Back To Top

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı Şehir Stadyumu temizleniyor
Ağrı Şehir Stadyumu temizleniyor Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, 10 Şubat 2018 Pazar günü oynanacak Ağrı 1970 Spor ile Erciş Gençlik Spor karşılaşması öncesinde sahanın açılması için olağan üstü....
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, ilçelerde incelemelerde bulundu
Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, ilçelerde incelemelerde bulundu Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin, Taşlıçay, Diyadin ve Hamur ilçelerinde incelemelerde bulundu.
Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Öner, Tekin’i ziyaret etti
Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Öner, Tekin’i ziyaret etti Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkanı Olgun Öner, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin’i ziyaret etti.
Eğitimci- Yazar Kuruçay Eleşkirt’te
Eğitimci- Yazar Kuruçay Eleşkirt’te Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde eğitimci-yazar Uzman Psikolojik Danışman Yasin Kuruçay tarafından "Eğitimde Etkili İletişim ve Liderlik" konulu seminer verildi.
Ağrılı sporcular Bolu’da 15 madalya kazandı
Ağrılı sporcular Bolu’da 15 madalya kazandı Ağrılı sporcular Bolu’da düzenlenen 1.
Vali Elban,’Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın’ uygulamasına katıldı
Vali Elban,’Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın’ uygulamasına katıldı İçişleri Bakanlığı’nca, trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması amacıyla “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla ülke genelinde eş zamanlı olarak....
Eleşkirt’te Yaya Öncelikli Trafik Uygulaması yapıldı
Eleşkirt’te Yaya Öncelikli Trafik Uygulaması yapıldı İçişleri Bakanlığı tarafından yaya geçitlerinin kullanılmasının teşvik edilmesi ve sürücüler tarafından fark edilmesi, buralarda vatandaşların geçiş üstünlüğünün....
Ağrı- Ankara uçuşu iptal edildi
Ağrı- Ankara uçuşu iptal edildi Ağrı’da etkili olan soğuk hava ve sis nedeniyle Ankara-Ağrı, Ağrı-Ankara uçuşları 4 gündür karşılıklı olarak iptal ediliyor.
Ağrı’da Sibirya soğukları su deposunu dondurdu
Ağrı’da Sibirya soğukları su deposunu dondurdu Ağrı’da etkili olan Sibirya soğukları kentte bulunan su depolarını dondurdu.
Ağrı’da uzman çavuş silahını temizlerken kazayla kendini vurdu
Ağrı’da uzman çavuş silahını temizlerken kazayla kendini vurdu Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde bir uzman çavuş temizlemek istediği silahın kazayla ateş alması sonucu vuruldu.
Tarımda kadın girişimcilerin projeleri destekleniyor
Tarımda kadın girişimcilerin projeleri destekleniyor Ağrı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce, "Kadın Çiftçiler Tarımsal Yayım Projesi" kapsamında "Tarımda Kadın Girişimciliğinin Güçlendirilmesi Programı" başlatıldı.
Ağrı’da Sibirya soğuğu ve sis
Ağrı’da Sibirya soğuğu ve sis Ağrı’da yoğun sis nedeniyle uçak seferleri iptal edildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN