Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

Sarkık göz kapağı yorgunluk sebebi
Sarkık göz kapağı yorgunluk sebebi Yüzün en dikkat çekici yeri olan gözlerin yaşlanmanın başladığı bölgelerin başında olduğunu söyleyen Göz Hastalıkları Uzmanı Prof.
Terör suçları masaya yatırıldı
Terör suçları masaya yatırıldı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, “Terör Suçları Değerlendirme” toplantısına katılmak ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere hava yoluyla Erzurum’a geldi.
51 yıl önce şehit olan Bafralı Alaattin Koçak ve 64 arkadaşı Dumlu Şehitliğinde anıldı
51 yıl önce şehit olan Bafralı Alaattin Koçak ve 64 arkadaşı Dumlu Şehitliğinde anıldı 51 yıl önce şehit olan Bafralı AlaattinKoçak ve 64 arkadaşı Erzurum Dumlu Şehitliğinde dualarla anıldı.
Göz altında oluşan morluklara dikkat
Göz altında oluşan morluklara dikkat Göz Hastalıkları Uzmanı Op.
Kar üstünde hayvan pazarı
Kar üstünde hayvan pazarı Erzurum’un Oltu İlçesinde eksi 10 derecede kar üzerinde kurulan canlı hayvan pazarında besiciler soğuk hava karşısında zor anlar yaşıyorlar.
Hiperaktif kişiler iş hayatında daha başarılı oluyor
Hiperaktif kişiler iş hayatında daha başarılı oluyor Yrd.
Karla mücadele ekiplerini zor anları
Karla mücadele ekiplerini zor anları Erzurum’da etkili olan yoğun kar yağışının ardından Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı kapalı köy yollarını ulaşıma açmak için seferber oldu.
Erzurum buz kesti
Erzurum buz kesti Ağır kış şartlarının yaşandığı Doğu Anadolu Bölgesi’nde eksi 20 dereceye varan dondurucu soğuk hayatı olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı Filistin’de
Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı Filistin’de Al Qasimi Üniversitesinin misafiri olan Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof.
Doğu’da, Trump’ın Kudüs kararına tepkiler
Doğu’da, Trump’ın Kudüs kararına tepkiler ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararı Erzurum, Erzincan, Bayburt, Kars, Ağrı, Iğdır ve Ardahan’da Cuma namazı gerçekleştirilen eylemlerle protesto....
ERAKDAY’dan Kudüs tepkisi
ERAKDAY’dan Kudüs tepkisi Erzurum’un kadın sivil toplum kuruluşlarından ERAKDAY, Amerika Birleşik Devletleri’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasını tarihi bir hata olarak kınadı.
Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ergüney, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazdı
Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Ergüney, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazdı Erzurum 1.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN