriye’ye 2 bin kişilik cami Suriye’nin İdlib kenti kırsalındaki Atme kasabasında Fetih-Der ve Musab bin Umeyr Derneği tarafından 2 bin kişinin ibadet edebileceği bir cami inşa edildi.
Reyhanlı Yenişehir Gölü’ne yeniden kavuştu
Reyhanlı Yenişehir Gölü’ne yeniden kavuştu Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin, Yenişehir Gölü’ndeki su kaçaklarının önüne geçebilmek amacıyla başlattığı çalışmalar sonrasında göl, çorak bir arazi olmaktan çıkıp....
İskenderun’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği
İskenderun’da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinliği Hatay’ın İskenderun ilçesinde Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Engelsiz İskenderun Derneği Başkanı Feray Dingil 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle kentteki....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN