Back To Top

Diğer Ağrı Haberleri

AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi’den Ağrı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü Mesajı
AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi’den Ağrı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü Mesajı AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101.
Ağrı’da Tasarım Beceri Atölyelerine hazırlıkları devam ediyor
Ağrı’da Tasarım Beceri Atölyelerine hazırlıkları devam ediyor Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açılacak olan Tasarım Beceri Atölyelerinin hazırlıkları devam ediyor.
Ağrı Veteranlar takımı, Türkiye finallerine hazırlanıyor
Ağrı Veteranlar takımı, Türkiye finallerine hazırlanıyor Ağrı’nın eski futbolcularından oluşan Ağrı Veteranlar takımı, 17 Nisan’da Antalya’da düzenlenecek olan Türkiye Veteranlar Turnuvasının hazırlıklılarına devam ediyor.
Başkan Sayan’ın Ağrı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü Mesajı
Başkan Sayan’ın Ağrı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü Mesajı Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101.
Üniversite öğrencileri Çocuk Evleri Sitesinde ve Huzurevinde etkinlikler düzenledi
Üniversite öğrencileri Çocuk Evleri Sitesinde ve Huzurevinde etkinlikler düzenledi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencileri, Çocuk Evleri Sitesinde ve Huzurevinde etkinlikler düzenledi.
Takım elbisesini giydi, ata binerek yarışmacılara destek oldu
Takım elbisesini giydi, ata binerek yarışmacılara destek oldu Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 101.
Veliler Arası Bilgi Yarışması’nda renkli görüntüler
Veliler Arası Bilgi Yarışması’nda renkli görüntüler Ağrı Cumhuriyet Anadolu Lisesi tarafından “Sen Uzat Eli Ben Olurum Veli” projesi kapsamında düzenlenen Veliler Arası Bilgi Yarışması’nda renkli görüntüler ortaya çıktı.
Hamur’da görsel sanatlar atölyesi açıldı
Hamur’da görsel sanatlar atölyesi açıldı Hamur Kaymakamlığı tarafından öğrencilerin resim yapma kabiliyetlerinin geliştirilmesi ve onların sanata olan ilgilerinin arttırılması amacıyla Şehit Polis Yıldırım....
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den Başkan Sayan’a hayırlı olsun ziyareti
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin’den Başkan Sayan’a hayırlı olsun ziyareti Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Belediye Başkanı Savcı Sayan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ağrı’da trafik kazası kameraya yansıdı
Ağrı’da trafik kazası kameraya yansıdı Ağrı’da meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası kameralara yansıdı.
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin öğretmenlerle bir araya geldi
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin öğretmenlerle bir araya geldi Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, İmam Hatip Ortaokulu’nda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi.
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin sınavda başarılı olan memurlara plaket verdi
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Tekin sınavda başarılı olan memurlara plaket verdi Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, müdürlükte çalışan ve görevde yükselme sınavında yüksek puan alan Rukiye Atcı ile Mustafa Kaya’ya plaket verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN