Back To Top
Kartal hız kesti

Kartal hız kesti

 - Son Güncelleme: 10.08.2018 Cuma 12:51
- A +

Beşiktaş, alternatif kadrosuyla B36’yı güle oynaya yenmişti. Dün ağır toplar da sahada ve kulübedeydi bu kez. Ama yıldızları geri dönen Beşiktaş’ın futbolu ağırlaştırdı.
Şenol Güneş dün Pepe’yi savunmaya, Oğuzhan’ı orta alana yerleştirdi. Ancak takım, -belki de rakibin zayıflığı nedeniyle- bir türlü maça giremedi. Rakibi hataya zorlamayan düşük tempo da LASK Linz’in işine yaradı.

Beşiktaş açısından dünkü maçtan çıkarılacak ders savunma ile ilgiliydi. Avusturya ekibi, savunma ile orta alan arasındaki boşluğu iyi değerlendirdi, bir deplasman takımına göre Vodafone Park’ta ulaşılacak en yüksek pozisyon üretimlerinden birini gerçekleştirdi. Beşiktaş’ı rövanş için sıkıntıya sokabilecek golün yenmemesi Kartal’ın şansıydı. Ama her turda daha iyi bir takım gelecek ve şans her zaman Beşiktaş’a gülmeyecektir. Özellikle Atiba’sız maçlar sıkıntı çıkaracaktır.

Dün için söylenebilecek olan; Gökhan ve Caner’in B36 maçına göre veriminin düşmesi, Lens’in maça yeterince ağırlığını koyamaması ve Larin’in topla fazla buluşamaması idi. Bir de takımın yeterince maça konsantre olamaması. Ancak bu skor korkutucu olmaktan uzak gibi. Yetenekleri sınırlı bu takım karşısında Beşiktaş rövanşı da kazanır.

Diğer Yazıları

Yorumlar

Yorumlar 600 Yorumların her türlü cezai ve hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir. Karar Yayıncılık A.Ş ve yazar, yapılan yorumlardan sorumlu değildir. Yorumların 600 karakteri (boşluklu) aşmaması gerekmektedir.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN