Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

İşyerlerinin vitrin camlarını kıran alkollü şahıs polisin takibi sonucu yakalandı
İşyerlerinin vitrin camlarını kıran alkollü şahıs polisin takibi sonucu yakalandı Erzurum’un Oltu İlçesi’nde alkollü vatandaş 5 işyerinin vitrin camlarını kırdı.
Doğadaki İnsan, Erzurum Macera Off Road’un konuğu oldu
Doğadaki İnsan, Erzurum Macera Off Road’un konuğu oldu Yapmış olduğu belgesel ve doğada yaşam programları ile insanların doğa ile bütünleşmesinde önemli katkı sağlayan Serdar Kılıç, Erzurum Macera Off Road Kulübünün konuğu....
Göz kapağı hastalıklarına dikkat
Göz kapağı hastalıklarına dikkat Op.
Aşkale’den Afrin’deki Mehmetçiğe 2 adet tosun gönderdiler
Aşkale’den Afrin’deki Mehmetçiğe 2 adet tosun gönderdiler Erzurum’un Aşkale İlçesinde besicilik yapan esnaf tarafından 2 adet büyükbaş tosun Afrin’de mücadele eden Mehmetçiğe hediye olarak gönderildi.
Oltu taşından ‘Rabia’ yaptı
Oltu taşından ‘Rabia’ yaptı Erzurum’da Oltu taşı imalatçısı, Oltu taşına işlediği ‘Rabia’ figürünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etmek istiyor.
Şüpheli bavul patlatılmadan sahibi geldi
Şüpheli bavul patlatılmadan sahibi geldi Erzurum’da otobüs durağında şüpheli görülen bir bavul, uzman ekipler tarafından patlatılacağı sırada sahibi geldi.
1453 ruhuyla Mehmetçiğe 1453 kilo fasulye gönderdiler
1453 ruhuyla Mehmetçiğe 1453 kilo fasulye gönderdiler Erzurum’un Pazaryolu İlçe Belediyesi anlamlı bir kampanyaya imza attı.
B.B. Erzurumspor, galibiyete kilitlendi
B.B. Erzurumspor, galibiyete kilitlendi Spor Toto 1.
Kültür etkinliklerinin vazgeçilmez isimleri oldular
Kültür etkinliklerinin vazgeçilmez isimleri oldular Erzurum’un genç tiyatrocuları Oktay Parlar ve Bilal Tavlak, Erzurum ile ilgili düzenlenen sanat etkinliklerinin vazgeçilmez isimleri oldu.
Milletvekili Ilıcalı’dan Bakan Osman Aşkın Bak’a teşekkür
Milletvekili Ilıcalı’dan Bakan Osman Aşkın Bak’a teşekkür Ak Parti Erzurum Milletvekili Prof.
Başkent’te ‘2019’a Doğru Erzurum’ gündemi
Başkent’te ‘2019’a Doğru Erzurum’ gündemi AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Cevdet Yılmaz Başkanlığında Erzurum AK Parti Milletvekillerinin katılımıyla, ‘2019’a Doğru Erzurum’un....
Bingöl: “Ilıca Şeker Fabrikası’nı Erzurumlular almalı”
Bingöl: “Ilıca Şeker Fabrikası’nı Erzurumlular almalı” 1956 yılında yaptırılan ve ülkenin “ilk” sayılabilecek şeker fabrikalarından biri olan Ilıca Şeker Fabrikası önümüzdeki günlerde özelleştirilecek.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN