Back To Top

Diğer Afyonkarahisar Haberleri

Okula gidemeyen minik Zeynep’e moral karnesi
Okula gidemeyen minik Zeynep’e moral karnesi Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde sağlık problemleri dolayısıyla okula gidemeyen Zeynep Peynirci’ye sınıf arkadaşlarının da katılımıyla evinde temsili karne verildi.
Karneleri ayaklarına geldi
Karneleri ayaklarına geldi Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) Onkoloji ve Hematoloji Hastanesinde tedavi gören 54 öğrenci, karnelerini AFSÜ Rektörü Dr.
İşsizler Derneği’nin “Kömür Kampanyası”na destek
İşsizler Derneği’nin “Kömür Kampanyası”na destek İşsizler Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Hasan Kaya, işsiz ve dar gelirli vatandaşlar için başlattıkları “Kömür Kampanyası”na Afyonkarahisar Belediyesi’nin de....
Başkan Bozkurt’tan öğrencilere karne hediyesi
Başkan Bozkurt’tan öğrencilere karne hediyesi Afyonkarahisar Şuhut ilçe Belediye Başkanı Recep Bozkurt, karne dağıtım törenine katıldı.
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü araç filosunu 12 yeni araçla güçlendirdi
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü araç filosunu 12 yeni araçla güçlendirdi Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü’ne alınan 11 yeni araç, düzenlenen törende kurban kesilerek dualar eşliğinde teslim edildi.
Halk otobüsü şoföründen büyük fedakarlık
Halk otobüsü şoföründen büyük fedakarlık Afyonkarahisar’da bir halk otobüsü şoförü, annesi ile birlikte hastaneye gitmek için bindiği aracında aniden fenalaşan çocuğu hattından çıkarak hastaneye ulaştırdı.
Sandıklı’da kuyumcuya soygun girişimi
Sandıklı’da kuyumcuya soygun girişimi Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesindeki bir kuyumcuya, kar maskeli ve silahlı bir şahıs tarafından soygun girişiminde bulunuldu.
Yaban hayvanları için yemleme çalışması sürüyor
Yaban hayvanları için yemleme çalışması sürüyor Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Afyonkarahisar 5’inci Bölge Müdürlüğü tarafından yaban hayvanları için yem bırakıldı.
Afyonkarahisar’da yoğun sis araç trafiği olumsuz etkiledi
Afyonkarahisar’da yoğun sis araç trafiği olumsuz etkiledi Afyonkarahisar’ı çevre illere bağlayan yollarda bu sabah saatlerinde yoğunlaşan sis, trafiği etkiledi.
Şuhut’ta Kur’an kursları ilk yarı değerlendirme toplantısı
Şuhut’ta Kur’an kursları ilk yarı değerlendirme toplantısı Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Kur’an kurslarıyla ilgili 2018-2019 eğitim-öğretim yılı ilk yarı değerlendirme toplantısı yapıldı.
Akdağ’a yaban hayvanları için yem bırakıldı
Akdağ’a yaban hayvanları için yem bırakıldı Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ tabiat parkında yaşayan yaban hayvanları için yem ve saman bırakıldı.
Şuhut Kaymakamlığı’ndan okullara 5 bin kitap desteği
Şuhut Kaymakamlığı’ndan okullara 5 bin kitap desteği Afyonkarahisar Şuhut İlçe Kaymakamlığı tarafından ilçe genelinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim-öğretim gören öğrencilere okuma alışkanlıklarını....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN