Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

Oltu’da güzlük buğdaylar ekiliyor
Oltu’da güzlük buğdaylar ekiliyor Oltu’da güzlük buğday tohumları ekilmeye başladı.
Gebeliğin vücutta hissedilen belirtilere dikkat
Gebeliğin vücutta hissedilen belirtilere dikkat Kadın Hastalıkları Uzmanı Op.
Çocukların korkuları için ebeveynlere tavsiyeler
Çocukların korkuları için ebeveynlere tavsiyeler Uzman Klinik Psikolog Pelin Su Uzun, çocukların yaşadıkları korkular konusunda ebeveynlere tavsiyelerde bulundu.
Sonbaharın sarısına bürünen Ata Botonik Parkta kartpostallık görüntüler
Sonbaharın sarısına bürünen Ata Botonik Parkta kartpostallık görüntüler Dünya’nın deniz seviyesinden 2 bin metre yükseklikteki 7.
İspir’de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı
İspir’de trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı Erzurum’un ispir İlçesi’nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, biri ağır iki kişi yaralandı.
Göz iltihaplanmasına dikkat
Göz iltihaplanmasına dikkat Göz Hastalıkları Uzmanı Op.
Şenkaya’da 68 Köy İlköğretim Okuluna Kırtasiye Yardımı
Şenkaya’da 68 Köy İlköğretim Okuluna Kırtasiye Yardımı Şenkaya ve Köy Federasyonu Başkanlığı tarafından İstanbul’da ‘Geleceğin Yavrularımıza Sende Katkıda Bulun’ Projesi kapsamında 68 Köy İlköğretim Okuluna Kırtasiye ve....
Erzurum’da Forum Fashion Week defile ve Cem Belevi konseri
Erzurum’da Forum Fashion Week defile ve Cem Belevi konseri Forum Erzurum Alış Veriş Merkezinde ‘Forum Fashion Week 2017’ kapsamında Ece Begüm Yücetan’ın da yer aldığı defile ile Cem Belevi konseri düzenlendi.
Eski başkanlar yemekte buluştu
Eski başkanlar yemekte buluştu Ak Parti Oltu İlçe eski Başkanı Fuat Demir’in organizasyonunda Ak Parti kurulduğundan bugüne partide görev almış başkanlar yemekte bir araya geldi.
B.B. Erzurumspor Basın Sözcüsü Barlak’tan taraftara teşekkür mesajı
B.B. Erzurumspor Basın Sözcüsü Barlak’tan taraftara teşekkür mesajı TFF 1.
ETÜ Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı KOSGEB toplantısına katıldı
ETÜ Rektörü Prof. Dr. Muammer Yaylalı KOSGEB toplantısına katıldı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme Dairesi Başkanlığı (KOSGEB) Başkanı Prof.
Çocuklarda uçak korkusuna dikkat
Çocuklarda uçak korkusuna dikkat Çocuk-Ergen Psikoterapisti Uzman Psikolog Merve Demir, uçak korkusunun yetişkinlerdeki kadar sık olmasa da bazı çocuklarda da görülebildiğini söyledi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN