Back To Top

Diğer Çanakkale Haberleri

Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti
Rus savaş gemisi Çanakkale Boğazı’ndan geçti Rus Donanması’na ait 626 borda numaralı savaş gemisi ’Orekhovo-Zuevo’ Çanakkale Boğazı’ndan geçti.
Traktörle otomobil çarpıştı: 2 yaralı
Traktörle otomobil çarpıştı: 2 yaralı Çanakkale’nin Biga ilçesinde traktörle bir otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
’Matematik Olimpiyatları’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi
’Matematik Olimpiyatları’nda dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi ’Matematik Olimpiyatları’ yarışmasını başarıyla tamamlayan öğrenciler ödüllendirildi.
Biga Alışveriş ve Kültür Festivali başlıyor
Biga Alışveriş ve Kültür Festivali başlıyor Biga Belediyesi tarafından ilki düzenlenecek olan ’Biga Alışveriş ve Kültür Festivali’, 21-22-23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.
Çan’da park ve bahçeler çiçek açtı
Çan’da park ve bahçeler çiçek açtı Çanakkale’nin Çan ilçesinde belediye tarafından çevre düzenlemesi, çim biçme ve çiçek ekme çalışmaları ile larva ilaçlamaları yapılıyor.
Biga Meslek Yüksekokulunda ’amatör denizcilik eğitimi’
Biga Meslek Yüksekokulunda ’amatör denizcilik eğitimi’ Karabiga Liman Başkanlığı tarafından organize edilen Amatör Denizcilik Belgesi Eğitimi ve Sınavı, Biga Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Biga’da yılın ilk buğdayı satıldı
Biga’da yılın ilk buğdayı satıldı Biga Ticaret Borsasında sezonun ilk mahsul buğdayı işlem gördü.
Biga’da saman yüklü traktör yandı
Biga’da saman yüklü traktör yandı Çanakkale’nin Biga ilçesinde saman yüklü bir traktör alev alarak yandı.
Biga’da yılın ilk buğdayı satıldı
Biga’da yılın ilk buğdayı satıldı Biga Ticaret Borsasında sezonun ilk mahsul buğdayı işlem gördü.
Çan’da Muhammed Mursi için gıyabi cenaze namazı
Çan’da Muhammed Mursi için gıyabi cenaze namazı Çanakkale’nin Çan ilçesinde Mısır’ın seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi için gıyabi cenaze namazı kılındı.
Saman yüklü traktör yandı
Saman yüklü traktör yandı Çanakkale’nin Biga İlçesinde saman yüklü traktör yandı.
Biga Belediyesinde stratejik plan toplantısı
Biga Belediyesinde stratejik plan toplantısı Biga Belediyesi, belediyelerin yol haritası olarak tanımlanan ’2020-2024 Stratejik Planı’nın hazırlıklarına başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN