Back To Top

Diğer Aksaray Haberleri

Aksaray’da doğrudan ekim mibzeri arazide
Aksaray’da doğrudan ekim mibzeri arazide Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığına hibe olarak verilen 1 adet mısıra doğrudan ekim ve 1 adet de hububat doğrudan ekim mibzeri tarım arazilerinde çalışmaya başladı.
Aksaray’da 1 ayda 385 araç trafikten men edildi
Aksaray’da 1 ayda 385 araç trafikten men edildi Aksaray’da trafik denetim ve uygulamalarında 1 ay içerisinde 5 bin 658 araç ve sürücüsüne 2 milyon 319 bin 657 TL idari para cezası uygulanırken, kusurlu görülen 385....
Aksaray’dan yurt dışına sarımsak ihracatı yapılacak
Aksaray’dan yurt dışına sarımsak ihracatı yapılacak Aksaray’da bayıraltı köylerinde tıbbi aromatik ve alternatif gelir kaynağı olarak üretilen sarımsaklar yurt dışına ihraç edilecek.
Aksaray’da 157 yabancı uyruklu şahıs sınır dışı edildi
Aksaray’da 157 yabancı uyruklu şahıs sınır dışı edildi Aksaray’da polisin yaptığı araştırmalar neticesinde 6 ay içerisinde 157 yabancı uyruklu şahıs yakalanarak sınır dışı edilirken, bu şahıslara 383 bin 832 TL idari para....
Aksaray’da Sosyal Çalışma Programı ile öğrenciler iş başında
Aksaray’da Sosyal Çalışma Programı ile öğrenciler iş başında Aksaray’da Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Çalışma ve İŞKUR Müdürlüğü arasında imzalanan “Sosyal Çalışma Program” protokolü kapsamında 13 üniversite öğrencisi Tarım ve....
Zift tankeri yola devrildi, yaralılar kepçeyle kurtarıldı
Zift tankeri yola devrildi, yaralılar kepçeyle kurtarıldı Aksaray’da freni patlayan zift yüklü tanker bir minibüs ile otomobile çarptı.
AK Partililer istişare toplantısında bir araya geldi
AK Partililer istişare toplantısında bir araya geldi Aksaray’da AK Partili il, ilçe ve belde belediye başkanları AK Parti İl Başkanlığınca düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Kızılay’dan, Tarım ve Orman Müdürlüğünde bilgilendirme
Kızılay’dan, Tarım ve Orman Müdürlüğünde bilgilendirme Aksaray Kızılay Kadın Kolları Başkanı Ayşen Benlioğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav ile görüşerek Kızılay ve kan bağışı hakkında bilgiler verdi.
Aksaray’da 56 yıl 8 ay hapis cezası bulunan şahıs yakalandı
Aksaray’da 56 yıl 8 ay hapis cezası bulunan şahıs yakalandı Aksaray’da suç örgütü kurmak, suç örgütü kapsamında suç işlemek ve örgütü yönetmek suçlarından aranan ve hakkında 56 yıl 8 ay 37 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan....
Aksaray’daki otobüs kazasında yaralı sayısı 44’e yükseldi
Aksaray’daki otobüs kazasında yaralı sayısı 44’e yükseldi Aksaray’da kontrolden çıkan otobüsün şarampole devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında yaralı sayısı 44’e yükseldi.
Aksaray’da yolcu otobüsü devrildi: 15 yaralı
Aksaray’da yolcu otobüsü devrildi: 15 yaralı Aksaray’da kontrolden çıkan yolcu otobüsü şarampole devrildi.
Havalandırma boşluğuna düşen güvercini itfaiye kurtardı
Havalandırma boşluğuna düşen güvercini itfaiye kurtardı Aksaray’da apartmanın havalandırma boşluğuna düşen güvercin itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN