Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Tunceli’yle ilgili 98 bin haber yayınladı
Tunceli’yle ilgili 98 bin haber yayınladı Güvenlik güçlerinin başarılı terör operasyonları ile huzur şehri haline gelen Tunceli, son 1,5 yılda hem yerel hemde ulusal basında 98 bin 933 defa yer aldı.
Mehmetçik’ten kan ve kök hücre bağışı
Mehmetçik’ten kan ve kök hücre bağışı Tunceli’de görev yapan jandarma personellerinden 490’ı kan, 77’si ise kök hücre bağışında bulundu.
Skorskyler bu kez yaban hayvanları için havalandı
Skorskyler bu kez yaban hayvanları için havalandı Tunceli’de terörle mücadelede önemli rol onayan Skorsky tipi helikopterler bu kez, yaban hayvanları için havalanarak karla kaplı doğaya yem bıraktı.
Hayatını kaybeden eski milletvekili Yıldırım, toprağa verildi
Hayatını kaybeden eski milletvekili Yıldırım, toprağa verildi Ankara’da 84 yaşındaki hayatını kaybeden eski milletvekili Süleyman Yıldırım, memleketi Tunceli’de düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Tunceli’de  İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı
Tunceli’de İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı İstihdamda 81 il arasında sonuncu durumdayken şu anda ilk 10’da olduklarının anımsatan Vali Tuncay Sonel, Kadın ve engeli olan vatandaşların istihdamında ise....
Tunceli’de karla mücadele
Tunceli’de karla mücadele Son yılların en çetin kışlarında birini yaşayan Tunceli’de karla mücadele çalışmasa aralıksız devam ediyor.
12 yıl sonra bir Vali, Ovacık’a karayolu ile gitti
12 yıl sonra bir Vali, Ovacık’a karayolu ile gitti Tunceli’nin teröristlerden temizlenmesi ile Vali Tuncay Sonel, 12 yıl sonra Ovacık’a karayolu ile giden vali oldu.
Vali Sonel, kadın korucuları aileleriyle geziye gönderdi
Vali Sonel, kadın korucuları aileleriyle geziye gönderdi Tunceli’de zor şartlarda terörle mücadelede görev alan kadın korucuları Mardin gezdi.
Tunceli’nin yaban hayatından belgesellik görüntüler
Tunceli’nin yaban hayatından belgesellik görüntüler Tunceli’de dağcılık ile doğa fotoğrafçılığı yapan İsmail Ateş, kentin yaban hayatını kayıt altına alarak belgesel tadında görüntüler ortaya çıkarıyor.
Minibüsle otomobil çarpıştı: 5 yaralı
Minibüsle otomobil çarpıştı: 5 yaralı Tunceli-Elazığ karayolunda minibüs ile otomobilin karıştığı trafik kazasında 2’si ağır 5 kişi yaralandı.
Tunceli’de  karne hediyesi sinema
Tunceli’de karne hediyesi sinema Tunceli’de çocuklar için karne hediyesi olarak ücretsiz sinema etkinliği düzenlendi.
Hediye enstrümanlarla 120 öğrenci müzikle tanıştı
Hediye enstrümanlarla 120 öğrenci müzikle tanıştı Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde eğitim gören 120 öğrenci, kendilerine hediye edilen enstrümanlar ve açılan ücretsiz müzik kurslarıyla müziğe yöneldi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN