Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Kitap kurtları iftarda bir araya geldi
Kitap kurtları iftarda bir araya geldi Kilis 7 Aralık Üniversitesi Kitap Beşiği Öğrenci Topluluğu, Üniversite Uygulama Oteli Restoranı’nda bir iftar programı düzenledi.
Tarihi Ulu Cami’de 680 yıldır ezan sesi yükseliyor
Tarihi Ulu Cami’de 680 yıldır ezan sesi yükseliyor Memlük mimarisinin Kilis’teki güzel örneklerinden birisi olan tarihi Ulu Cami’de 680 yıldır kesintisiz şekilde ezan okunuyor.
Takla atan otomobilden yaralı kurtuldu
Takla atan otomobilden yaralı kurtuldu Kilis’te meydana gelen kazada takla atan otomobilin sürücüsü yaralı kurtuldu.
Muhtarlara su kanal hizmetleri anlatıldı
Muhtarlara su kanal hizmetleri anlatıldı Kilis İl Özel İdaresi tarafından merkeze bağlı köylerin muhtarlarına Su kanalizasyon hizmetleri konusunda bilgilendirme yapıldı.
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri
Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle SGK İl Müdürü Abdulkadir Akkaş ve beraberindeki SGK çalışanlarını hafta nedeniyle ziyaretleri başladı.
Mezarlıkların otları temizleniyor
Mezarlıkların otları temizleniyor Kilis’te, asri mezarlık ile kent merkezindeki tarihi 3 mezarlığın içerisindeki otların temizlenmesine başlandı.
Kilis’te 14 asırlık mukabele geleneği sürüyor
Kilis’te 14 asırlık mukabele geleneği sürüyor Kilis’te Ramazan ayında mukabele geleneği yüzyıllardan beri yoğun katılım ile sürüyor.
7’den 70’e Elbeyli Okuyor Projesi devam ediyor
7’den 70’e Elbeyli Okuyor Projesi devam ediyor Kilis’in Elbeyli ilçesinde 7’den 70’e Elbeyli Okuyor Projesi devam ediyor.
Kilis’te kaçak sigara operasyonu
Kilis’te kaçak sigara operasyonu Kilis’te, bir otobüste yapılan aramada 750 paket kaçak sigara ele geçirildi.
“Sağlık İçin Hareket Et Günü” etkinliği
“Sağlık İçin Hareket Et Günü” etkinliği Kilis’te, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından “Sağlık İçin Hareket Et Günü” etkinliği düzenlendi.
Jandarma 110 yaşındaki anneyi unutmadı
Jandarma 110 yaşındaki anneyi unutmadı Kilis İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hakan Başaklıgil ile jandarma personeli anneler günü nedeniyle 110 yaşındaki Sıdıka Katı’yı ziyaret etti.
Komando birlikleri Suriye’ye hareket etti
Komando birlikleri Suriye’ye hareket etti Kilis üzerinden komando birlikleri ile mayına dayanıklı kirpiler, askeri araçlar ve mühimmatları ile birlikte 6 ayrı askeri konvoy Suriye’nin Mare ile Tel Rıfat....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN