Ebru Şahin'den olay şort! Hercai'nin yıldızı yaktı geçti

Ebru Şahin'den olay şort! Hercai'nin yıldızı yaktı geçti

ATV'de yayınlanan Hercai dizisiyle büyük bir çıkış yakalayan, oyuncu Ebru Şahin gittiği Amsterdam tatilinde şortluyla olay oldu. Şortuyla çektiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Şahin'e binlerce yorum yağdı. İşte Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin'den dikkat çeken paylaşım.

Oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin, özel hayatıyla da en çok konuşulanlar arasında. Basketbolcu Cedi Osman ile nikah masasına oturacak olan Şahin'in Amsterdam'dan yaptığı paylaşımlar da olay oldu. Giydiği mini şort ile paylaşım yapan Şahin o anlarını sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı. Binlerce yorum ve beğeni alan paylaşım kısa sürede magazine bomba gibi düştü. İşte herkesin konuştuğu o fotoğraf.

sahin.jpg

NİKAH MASASINA GİDEN ŞAHİN'DEN ŞORTLU PAYLAŞIM

2 yıldır beraber olduğu Cedi Osman'la nikah masasına oturacak olan güzel oyuncu sosyal medyada en çok beğenilen çiftler arasında girdi. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyor.

cedi.jpgOyunculuğunun yanı sıra özel hayatı da en çok konuşulan isimler arasında olan Şahin bu defa şortlu bir paylaşım yaptı. Kısa sürede çok fazla etkileşim alan fotoğrafın altına, "Aklımı alıyorsun Şahin" gibi yorumlar yapıldı.

İŞTE HERKESİN KONUŞTUĞU O FOTOĞRAF

eru-sahin.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN