Rüyada karınca görmenin yorumu | Rüyada karınca görmek ne demek?

Rüyada karınca görmenin yorumu | Rüyada karınca görmek ne demek?

Rüyada karınca görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının uzun süreceğine ve bir topluluğa işaret eder. Rüya tabirleri arasında rüyada karınca görmekle alakalı pek çok yorum bulunmaktadır. En iyi rüya yorumları karar.com’da…

Rüyada karınca görmek, pek çok rüya tabirinde uzun ömür ile yorumlansa da kimilerine göre, uzun zamandır hasta olan kişinin vefatına işaret eder. Rüyada karınca sürüsü görmek, karınca yuvası görmek ve yatakta karınca görmekle alakalı yorumları haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA KARINCA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada karınca görmek, bereket ve kazancı simgeleyen anlamlara sahiptir. Bazı rüya tabirlerinde rüya sahibinin çok uzun bir ömrü olacağı şeklinde yorumlanırken, yorumlarda ise, hastalıkla uğraşan kişinin hayatını kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada karınca görmek, bazı rüya yorumlarında kişinin kazancının artacağı ve yaşamında bolluk ve bereketin hakim olacağı anlamlarını taşır.

19-11/11/karincaaa.jpg

KARINCA SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyada karınca sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin, daha önce bulunmadığı bir ortamda bulunacağına ve yeni arkadaşlar edineceğine delalet eder. Bununla birlikte rüyada görülen karınca sürüsü, rüya sahibinin kazanacağı parayı ve elde edeceği başarılara işaret eder.

KARINCA YUVASI GÖRMEK

Rüyada karınca yuvası görmek, insanların birlikte, yapacağı işlerin varlığına işaret eder. Kişiler birbirlerine ihtiyaç anında elini uzatır, işler dayanışma ve birlik içinde halledilir. Aynı zamanda bu rüya, bir süredir sıkıntı içinde olan rüya sahibinin tüm problemlerinden kurtulacağı ve yeniden rahata ereceği şeklinde de yorumlanır.

BÜYÜK KARINCA GÖRMEK

Rüyada büyük karınca görmek, rüya sahibinin çalışma hayatında, önümüzdeki günlerde çok yoğun bir tempo içine gireceğine ve bunun sonucunda yorgunluğunun artacağına delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

ÜZERİNDE KARINCA GÖRMEK

Rüyada üzerinde karınca görmek, rüyayı gören kişinin çalışma yaşamında büyük başarılara imza atacağına ve yardıma ihtiyaç duyan bir sevdiğine yardım elini uzatacağına delalet eder.

YATAKTA KARINCA GÖRMEK

Rüyada yatakta karınca görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılar içine gireceğine bir seyahate çıkacağına, bu seyahatte yeni kişilerle tanışacağına ve dostluklar kuracağına delalet eder.

KARINCA SİLKELEMEK

Rüyada karınca silkelemek, rüyayı gören kişinin, bir tanıdığı nedeniyle büyük bir günah işleyeceğine ancak pişman olarak tövbe edeceğine delalet eder.

 

 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN