Back To Top
İYİ Parti, tarım politikalarını anlatacak

İYİ Parti, tarım politikalarını anlatacak

İYİ Parti, tarım politikalarını anlatacak
- A +

İYİ Parti, Adana'da düzenleyeceği 'Tarımda Türkiye'nin Yönü' başlıklı çalıştayda, çiftçinin sorunlarını dinleyecek ve partinin tarım politikalarını paylaşacak.

İYİ Parti, çiftçilerin sorunlarını dinlemek ve tarım politikalarını anlatmak için çalıştay düzenleyecek.

İYİ Parti cumartesi günü Adana'da yapılması planlanan 'Tarımda Türkiye'nin Yönü' başlıklı çalıştayda, çiftçileri dinleyecek, aynı zamanda çiftçilerle tarım politikalarını paylaşacak.

Çalıştay kapsamında, dünyada modern tarımın geldiği nokta ve tarımdaki gelişme çizgisi ile Türk tarımının mevcut fotoğrafı, tarım kesiminin profili ve tarımda yeni hedefler masaya yatırılacak.

Ziraat odaları, üretici birlikleri, kooperatifler, ticaret borsası ve üniversitelerden ilgililerin katılacağı çalıştayda, sektör temsilcilerinden sorunlarının çözümüne yönelik düşünceler de ele alınacak.

TEKİRDAĞ VE ERZURUM'DA DA ÇALIŞTAY

Parti, bu kapsamda martta Tekirdağ'da, nisanda ise Erzurum'da çalıştay yapacak.

İYİ Parti, 'Türkiye buluşmaları' faaliyetleri kapsamında 16 Ocak'ta Ankara'da 'Enerjide Türkiye'nin yönü', 24 Ocak'ta ise İstanbul'da 'Kaliteli Büyüme' çalıştayları düzenleyecek.

İYİ Parti'nin geçen hafta Antalya'daki 'İyi Belediyecilik Çalıştayı'nda partinin yerel yönetimlere bakışı ve 'iyi belediyecilik' kriterleri aktarılarak, katılımcılara belediyelere kaynak oluşturma ile imar ve ihale konularında teknik bilgiler verilmişti.

ANKARA/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN