Back To Top

Diğer Çankırı Haberleri

Emniyet Müdürlüğünden sürücülere ’kar’ uyarısı
Emniyet Müdürlüğünden sürücülere ’kar’ uyarısı Çankırı’da başlayan kar yağışı dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü, sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Sınıra askeri sevkiyat
Sınıra askeri sevkiyat ÇANKIRI (İHA) – Çankırı’da28.
Çankırı’dan sınıra askeri sevkiyat
Çankırı’dan sınıra askeri sevkiyat Çankırı 28.
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı
Meclis üyeleri mazbatalarını aldı Çankırı Belediyesi 15.
Çankırı Kent Konseyi toplantısı
Çankırı Kent Konseyi toplantısı Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı Kent Konseyi Olağan Toplantısı’na katılarak kent vizyonunu tüm samimiyeti ile açık ve net bir şekilde anlattı.
Çankırı Belediyesi bin 500 fidanı toprakla buluşturdu
Çankırı Belediyesi bin 500 fidanı toprakla buluşturdu Çankırı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan Ağaçlandırma Bayramı kapsamında bin 500 çam fidanı toprakla buluşturuldu.
KGYS sistemi üzerinden şehir 24 saat kontrol ediliyor
KGYS sistemi üzerinden şehir 24 saat kontrol ediliyor Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü şehrin daha güvenli olması içim kamera sistemlerinden incelemelerini yapıyor.
Boz: “Çankırı Belediyesi çocukların en büyük destekçisi olacak”
Boz: “Çankırı Belediyesi çocukların en büyük destekçisi olacak” Kış atölyelerinde 180 öğrenci ile eğitimlerini sürdüren Çankırı Belediyesi Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi, eğitimde fırsat eşitliğini desteklemek amacı ile bilim,....
70 öğrencinin eserleri sergilendi
70 öğrencinin eserleri sergilendi Çankırı’da 70 üniversite öğrencisinin yaptığı eserlerden oluşan sergi düzenlenen törenle açıldı.
Trenin altında kalan kişi hayatını kaybetti
Trenin altında kalan kişi hayatını kaybetti Çankırı’da yük treninin altında kalan bir kişi hayatını kaybetti.
Tren kazasında hayatını kaybeden makinist Çankırı’da toprağa verildi
Tren kazasında hayatını kaybeden makinist Çankırı’da toprağa verildi Ankara’da meydana gelen tren kazasında hayatını kaybeden makinist, Çankırı’nın Şabanözü ilçesine defnedildi.
Uyuşturucu ticaretinden 12,5 yıl ceza aldı
Uyuşturucu ticaretinden 12,5 yıl ceza aldı Çankırı"da uyuşturucu ticaretinden yargılanan şahsa 12,5 yıl hapis cezası verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN