Cebine 60 bin lira koyan ev sahibi oluyor! TOKİ'den görülmemiş kampanya... Bu fırsatı kaçıran dizlerini döver

Cebine 60 bin lira koyan ev sahibi oluyor! TOKİ'den görülmemiş kampanya... Bu fırsatı kaçıran dizlerini döver

Dar gelirli vatandaşların ev sahibi olması için kurulan bir devlet kurumu olan TOKİ, ev sahibi olmak isteyenler için projeler geliştirmeye devam ediyor. TOK'nin kampanyasına göre, 3+1 daireler ortalama 60.000 TL peşinatla satışa sunulacak. 23 Ocak'ta başlayacak başvuruların ardından kura çekimleri yapılacak. Projelerin fiyatları TOKİ ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın sitesinde askıya çıktı.

TOKİ, ev sahibi olmak isteyen orta gelirli vatandaşlara fırsat duyurdu. 3+1 daireler ortalama 60.000 TL peşinatla satılacak. Başvuru tarihleri ​​ve kura çekim zamanı da açıklandı. TOKİ ve bakanlıktan yapılan ortak açıklamada dairelerin fiyatları da ortaya çıktı.

60 BİN TL PEŞİNATLA 3+1 TOKİ EVLERİ SİZİ BEKLİYOR! UYGUN FIYATLİ EVLER ORTAYA ÇIKTI!

250 bin kişilik sosyal konut projesinin detayları paylaşılıyor. Bu kapsamda 3+1 daire fiyatlarını görenler şaşkına döndü. Bir yandan kurallar devam ederken diğer yandan ödemelerle ilgili bilgiler de paylaşılıyor. Ev sahibi olmak isteyen orta gelirli kişiler bu fırsatı kaçırmamak için ellerinden geleni yapıyor. Evlerle ilgili son gelişmeler ve merak edilen detaylar paylaşılacaktır.

konut

3+1 DAİREDE PEŞİNAT 60 BİN TL!

3+1 dairelerde 60.000 TL peşinat vardır. Çorum'da 3+1 daire için ödeme bilgileri ve peşinat tutarı paylaşıldı. TOKİ dairesinin 3+1 orta gelirli satış grubuna baktığımızda satış fiyatının 601.139 TL olduğunu görüyoruz. Piyasaya göre oldukça uygun fiyata satılan 3+1 dairenin özellikleri de beğenildi. Ödeme seçenekleri de beklentileri karşılıyor. Tüm bu ayrıntılarla birlikte, daha neler bekleyeceğinizi paylaşacağız. Minimum peşinat tutarı 60.113 Türk Lirasıdır. Bu bir daire için çok düşük bir miktar. TOKİ'nin 250 binlik sosyal konut projesinden faydalanacaksanız çeşitli avantajların sunulduğunu belirtmek isteriz.

BAŞVURULAR 23 OCAK 2023'TE BAŞLIYOR!

TOKİ tarafından sunulan konut projesinde, 23 Ocak'ta başlayacak olan başvurular 5 gün sürecek ve 27 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvurular sonrasında gerçekleşecek kuralar 3 Şubat 2023 tarihinde çekilecek. Bu proje orta gelirli vatandaşlar için konut sahibi olma şansı sunuyor.

KURALAR 3 ŞUBAT'TA ÇEKİLECEK!

Başvuru sürecinin ardından konut çekilişi için çekiliş tarihinin 3 Şubat 2023 olacağı açıklandı. Bu proje ev sahibi olmak isteyen orta gelirli bireyler için önemli bir fırsat olarak değerlendirilmektedir.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN