13.02.2020  10:28

Özel sporcu Reşan Çetrez, Vali Elban’ı ziyaret etti

Erzurum ’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Kayak Şampiyonası’nda Kayaklı Koşu ’da Yıldızlar kategorisinde birincilik elde eden 14 yaşındaki Reşan Çetrez, Vali Süleyman Elban’ı makamında ziyaret etti

+
-

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan Reşan Çetrez, Erzurum’da düzenlenen Özel Sporcular Türkiye Kayak Şampiyonası’nda kayaklı koşuda yıldızlar kategorisinde birincilik elde etti. Başarısının ardından Vali Sayın Süleyman Elban’ı makamında ziyarete bulundu.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mehmet Şafi Erim ve Antrenörü Yonca Karademir ile birlikte Vali Süleyman Elban’ı makamında eden Reşan Çetrez, Elban’a elde ettiği başarılarını anlattı. Elban, özel sporcu Reşan Çetrez’i elde başarılarından dolayı tebrik etti.

AĞRI/İHA


(FOTOĞRAF)
GÜNÜN VİDEOSU

Koronavirüs hastasına suni teneffüs

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 bin 749 kişinin hayatını kaybettiği Çin''de, markette bir anda yere yığılan yaşlı adama bir doktorun her türlü riski göze alarak hiç düşünmeden suni solunum yapması sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

DİĞER HABERLER
Feribot karaya oturdu
Yeni umre kaydı alınmayacak
Robin Hood İzmir'de ortaya çıktı
Mansur Yavaş'ın sözü gündem oldu
Bıraktığı miras omuzlarımızda
İmamoğlu'ndan Erdoğan'a cevap
En güzel en anlamlı kandil mesajları