Back To Top

Diğer Kilis Haberleri

Belediyesi sosyal faaliyetleri sürdürüyor
Belediyesi sosyal faaliyetleri sürdürüyor Kilis Belediyesi tarafından “Sosyal Belediyecilik” kapsamında yaşlı, düşkün ve kimsesiz vatandaşlara evde kişisel bakım hizmeti, ev ile çevre temizliği, yaşlı yemeği....
Vali Recep Soytürk’ün 15 Temmuz  mesajı
Vali Recep Soytürk’ün 15 Temmuz mesajı Kilis Valisi Recep Soytürk, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Mezar ziyaretine fidan hediyesi
Mezar ziyaretine fidan hediyesi Kilis Belediyesi tarafından Cuma gününde mezarlığa ziyarete gidenlere fidan dağıtılıyor.
Milletvekili Dülger’in 15 Temmuz mesajı
Milletvekili Dülger’in 15 Temmuz mesajı AK Parti Kilis milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Suriye sınırına topçu bataryası ile mühimmat sevkıyatı yapıldı
Suriye sınırına topçu bataryası ile mühimmat sevkıyatı yapıldı Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye sınırına topçu bataryası ile mühimmat sevkıyatı yapıldı.
Kaymakam Şener Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenen çocuklarla buluştu
Kaymakam Şener Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenen çocuklarla buluştu Kilis’in Polateli ilçe Kaymakamı Mahmut Şener, Yaz Kuran kursunda eğitim gören öğrenciler ile bir araya geldi.
İKA Yönetim Kurulu Kilis’te Toplandı
İKA Yönetim Kurulu Kilis’te Toplandı İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını , Kilis Valisi Recep Soytürk başkanlığında toplandı.
Kilis’te ÖSYM Sınav Koordinasyon Kurulu toplandı
Kilis’te ÖSYM Sınav Koordinasyon Kurulu toplandı Hafta sonu yapılacak olan KPSS A Grubu Lisans sınavı öncesinde alınacak güvenlik ve diğer önlemlerle ilgili sınav koordinasyon toplantısı 7 Aralık Üniversitesinde yapıldı.
Çölyak hastalarına destek
Çölyak hastalarına destek Kilis Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğiyle Çölyak hastalarına destek toplantısı yapıldı.
Fırat’ın doğusuna fırtına obüs ve tank sevkıyatı
Fırat’ın doğusuna fırtına obüs ve tank sevkıyatı Kilis’ten Fırat’ın doğusuna fırtına obüs ve tank sevkıyatı yapılmaya devam ediyor.
Kilis’ten Fırat’ın doğusuna yoğun sevkıyat
Kilis’ten Fırat’ın doğusuna yoğun sevkıyat Kilis’ten Fırat’ın doğusuna fırtına obüs ve tank sevkıyatı yoğun şekilde devam ediliyor.
Suriyeli için Danimarkalı bir şirket ile iş birliği protokolü imzalandı
Suriyeli için Danimarkalı bir şirket ile iş birliği protokolü imzalandı Kilis Belediyesi ile Danimarka Mülteci Konseyi (DRC) organizasyon şirketi arasında iş birliği protokolü imzalandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN