Back To Top
Gürün’den İdlip’e yardım eli

Gürün’den İdlip’e yardım eli

Gürün’den İdlip’e yardım eli
- A +

Gürün’de ilçe kaymakamlığı, belediye başkanlığı ve müftülüğün yürüttüğü ortak çalışma ile toplanan yardım malzemeleri İdlip’e doğru yola çıktı

Sivas’ın Gürün ilçesinde İdlip’e ulaştırılmak üzere ilçe kaymakamlığı, belediye başkanlığı ve müftülüğün yürüttüğü ortak çalışma ile toplanan yardım malzemeleri düzenlenen programla, okunan dualarla yola çıktı.

Gürün terminali önünde düzenlenen uğurlamada konuşan Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi: “Mazlum ve mağdur insanlara karşı dünyanın neresinde olursa olsun âlicenaplığını her zaman gösteren milletimizin gönlünden, kalbinden kopan ve mağdur kardeşlerimize yardım etme duygusuyla hazırlanan yardımları, ihtiyaç sahiplerine göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbim herkesin hayrını kabul etsin ve emeği geçenlerden rabbim razı olsun.”dedi.

Daha sonra Gürün Müftüsü Hüseyin Bayrak’ın yaptığı duanın ardından içerisinde yardım malzemeleri bulunan tır İdlib’e doğru yola çıktı.

SİVAS/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN