Back To Top

Diğer Kırklareli Haberleri

’Kılıç yarası’, CHP adayına 7 bin 526 oy fark attırdı
’Kılıç yarası’, CHP adayına 7 bin 526 oy fark attırdı CHP’nin Kırklareli’de inadına aday göstermediği bağımsız aday Mehmet Siyam Kesimoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre CHP’nin adayına 7 bin 526 oy fark atarak seçimi....
Kırklareli CHP’de Kesimoğlu şoku
Kırklareli CHP’de Kesimoğlu şoku Kırklareli’de, seçimlere bağımsız olarak giren Mehmet Siyam Kesimoğlu, seçimi kazandığını açıkladı.
Kesimoğlu, CHP’nin adayını geride bıraktı
Kesimoğlu, CHP’nin adayını geride bıraktı CHP’nin Kırklareli’nde aday göstermediği bağımsız aday Mehmet Siyam Kesimoğlu, resmi olmayan sonuçlara seçimi önde götürüyor.
Hunharca öldürülen Zeynep’in katil zanlısının evinde yangın
Hunharca öldürülen Zeynep’in katil zanlısının evinde yangın Kırklareli’de 3 gün önce öldürülen Zeynep Esin’in katil zanlısının evinde yangın çıktı.
Kırklareli’nde oylar adliyeye teslim ediliyor
Kırklareli’nde oylar adliyeye teslim ediliyor Kırklareli’nde oy verme işlemlerinin sona ermesinin ardından sayımı tamamlanan oylar adliyeye teslim edilmeye başlandı.
Kırklareli’de oy sayma işlemi başladı
Kırklareli’de oy sayma işlemi başladı Toplam 55 bin 800 seçmenin bulunduğu Kırklareli’de oy sayım işlemleri başladı.
Kırklareli Valisi Osman Bilgin oyunu kullandı
Kırklareli Valisi Osman Bilgin oyunu kullandı Kırklareli Valisi Osman Bilgin, eşi İlknur Bilgin ile oy kullandı.
Lüleburgaz’da seçim heyecanı
Lüleburgaz’da seçim heyecanı Kırklareli’nin en büyük ilçesi olan Lüleburgaz’da yoğun katılımla gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde asırlık çınarlar da oy kullandı.
75 yaşındaki Rabiye Durdan sedyede oy kullandı
75 yaşındaki Rabiye Durdan sedyede oy kullandı Kırklareli’nin Karakoç köyünde 75 yaşındaki Rabiye Durdan, ambulansla evinden alınarak oy kullanacağı okula götürüldü.
Kırklareli’de oy kullanma işlemi başladı
Kırklareli’de oy kullanma işlemi başladı 55 bin 800 seçmenin yer aldığı Kırklareli’de, sabah saat 08.
’Zeynep’ için sessiz eylem
’Zeynep’ için sessiz eylem Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde bir araya gelen lise öğrencileri Kırklareli’de kuzeni tarafından başına tuğla ile vurularak hunharca öldürülen 11 yaşındaki Zeynep....
Kırklareliler küçük Zeynep’in katil zanlısı için idam istedi
Kırklareliler küçük Zeynep’in katil zanlısı için idam istedi Kırklareli’nde ölü olarak bulunan 11 yaşındaki Zeynep Esin’in katil zanlısı için mahalle sakinleri idam istedi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN