Back To Top

Diğer Ağrı Haberleri

Türkiye’nin dört bir yanını gezip yöresel lezzetleri tanıtıyorlar
Türkiye’nin dört bir yanını gezip yöresel lezzetleri tanıtıyorlar Türkiye’nin 81 ilinden bir araya gelen 81 esnaf, Türkiye’nin dört bir yanını dolaşarak, yöresel lezzetleri ve ürünleri tanıtıyor.
Ağrı’da bölgesel kros ligi yarışmaları yapıldı
Ağrı’da bölgesel kros ligi yarışmaları yapıldı Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen U-16 ve U-18, Kulüpler Bölgesel Kros Ligi 1.
Ağrı’da “3T Arası Hayat” projesi ile öğrencileri ve ailelerinin hayatı değişecek
Ağrı’da “3T Arası Hayat” projesi ile öğrencileri ve ailelerinin hayatı değişecek Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde başlatılan “3T Arası Hayat” projesi kapsamında okullarda öğrenim gören öğrencilerin, okul dışında teknolojiye....
Kızılay’ın ihtiyaç sahiplerine yardımları devam ediyor
Kızılay’ın ihtiyaç sahiplerine yardımları devam ediyor Ağrı’da Türk Kızılay’ı tarafından Kurban Bayramında toplanan bağışların “Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün” sloganıyla ihtiyaç sahibi ailelere dağıtımına başlandı.
Ağrı heyeti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti
Ağrı heyeti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u ziyaret etti AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a 2020 yılının ‘İshak Paşa Sarayı Kültür Yılı’ olması teklifinde bulundu.
Diyadin’de öğrencilerden Barış Pınarı Harekâtına destek
Diyadin’de öğrencilerden Barış Pınarı Harekâtına destek Ağrı’nın Diyadin İlçesinde Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Barış Pınarı Harekâtı’ndaki askerler için Fetih Suresi’ni okuyup dua ederek destekte bulundu.
(Düzeltme) Ağrılı öğrenciler Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için dua okudu
(Düzeltme) Ağrılı öğrenciler Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için dua okudu Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için aynı anda Fetih Suresi okudu.
Ağrılı öğrenciler Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için dua okudu
Ağrılı öğrenciler Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için dua okudu Ağrı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Barış Pınarı Harekatı’ndaki askerler için aynı anda Fetih Suresi okudu.
Ağrı’ya Fizik Tedavi Hastanesi yapılacak
Ağrı’ya Fizik Tedavi Hastanesi yapılacak AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’ya 50 yataklı Fizik Tedavi Hastanesi yapılacağı müjdesini verdi.
Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Turgut’tan Tekin’e iade-i ziyaret
Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Turgut’tan Tekin’e iade-i ziyaret Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Turgut, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’e iade-i ziyarette bulundu.
Ağrı’da ’’Amatör Spor Haftası’’ coşkuyla devam ediyor
Ağrı’da ’’Amatör Spor Haftası’’ coşkuyla devam ediyor Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Federasyonları Konfederasyonu tarafından düzenlenen ’’Amatör Spor Haftası’’ Ağrı’da coşku ile devam ediyor.
Diyadinli çocukların asker sevgisi
Diyadinli çocukların asker sevgisi Ağrı’nın Diyadin ilçesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Minik Kalpler Müzikle Buluşuyor” projesine katılan askerlere öğrenciler yoğun ilgi....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN