Back To Top

Diğer Aksaray Haberleri

Sahte basın trafik kartıyla yakalanan sürücüye polis işlem yaptı
Sahte basın trafik kartıyla yakalanan sürücüye polis işlem yaptı Aksaray’da bir otomobilin ön camında sahte basın trafik kartı olduğunu tespit eden polis, sürücü hakkında sahte belge düzenlemek ve kullanmaktan işlem yaptı.
Aksaray Ticaret Borsasında kutlama ve sertifika töreni
Aksaray Ticaret Borsasında kutlama ve sertifika töreni 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve İstihdam Seferberliği kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aksaray Valiliği, İŞKUR ve Aksaray Ticaret Borsası....
Berber dükkanında 306 parça tarihi eser ele geçirdi
Berber dükkanında 306 parça tarihi eser ele geçirdi Aksaray’da bir berber dükkanına operasyon düzenleyen polis ve jandarma ekipleri 254 sikke, 14 yüzük ve 38 muhtelif eşya olmak üzere toplamda 306 parça tarihi eser ele....
Aksaray’da cinayet şüphelisi Afgan tutuklandı
Aksaray’da cinayet şüphelisi Afgan tutuklandı Aksaray’da Afganistan uyruklu bir kişiyi bıçaklayarak öldüren Afganistan uyruklu şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İstanbul’da çaldı, Aksaray’da yakalandı
İstanbul’da çaldı, Aksaray’da yakalandı İstanbul’da otomobil çalan bir şüpheli Aksaray’da polisin dikkatli çalışması sonucu yakalandı.
Polisi 14 kurşunla yaralayan 4 şüpheliden 3’ü tutuklandı
Polisi 14 kurşunla yaralayan 4 şüpheliden 3’ü tutuklandı Aksaray’da tartıştıkları polis memurunu 14 kurşunla yaralayan 4 şüpheliden 3’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.
İl Özel İdaresi desteğiyle 500 adet ağaç dikildi
İl Özel İdaresi desteğiyle 500 adet ağaç dikildi Aksaray İl Özel İdaresi, iş makineleri ve köy halkı ile birlikte ağaç dikimi gerçekleştirdi.
Vali Mantı Kur’an Kursu öğrencileriyle buluştu
Vali Mantı Kur’an Kursu öğrencileriyle buluştu Aksaray Valisi Ali Mantı yetişkin Kur’an kursu öğrencileriyle bir araya geldi.
Polisi 14 kurşunla yaralayan 4 zanlı eğlence merkezinde yakalandı
Polisi 14 kurşunla yaralayan 4 zanlı eğlence merkezinde yakalandı Aksaray’da tartıştıkları polis memurunu 14 kurşunla yaralayan 4 şüpheli, Nevşehir’in Avanos ilçesinde bir eğlence merkezinde yakalandı.
Aksaray’da cinayet şüphelisi Afgan yakalandı
Aksaray’da cinayet şüphelisi Afgan yakalandı Aksaray’da Afganistan uyruklu bir kişiyi bıçaklayarak öldüren cinayet zanlısı Afganistan uyruklu şahıs, polisin düzenlediği operasyonla saklandığı evde yakalandı.
Aksaray’da kavga kanlı bitti: 1 ölü
Aksaray’da kavga kanlı bitti: 1 ölü Aksaray’da 2 Afgan uyruklu şahıs arasında çıkan kavgada 1 kişi bıçaklanarak öldürüldü.
Acılı kardeş, 30 yıl önce kaybolduktan sonra öldüğü söylenen ağabeyini arıyor
Acılı kardeş, 30 yıl önce kaybolduktan sonra öldüğü söylenen ağabeyini arıyor Aksaray’da 19 yaşında akli dengesini kaybettikten sonra kaybolan ve 1990 yılında trafik kazasında öldüğü söylenen ağabeyinin yaşadığına inanan Hacı Mustafa Kibrit,....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN