Back To Top

Diğer Tunceli Haberleri

Tunceli’deki çatışma: Yaralı askerlerden 2’si şehit oldu
Tunceli’deki çatışma: Yaralı askerlerden 2’si şehit oldu Tunceli’de güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada yaralanan 4 askerden 2’si şehit oldu.
Rafting Dünya Şampiyonası’nda gece yarışları yapıldı
Rafting Dünya Şampiyonası’nda gece yarışları yapıldı Türkiye’de ilk defa düzenlenen ve Tunceli’nin ev sahipliği yaptığı Rafting Dünya Şampiyonası’nın gece yarışları yapılırken, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı: 4 asker yaralı
Güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışma çıktı: 4 asker yaralı Tunceli’de güvelik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada 4 asker yaralandı.
Tunceli’de Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı devam ediyor
Tunceli’de Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı devam ediyor Türkiye’de ilk defa Tunceli’de düzenlenen Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı bugünkü yarışlarla devam etti.
Dünya Şampiyonasının \
Dünya Şampiyonasının "Rehber" öğrencileri Türkiye’de ilk defa Tunceli’de yapılmaya başlanan Dünya Rafting Şampiyonasında, lise öğrencileri de 2,5 aylık hızlandırılmış eğitim almalarının ardından yabancı....
Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı, Tunceli’de başladı
Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı, Tunceli’de başladı Terörden temizlenip huzur ve turizm şehri haline gelen Tunceli’de Türkiye’de ilk defa düzenlenen Dünya Rafting Şampiyonası nehir inişleri ile başladı.
Dünya Rafting Şampiyonası açılış seremonisi gerçekleşti
Dünya Rafting Şampiyonası açılış seremonisi gerçekleşti Türkiye’de ilk kez Tunceli’de düzenlenen olan Dünya Rafting Şampiyonası’nın kortej yürüyüşü ve açılış seremonisi gerçekleştirildi.
Arılar soktu: 1 ölü, 2 yaralı
Arılar soktu: 1 ölü, 2 yaralı Tunceli’nin Nazımiye ilçesinde bal arılarının soktuğu 1 kişi öldü, 2 kişi hastaneye kaldırıldı.
Vali Sonel: \
Vali Sonel: "Tunceli huzur, turizm ve spor şehri oldu" Güvenlik güçlerinin terörle mücadelede başarılı sonuçlar almasından sonra birkaç yıl içerisinde Tunceli’nin huzur ve turizm şehri olduğunu belirten Vali Tuncay Sonel,....
Tunceli’de Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı
Tunceli’de Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı Terörden temizlenip huzur ve turizm şehri haline gelen Tunceli’de Türkiye’de ilk defa düzenlenen Dünya Rafting Şampiyonası heyecanı başladı.
Yaz günü, buzul göllerinde yüzme keyfi
Yaz günü, buzul göllerinde yüzme keyfi Antartika’yı çağrıştıran Tunceli’nin Ovacık ilçesinde bulunan Mercan Buzul Gölleri’ne geziye gidenler karlı dağlar arasında yüzme keyfi yaşadı.
Tunceli’de 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon silahlar ve çok sayıda malzeme ele geçilirdi
Tunceli’de 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyon silahlar ve çok sayıda malzeme ele geçilirdi Tunceli Valiliği, biri 300 bin TL ödüllü gri listede aranan 5 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda 5 kalaşnikof, 1 el bombası, 10 terörist kıyafeti ile çok....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN