Back To Top

Diğer Hatay Haberleri

Erzin’de okul müdürleri ödüllendirildi
Erzin’de okul müdürleri ödüllendirildi Hatay’ın Erzin ilçesinde TEOG şampiyonlarının öğrenim gördükleri okulların müdürleri başarılarından dolayı ödüllendirildi.
Amik Ovası’nda kavun hasadı başladı
Amik Ovası’nda kavun hasadı başladı Türkiye’nin önemli üretim merkezlerinden Amik Ovası’nda kavun hasadına başlandı.
Otomobilin çarptığı motosikletli aracın camından içeri girdi
Otomobilin çarptığı motosikletli aracın camından içeri girdi Hatay’ın İskenderun ilçesinde otomobilin çarptığı motosikletin sürücüsü park halindeki bir aracın camından içeri girerken, yanındaki arkadaşı da yere düşerek yaralandı.
Yurtdışında çare bulamadığı ağrılarından Türkiye’de kurtuldu
Yurtdışında çare bulamadığı ağrılarından Türkiye’de kurtuldu İsviçre’de, boyun ve omuzlarındaki ağrı ve uyuşma nedeniyle gördüğü tedavilerden fayda bulamayan Melek Candemir, yaz tatili için geldiği memleketinde kuru iğneleme....
Suriyeli bin 800 öğrenciye karne hediyesi
Suriyeli bin 800 öğrenciye karne hediyesi Suriye’nin İdlib kentinde eğitim-öğretim yılını tamamlayan bin 800 öğrenciye İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı tarafından karne hediyesi dağıtıldı.
Engelsiz bir hayat için yürüdüler
Engelsiz bir hayat için yürüdüler Samandağ Belediyesi Engelli Danışma ve Dayanışma Merkezi, Simurg Engelsiz Hayatlar Derneği işbirliğinde yürüyüş ve kahvaltı etkinliği yapıldı.
Sezaryenle en az doğum yaptıran doktorlara başarı belgesi verildi
Sezaryenle en az doğum yaptıran doktorlara başarı belgesi verildi Hatay Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görevli tüm kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktorlar arasında sezaryenle en az doğum yaptıranlara “başarı....
İskenderun’da şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar
İskenderun’da şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar Hatay’ın İskenderun ilçesinde kaymakamlık tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar verildi.
Diplomalarını alıp tatile çıktılar
Diplomalarını alıp tatile çıktılar İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) keplerini 15 gün önce atan 2017 yılı mezunları, diplomalarını törenle aldı.
Payas Belediyesi binlerce Hataylıyı iftarda buluşturdu
Payas Belediyesi binlerce Hataylıyı iftarda buluşturdu Hatay’ın Payas İlçe Belediyesi binlerce Hataylıyı Sokullu Mehmet Paşa Külliyesi’nde düzenlenen iftarda bir araya getirdi.
Vatan hasretiyle akın akın Suriye’ye gidiyorlar
Vatan hasretiyle akın akın Suriye’ye gidiyorlar Ramazan Bayramını ülkesinde geçirmek isteyen Suriyelilerin Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı’ndan çıkışları devam ediyor.
Dörtyol’da sahilde taş temizleme çalışması yapıldı
Dörtyol’da sahilde taş temizleme çalışması yapıldı Hatay’ın Dörtyol ilçe sahilinde belediye ekipleri taş toplama ve kumsalda temizlik yaptı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN