Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Tunceli’de komünist başkan, belediye önündeki duvarı yıktırdı
Tunceli’de komünist başkan, belediye önündeki duvarı yıktırdı Tunceli Belediyesi önündeki çevre duvarı, yeni seçilen ve komünist başkan olarak bilinen Fatih Mehmet Maçoğlu tarafından yıktırıldı.
Tunceli’de mağara ve silah deposu imha edildi
Tunceli’de mağara ve silah deposu imha edildi Tunceli’de terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda mağara ve silah deposu imha edildi.
Vali Sonel:\
Vali Sonel:"Yapılamayan projeleri hayata geçirdik" 31,7 milyon lira kredi ile 625 milyon TL tutarında yıllardır konuşulan ama yapılamayan projeleri hayata geçirdiklerini belirten Tunceli Valisi Tuncay Sonel;"05.
Kadınlara Yönelik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Kadınlara Yönelik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde kadın çiftçilere yönelik “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” verildi.
Elazığ-Çemişgezek arası feribot seferi arttırıldı
Elazığ-Çemişgezek arası feribot seferi arttırıldı Tunceli’nin Çemişgezek ilçesi ile Elazığ arasında ulaşımı sağlayan feribotların sefer saatleri yeniden düzenlenerek sefer sayısı arttırıldı.
Komünist Başkan Maçoğlu, göreve başladı
Komünist Başkan Maçoğlu, göreve başladı Tunceli Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, bugün mazbatasını aldıktan sonra görevine başladı.
Komünist Başkan Maçoğlu, mazbatasını aldı
Komünist Başkan Maçoğlu, mazbatasını aldı Türkiye Komünist Partisi’nden (TKP) Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, merkez ilçe seçim kurulundan mazbatasını aldı.
AK Parti’nin tekrar kazandığı Çemişgezek’te devir teslim
AK Parti’nin tekrar kazandığı Çemişgezek’te devir teslim AK Parti’nin daha önce CHP’ye kaptırdığı ancak bu seçimlerde tekrar aldığı Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde yeni başkan Metin Levent Yıldız, mazbatasını alarak....
Başkan Kılıç, tilkiyi elleriyle besledi
Başkan Kılıç, tilkiyi elleriyle besledi Resmi olmayan sonuçlara göre yeniden Maltepe Belediye Başkanlığı’na seçilen Ali Kılıç, ziyaret ettiği memleketi Tunceli’de karşısına çıkan tilkiyi elleriyle besledi.
Komünist başkana mazbatası yarın teslim edilecek
Komünist başkana mazbatası yarın teslim edilecek Seçim kurulu, Komünist başkan olarak bilinen Ovacık’tan sonra Tunceli Belediye Başkanlığını da kazanan Fatih Mehmet Maçoğlu’nun mazbatasının yarın teslim edileceğini....
Komünist Başkan Maçoğlu’nun mazbatası yarına kaldı
Komünist Başkan Maçoğlu’nun mazbatası yarına kaldı 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerde TKP’den Tunceli Belediye Başkanı seçilen Fatih Mehmet Maçoğlu, seçim kurulu tarafından bugün mazbatasını alabileceğinin....
Sarıgül, Ovacık’ta Komünist Başkandan görevi devraldı
Sarıgül, Ovacık’ta Komünist Başkandan görevi devraldı Tunceli’nin Ovacık ilçesinde başkan seçilen Mustafa Sarıgül, komünist başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’ndan görevi devraldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN